Antalya Pegasus İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Antalya Pegasus İletişim hattını arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus İletişim bağlantısına tıklayarak Pegasus Çağrı Merkezi ile görüşebilirsiniz.

antalya pegasus iletişim

Antalya Pegasus İletişim Bilgileri

Antalya Pegasus Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Antalya Pegasus Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Antalya Pegasus Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
Antalya Pegasus Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Antalya Pegasus Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Antalya Pegasus Bilet Al (0850) 500 23 11
Antalya Pegasus Telefonu (0850) 500 23 11
Antalya Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Rusya başta olmak üzere Dünya’nın bir çok noktasından ziyaretçi gelen Antalya’da ülkemizin en büyük Turizm şehri olarak göze çarpmaktadır. Denizin’in güzelliğiyle nam salmış Antalya’ya bir çok Pegasus uçuşu bulunmaktadır. Uçuşlar çok olunca da bu şehre seyahat etmek isteyen yolcuların fazlalığı kadar hava yolu firmasına ulaşarak uçak bileti satın almak isteyen de bir o kadar fazla oluyor dolayısı ile de müşteriler Pegasus iletişim bilgisi aramaya koyuluyorlar.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Antalya Hakkında

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden birisidir Antalya. Denizi, yeşili, doğası, yapısı her anlamda hayran kalınacak bir şehirdir. 2 milyonun üzerinde olan nüfusu ile de büyük şehirdir. Antalya’ya her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu sebeple hem kara hem deniz hem de hava yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. En popüler ulaşım aracı ise uçaklardır. Özellikle yurt dışından gelen misafirler için kara yoluna göre çok daha iyi bir alternatiftir. Antalya uçak bileti alarak dünyanın her noktasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayfanın Antalya uçuşları kısmına bakarak seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antalya ayrıca en eski yerleşim alanlarından birisidir. Ortalama bir kronolojik sıra yaparsan Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlı Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yerleşim yeri olmuştur. Her dönemden kalma harika eserler ve yapılar bulunmaktadır. Konyaaltı, Kemer, Manavgat gibi ilçeleri ise en aktif turizm bölgelerinin bulunduğu yerlerdir.

Antalya’daki gezilecek yerler

Antalya Pegasus Şubeleri

Muratpaşa Pegasus Ofisi (0850) 500 23 11
Konyaalatı Pegasus Ofisi (0850) 500 23 11
Lara Pegasus Ofisi (0850) 500 23 11
Kepez Pegasus Bürosu (0850) 500 23 11
Belek Pegasus Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11

Pegasus hava yolları olduğunu iddaa ederek reklam çıkan bir çok acente bulunmaktadır. Ancak ne yazık ki bunların bir çoğu dolandırıcılık faaliyet göstermektedir. Bu gibi firmaların bulunması firmamız gibi resmi türsab üyesi yetkili pegasus acentesi olan firmamızı da kötü etkilemektedirler. Antalya pegasus iletişim konusunda oldukça deneyimli olan ve pegasus çağrı merkezi hizmeti veren firmamız müşterilerine uçak bileti satışı, bilet değişikliği, koltuk seçimi gibi konularda hizmet verse de bilet iptali gibi konularda kimi zaman resmi çağrı merkezine yönlendirmek zorunda kaldığımız durumlarda olabilmektedir. Bunun sebebi sistemimizde tüm yolcuları göremiyor oluşumuzdur. PNR numaranıza ulaşamadığımız için bilet iptal işlemlerinizi gerçekleştiremiyoruz.

Antalya Hava Limanı Pegasus İletişim

Antalya Hava Limanı Pegasus Uçak Bileti İletişim Hattı : 0850 500 0 777 dir.

Antalya Hava limanı uçuşlar konusunda oldukça yoğun bir hava limanıdır. Yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya karşılıklı aktarmasız uçuşlar düzenlenmektedir. Ve Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global, Sun Express ve Onur Air gibi firmalar bu şehirden farklı noktalara uçuş düzenlemektedir. Antalya şehrinde 2 adet hava limanı bulunmaktadır. Birisi Antalya hava limanı diğer ise Alanya hava limanıdır.

Antalya Hava limanı 1960 yılında hizmete girmiştir. Hava limanının şehir merkezine olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 13 km dir.  Hava limanı içerisinde VIP, CIP, Banka Hizmetleri, Sağlık ve Kargo Hizmetleri bulunmaktadır. Hava limanına ait özel otopark bulunmaktadır. Yaklaşık araç kapasitesi ise 2015 araçtır.

Antalya Hava Limanı Ulaşım

Havaş

Şehir merkezinden Antalya hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

Yolcu indirme güzergahları ise Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City, 5M Migros AVM’dir.  Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Antalya hava limanı Belediye Otobüsleri

600 nolu otobüs: Antalya Havaalanı, şehir merkezi ve son durak olan şehirler arası otobüs terminali arasında ulaşım sağlanmaktadır. (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

800 nolu otobüs: Antalya Belediyesi Otobüsü Lara bölgesinden Muratpaşa Belediyesi’nin önünden Terracity AVM, Shemall AVM, Laura AVM, Şirinyalı, Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel), Işıklardan geçerek Şehir Merkezi, 5M Migros, İl Sağlık Müdürlüğü, Gürsu ve Sarısu Bölgesine gitmektedir.  (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

Antalya Hava Limanı Transfer

Antalya hava limanından plusfly.com dan transfer hizmeti satın alarak uçaktan indiğinizde sizi özel araçla bekleyecek olan şöförlü aracınız ile istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz. Antalya Hava Limanı Transfer sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinde ve hava limanında çok sayıda araç kiralama şirketi vardır. Hertz, National, Alamo, Europacar, Budget, Filo, Aytucar, Travelium ve Avis gibi firmalardan aldığınız araçları hava limanında teslim edebilirsiniz