En Uygun & Ucuz Elazığ Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Elazığ uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Elazığ Şehrinde Gezilecek Yerler

Elazığ şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Elazığ Şehri Hakkında

Elazığ şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Elazığ’ın M.Ö. 3000li yıllarda Kurulmuş olan Harputun devamıdır.Bu yüzden yıllarca Harput olarak anılmıştır.Daha sonra yıllarca süregelen isim değişikliklerinde sonra olarak M.Kemal Atatürk tarafında Elazik adı verilmiştir ve zamanla Elazığ ismine evrilmiştir.Görmeniz gereken tarihi yapıları, doğal güzellikleriyle turizm anlamında görülmesi gereken yerlerden birisidir.Tarih kokan sokaklarından geçerken ,ilginç yapılar ve insanlarının misafirperverliğiyle büyüleneceksiniz.


En Ucuz Elazığ Uçak Bileti

Elazığ şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Elazığ doğu bulunan ve hava trafiği ortalama seyreden bir şehrimizdir. Şehre ulaşımları hava yolunu kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Anadolu Jet, Pegasus ve Türk Hava Yolları gibi firmaları kullanarak uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Elazığ uçuşları direkt ve karşılıklı olarak Ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerine olmaktadır. Dönemlerine göre Antalya hava limanına da uçuş açılmaktadır. Sistemimizden uçuşların en güncel halini görüntüleyerek en uygun Elazığ uçak bileti alabilirsiniz.

Elazığ Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Elazığ Uçak Bileti İletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Elazığ Uçak Bileti Telefon Numarası ile Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet uçak biletlerini alabilir ve değiştirebilirsiniz.

Elazığ Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Elazığ THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Elazığ Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Elazığ Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Elazığ Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Elazığ havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Elazığ hava limanından ulaşımda Havaş servisleri

Abdullahpaşa ve Öğretmenevi’e seferler bulunmaktadır. Ulaşım ise yaklaşık olarak 30 dakika civarında sürmektedir.

Elazığ hava limanından ulaşımda taksiler

Hava limanında 24 saat hizmet veren taksiler bulunmaktadır. Şehir merkezine en hızlı ulaşım taksi olacaktır.

Elazığ hava limanından ulaşımda araç kiralama yöntemi

Europcar, AVIS ve National Car Rental gibi firmaların merkez ofislerinden kiralayabileceğiniz araçları, hava limanına ulaştıktan sonra, hava limanı binası içerisindeki ofislerine bırakabilirsiniz.

Elazığ Hava Limanı

Türkiye tarihinin en eski hava limanlarından birisidir. 1940 yılında hizmete giren hava limanı günümüzde hem iç hatlara hem de dış hatlara uçuşlar gerçekleştirmektedir. Hava limanının üçlü IATA kodu “EZS” dir. Uçak bileti alırken bu bilgi işinize yarayabilir. Günümüzde ise en çok Pegasus, Anadolu Jet ve Türk hava yollarının uçuşlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Elazığ Hava limanının şehir merkezine olan uzaklığı yaklaşık olarak 12 Km’dir (Ulaşım bilgilerini aşağıda paylaştık). Hava limanı içerisinde VIP, Cafe & Restaurant, Banka hizmetleri, Sağlık hizmetleri ve otopark bulunmaktadır.

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak Bileti sayfasına göz atabilirsiniz.