İstanbul Uçak Bileti İletişim


İstanbul Uçak Bileti İletişim 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim : 0850 500 0 777

İstanbul Uçak Bileti İletişim numarası 0850 500 0 777 dir. İstanbul Uçak Bileti Telefon Numarası ile Sun Express, Pegasus, Thy, Anadolu jet uçak biletlerini alabilir ve değiştirebilirsiniz.

İstanbul Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
İstanbul THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
İstanbul Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Taksim Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

 

İstanbul şehrinde 2 adet hava limanı bulunmaktadır. Hatta 3. hava limanı ise geliyor. İki hava limanı da birçok noktaya uçuş yapmaktadır. Atatürk hava limanını daha çok Atlas Global, Onur Air, Türk hava yolları kullanırken, Sabiha Gökçen hava limanını ise Pegasus, Anadolu Jet ve Sun Express hava yolları kullanmaktadır. İç hatlarda İstanbul uçuşları hemen her iki hava limanından aynı olmaktadır. Saatleri farklı olsa da çoğu şehre hem Atatürk hava limanından hem Sabiha Gökçen hava limanında uçuş bulunmaktadır. 2 yakada oturan yolcular ayrı ayrı uçuşlar kullanabilmekte rahat davranabilirler. Aslında uçuş farklılığı dış hatlarda ortaya çıkıyor. Atatürk hava limanı dış hatlarda çok daha fazla nokta ile karşılıklı uçuşlar yapmaktadır. Sabiha Gökçen hava limanı da dış hatlarda birçok yere uçsa da Atatürk hava limanı kadar çok olmayacaktır.

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı Anadolu yakasında bulunmaktadır. Sadece İstanbul için değil çevre şehirlere yolculuk yapmak isteyen yolcular bu hava limanını kullanmaktadır. Kocaeli, Sakarya, Bursa gibi illere hava limanından servisler hareket etmektedir. Bu sayede bu şehirlere direkt uçuş olmayan her yerle daha iyi bağlantı kurulabilir. Örneğin; Kocaeli’nin yurt dışı uçuşu henüz bulunmamaktadır. Yurt dışı uçuşlarını kullanmak isteyen yolcular ufak bir kara yolculuğu sonunda İstanbul uçak bileti için Sabiha Gökçen’den bu işlerini halledebilir.

İstanbul Atatürk hava limanı ise Dünya üzerinde en çok noktaya yapılan uçuşlar arasında yer almaktadır. Amerika, Avrupa, Asya, Afrika… kısacası tüm kıtalar için uçuş bulabilirsiniz. Eğer direkt olarak uçuş yoksa bile uygun bir aktarma yaparak dünyada gidemeyeceğiniz yer yok. Aynı zamanda İstanbul ötesi şehirler içinde kullanılabilir bir hava limanıdır. Her ne kadar daha ilerde Tekirdağ Çorlu hava limanı bulunsada Atatürk hava limanı uçuş trafiği zenginliğinden dolayı daha cazip gelebilmektedir. Örneğin, Edirne’den bir yolcu İstanbul uçak bileti kullanarak Kars’a ya da başka herhangi bir yere çok daha kolay ulaşabilir.

,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir