En Uygun & Ucuz Balıkesir Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Balıkesir uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Balıkesir Şehrinde Gezilecek Yerler

Balıkesir şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Balıkesir Şehri Hakkında

Balıkesir şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Balıkesir şehri Ege ve Marmara denizi sahilinde bulunan turistik şehirlerimizden birisidir. Körfez olarak ta adlandırılan şehirde turistik bakımdan daha çok ilçeleri gelişmiştir. Turizm potansiyeli olarak kaplıca, yeraltı ve yer üstü suları zengindir. Öyle bir şehir düşünün ki Marmara ve Ege denizinin ikisine birden sınırı olsun. Edremit (Ege Tarafında) hava limanı ile hava trafiğini, Bandırma (Marmara tarafında) ile deniz trafiğini kabul etmektedir. Yukarıdaki arama formundan uçuş arayarak en uygun fiyatlarla Balıkesir uçak bileti satın alabilirsiniz.


En Ucuz Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Balıkesir Edremit hava limanına Pegasus, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet gibi firmaları kullanarak uçuşlar yapabilirsiniz. Balıkesir uçak bileti için alternatiflerde bulunmaktadır. Zaten birçok iç hat bölgesinden uçuş yapmak istediğiniz de aktarmalı da olsa uçuş sağlayabilirsiniz. Aktarmalı biletlerin fiyatları da artık eskisi kadar abartılı değil, hatta direkt uçuşlardan bile ucuz olabilmektedir. Alternatif uçuş ise İstanbul Sabiha Gökçen uçuşları dır. Çoğu yerden hem direkt uçuyor oluyorsunuz hem de daha az para ödüyorsunuz. İstanbul – Balıkesir arasında ise İDO (Deniz otobüsü), ve otobüs seferleri bulunmaktadır. İç hatlarda tercihinize kalmış bir durum ama dış hat uçuşlarında oldukça faydalı olacağını söylemekte yarar var.

Balıkesir Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

Balıkesir Uçak Bileti İletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Balıkesir Uçak Bileti Telefon Numarası ile Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet uçak biletlerini alabilir ve değiştirebilirsiniz.

Balıkesir Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Balıkesir THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Balıkesir Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Balıkesir Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Balıkesir Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Balıkesir havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Balıkesir Edremit hava limanı otobüs seferleri

Koca Seyit Hava limanından Edremit, Ayvalık, Burhaniye’ye belediye otobüsleri kalkmaktadır, şehir merkezine ulaşım bu ilçelerden sağlanabilir.

Balıkesir Edremit hava limanı minibüs-dolmuş seferleri

İzmir-Çanakkale yolu güzergahından geçen Körfez Birlik dolmuş hattı sizi kolayca Koca Seyit hava limanından Edremit, Ayvalık, Burhaniye’ye ulaştıracaktır.

Balıkesir Edremit hava limanı araç kiralama

Hava alanında bulunan araç kiralama ofislerine şehir merkezinden kiraladığınız araçları bırakabilirsiniz. Hava alanının Edremit ilçesinde bulunduğu için araç kiralamak size avantaj sağlayacaktır.

Balıkesir Edremit Hava Limanı

Balıkesir Edremit hava limanı 1997 yılında hizmete girmiştir. Sivil kategoride yer alan hava limanının üçlü IATA kodu “EDO” dur.  İç hatlara ve dış hatlara uçuşlar bulabilirsiniz. Uçuş trafiği taleplere göre değişiklikler göstermektedir.

Hava limanı Balıkesir şehir merkezine 80 Km, Edremit’e 8 Km ve Burhaniye’ye 6 Km uzaklıktadır. Özel araçlarla ulaşım kolaylığı için ise otopark hizmeti bulunmaktadır.

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak Bileti sayfasına göz atabilirsiniz.