Kars Uçak Bileti İletişim


Kars, Türkiye’nin en doğusunda bulunan illerden birisidir. Önemli metropol şehirlere de uzaklığı ile hava yolu daha çok tercih edilmektedir. Şehir büyük bir kişi sayısına sahip olmadığı için hava trafiği de diğer illere nazaran daha az olmaktadır. Kars’a belirli yerlerden karşılıklı olarak direkt uçuşlar yapılmaktadır. Kars’a direk uçuş yapan İstanbul, Ankara, İzmir olarak sıralanabilir. Bu iller üzerinden aktarmalı Kars uçak bileti satın alarak Dünya’nın dört bir yanına açılabilirsiniz. Yolcuların göstereceği talebe göre ilerleyen zamanlarda farklı noktalara da Kars uçuşları olabilir. Kars uçak bileti için Türk hava yolları, Pegasus, Sun Express ve Anadolu Jet hava yollarını kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda Ardahan ve Artvin gibi komşu illerinde yolcu potansiyelini taşıyan bir hava limanıdır. Yoğunluk ve sefer sayılarına göre her zaman sefer bulamayabilirsiniz. Böyle durumlarda  da otobüs gibi alternatif seferleri tercih ederek oldukça uzun bir yolculuk yapmanız gerekecektir. Kars uçak bileti ni zamanında alarak sizlerde kolaylıkla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kars Uçak Bileti İletişim

Kars uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Kars hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kars Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Kars THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Kars Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 707 01 62
Kars Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78
,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir