Yat kiralamak gece, gündüz fark etmeksizin insanların sürekli tercih ettiği hizmetlerden biri olarak biliniyor. Kimi zaman eğlenceli gece partileri için kimi zaman sevdikleriniz ile geçireceğiniz sakin gündüz turları için hatta kimi zaman da iş toplantıları için deniz üzerinde yat turu harika bir seçenek olabilir. Taleplerinize bağlı olarak saatlik, günlük ya da haftalık yat kiralayarak istediğiniz kadar yat ile denize açılmanız da mümkün. Denizlerin insanı büyüleyen havası, uçsuz bucaksız görüntüsü ve berrak sularda insanın içine doğan suya atlama hissi yat kiralayanların en büyük deneyim odaklı talepleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda yat kiralama rehberi başlığı altında yat kiralama hizmetleri denildiğinde akla en sık gelen sorulara ve benzeri başka soruların cevaplarına yer verdik.

Yat turları, tatil yaparken farklı bir aktivite yapmak isteyen ya da iş toplantıları gibi farklı birçok amaçla toplantıların daha sakin ve verimli olmasını isteyen insanlar tarafından sürekli tercih edilen aktivitelerden biridir. Oldukça lüks olan ve ister eğlenmek ister toplantı yapmak amacı ile olsun insanların sürekli rezervasyon yaptırarak tercih ettikleri hizmetlerden biri de yat kiralama hizmetlerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Yat kiralama rehberi ile yat kiralama hakkında merak ettiklerinize, yat kiralama hizmet seçeneklerine, yat kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgilere ve daha birçok merak edilen konuya yazımızın devamında yer verdik.

Yat Kiralama Hakkında

Yat kiralamak, birçokları tarafından pek bilinmeyen ancak keşfedildikten sonra da insanların bir türlü vazgeçemediği aktivitelerden biridir. Türkiye’nin birçok noktasında denizin güzelliği ve ferahlığından faydalanırken aynı zamanda yabancı insanlardan uzak sadece size ait bir mekâna sahip olmak için yat kiralayabilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek, arkadaşlar ile parti yapmak ya da ciddi bir iş toplantısını nevi şahsına münhasır bir ortamda gerçekleştirmek için yat kiralamak harika bir seçenek olabilir. Daha önce hiç yat kiralama faaliyetinde bulunmadıysanız öncelikli olarak yat kiralamak için son günü beklememeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Yatlar kiralama işlemini gerçekleştirmek isteyen kişi ya da kişilerin taleplerine göre farklılık gösterebilir. Daha fazla yolcu alma kapasitesi ya da daha az yolcu ile daha lüks bir yolculuk gerçekleştirmek istemenize bağlı olarak farklı yatlar da tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte yat kiralamak için mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekir. Rezervasyon ile gerçekleştirilen yat kiralama işlemlerinde yatlar rezervasyon zamanından önce hazırlanır ve yolcular için hazır konuma getirilir. Her bir yat düzenli olarak bakım ve onarıma girer.

Böylece yat kiralama süreci boyunca herhangi bir arıza meydana gelmeden taleplerinizi karşılayabilecek turlar gerçekleştirebilirsiniz. Yat tercihi yapmak hakkında merak edilenler için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Lüks Yat Kiralama

Lüks yat kiralama hizmetleri, çoğu insan tarafından sürekli tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Lüks yat seçenekleri arasında taleplerinize en uygun donanıma sahip yatları kiralayarak doğrudan tamamı ile istediğiniz gibi bir yat turu gerçekleştirebilirsiniz. Lüks yatlar taşıdıkları bazı özellikleri ile birbirinden ayrılan niteliklere sahiptir. Bazı yatlar daha fazla yolcu alabilmek için fonksiyonel niteliklere sahip olurken bazıları da daha lüks ve az yolcu için dizayn edilmişlerdir.

Saatlik yat kiralama ya da günlük yat kiralama avantajlarından faydalanarak talep ettiğiniz herhangi bir yatı istediğiniz süre zarfında kullanabilirsiniz. Yat kiralama hizmetleri, içerisinde yer alan avantajları ve insanlara sunduğu çeşitli fırsatları ile birlikte kişilerin ilgisini daha çok çekmektedir. Özellikle size özel bir alan sunması ve insanların günlük hayatta yaşayamayacakları bir deneyim olması nedeni ile iş toplantıları, partiler ya da aile gezileri için lüks yat kiralama seçenekleri sıkça tercih ediliyor. Yat kiralama fiyatları ise talep edilen yatın özelliklerine göre değişiklik gösterebilmekte. Yat kiralama fiyat seçenekleri hakkında detaylı bilgi için okumaya devam edebilirsiniz.

Yat Kiralama Hizmeti Verdiğimiz Yerler

PlusFly tarafından verilen yat kiralama İstanbul, Göcek, Bodrum ve Marmaris gibi bölgelerde hizmet olarak insanlara sunulmaktadır. Yat kiralama hizmeti alırken hizmet talep ettiğiniz bölgeyi müşteri temsilcileri ile rezervasyon sırasında paylaşmanız gerekir. İstanbul yat kiralama hizmetleri kapsamında boğaz köprüsü altında, kendinizi Marmara Denizi’nin rahatlığına bırakarak yat turu gerçekleştirebilir ya da Bodrum yat kiralama hizmetlerinden yararlanarak denizde huzurlu ve sakin biçimde zaman geçirebilirsiniz. Masmavi suların insanı dinlendiren sesinde eğlenceli ve insanlardan uzak bir yat turu yapmayı da tercih edebilirsiniz. Tamamen kişilerin talepleri doğrultusunda rezervasyon ile aldığı yat kiralama hizmetleri birbirinden farklı birçok bölgede veriliyor. İşte hizmet verilen bölgeler;

  • İstanbul yat kiralama,
  • Göcek yat kiralama,
  • Bodrum yat kiralama,
  • Marmaris yat kiralama.

Yukarıda yer alan bölgelerde yat kiralarken saatlik, günlük ya da haftalık planlardan tercih yapabilirsiniz. Boğazda bir iş toplantısı için yat kiralayabilir, müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Özel yat kiralama hizmetlerinden faydalanmak için öncesinde rezervasyon yaptırmanız gerekir. Peki, yat kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama hizmetinden faydalanırken çok sık söz konusu olan hususlardan biri de yat kiralama fiyatlarıdır. Yatlar kişiye özel olarak kiralanan ve bu süre zarfında başka kimseye hizmet etmeyen araçlardır. Yat kiralayan kişi tarafından uygulanan program kapsamında yat turları gerçekleşebilir ve geziler ile güzel vakit geçirilebilir. Yat kiralama fiyatları ise bazı faktörlere göre belirlenen bir standart ölçüye sahiptir. Kiralanan yatın özellikleri, boyutu, kaç kişiye kadar hizmet verdiği, yat kiralama süresi gibi faktörler ise ücret tarifeleri üzerinde asıl etkili olan faktörler olarak ele alınabilir.

Yat kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için PlusFly yat kiralama müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Böylece talep ettiğiniz hizmeti daha detaylı anlatarak fiyat tarifesini net olarak öğrenmeniz de olanaklı hale gelir. Yat kiralama fiyatları ile birlikte rezervasyon işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Yat kiralama hizmetleri beraberinde çok sık tercih edilen bir hizmet ağı olduğu için sürekli olarak kiralanmaya müsait yatlar bulmak mümkün olmayabilir. Bu nedenle erken rezervasyon yaptırarak planlarınızı ertelemeden taleplerinizi karşılayacak hizmetler alabilirsiniz.

Yat Kiralama Rezervasyonu Nasıl Yapılır

Yat kiralama işlemlerini gerçekleştirmek için talep edeceğiniz tarihten en az 24 saat önce rezervasyon gerçekleştirmiş olmanız gerekir. Birçokları rezervasyon yaptırmadan yat kiralamak istese de bu mümkün olan bir hizmet değildir. Yatlar rezervasyon işlemi sonrasında yolculuk zamanına kadar hazırlanarak eksiksiz bir şekilde tamam konumuna getirilir.

Yat kiralama rezervasyonu yaptırmak için ise fazla bir uğraş göstermeniz gerekmez. Oldukça hızlı ve kolay bir iletişim süreci ile yat kiralamak mümkündür. Yat kiralama rezervasyonlarınızı PlusFly iletişim sayfasında yer alan numaralar üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Söz konusu hizmet almak olduğunda çözüm odaklı ve profesyonel hizmet veren müşteri temsilcilerinin tecrübelerine güvenin. Talep ettiğiniz hizmetleri ve ne kadar süre ile hizmet almak istediğinizi belirterek yat kiralayabilirsiniz. Ayrıca yat tercihi konusunda kararsız kaldığınız durumlarda da doğrudan müşteri temsilcilerinden destek almanız mümkün.

Yat Kiralama Organizasyonları

Yat kiralama organizasyonları temelde müşterinin yatı kiralama nedenine bağlı olarak hazırlanan organizasyonları içeren bir hizmet paketidir. Yat turu sırasında yapabileceğiniz birbirinden farklı birçok aktivite olabilir. Sevdiğiniz insanları şaşırtabilir, denizde yüzebilir, doğum günü kutlayabilir hatta yatta evlenme teklifi dahi yapabilirsiniz. Bu aktivitelerin her biri tamamı ile müşterinin taleplerine bağlı olarak hazırlanır. Günlük yat kiralama fiyatları ve organizasyon fiyatları hakkında müşteri temsilcilerinden bilgi almanız mümkün. Yatta organizasyon gerçekleştirmek için PlusFly yat kiralama organizasyonlarını inceleyebilirsiniz.

Yat kiralayan insanların çoğu genellikle aklındaki planları gerçekleştirmek için bu hizmetten yararlanmak ister. Genelde tek kişi olarak tercih edilmeyen yatlar, arkadaş grupları, aileler, iş toplantısı için işveren ile çalışanlar ya da buna benzer birçok topluluk tarafından tercih ediliyor. Bununla birlikte çiftlerin denize açılarak daha huzurlu ve romantik zaman geçirmesine de katkı sağlayan yat turlarında genellikle şu gibi organizasyonları görmek mümkündür;

  • Evlenme teklifi,
  • Yıldönümü kutlamaları,
  • Doğum günü partileri,
  • Toplu yemek organizasyonları,
  • Kurumsal geziler

Sizler de bu gibi organizasyonları ya da kendinize özgü farklı organizasyonları gerçekleştirmek için yat kiralama hizmetlerinden yararlanabilir ve çok verimli vakitler de geçirerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

            Yatta Evlenme Teklifi

Evlilik teklifi herkes için özel ve unutulmayacak anılardan biridir. Başka bir insan ile bir ömür paylaşma düşüncesi her ne kadar inanılmaz gibi görülse de zamanla insanların birbirlerine bağlanması evliliği olanaklı ve harika bir hale getirebilir. Evlilik için ilk adımın evlilik teklifi olduğunun unutulmaması gerekir. Yanında vakit geçirmekten keyif aldığınız kişiyi hayatınız boyunca yanınızda görmek istediğinizi dile getirmenin en basit ifadesi evlenme teklifi olarak değerlendirilebilir. Sevdiğiniz insana ömrü boyunca hatırlayacağı bir evlenme teklifi yaparak romantizm, eğlence ve heyecan gibi duyguları aynı anda yaşayabilirsiniz.

Evlilik teklifini nasıl yapacağı konusunda kararsızlığı bulunan kişilerin bu noktada tercih edebileceği en fiyakalı, unutulmaz ve karşısındaki insanı da heyecana sokarak mutluluğu son derece hissettirebileceği yöntem yat kiralayarak evlenme teklifi yapmaktır. Yatta evlenme teklifi unutulmayacak bir evlilik teklifi yapmak isteyen birçok kişinin ilk tercihi olarak biliniyor. Romantik bir yat turu sırasında hiç beklenmeyen bir anda arka planda çalan müzik ile birlikte gelen evlilik teklifi oradaki insanların hayatı boyunca aklından çıkaramayacağı bir anın başlangıcı olacaktır. Kulağa her hali ile mükemmel gelen yatta evlenme teklifi fikri sizin için de harika bir seçenek olabilir.

Yatta evlenme teklifi yaparken talep ettiğiniz başka diğer hizmetlere de ulaşmanız mümkün. Rezervasyon sırasında müşteri temsilcileri ile görüşme sağlarken mutlaka yat kiralama amacınızı ve planladığınız sürpriz için talep ettiğiniz hizmetleri belirtmenizde yarar vardır. Bunun yanı sıra PlusFly yatta evlenme teklifi organizasyonunu doğrudan da satın alarak sevdiğiniz insana evlilik teklifi yapabilirsiniz. Detaylar ve çok daha fazlası için PlusFly resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

            Yatta Evlilik Yıldönümü

Günlük hayatta evlerde, kafelerde ya da açık alanlarda gerçekleştirilen en yaygın organizasyonlardan biri de yıldönümü ya da evlilik teklifi organizasyonlarıdır. Sevgililer, evli çiftler ya da nişanlı çiftler tanışmalarının, evlenmelerinin her yıl dönümünde bir arada olmak ve eşsiz zaman geçirerek mutlu bir gün yaşamak ister. Klasiğin dışına çıkarak bu gibi günleri daha da keyifli hale getirmenin yollarından biri de yatta yıldönümü kutlaması etkinliği gerçekleştirmektir. Yat kiralayarak İstanbul boğaz köprüsünün altında kendinizi serin ve huzurlu biçimde akan denizin üstünde daha mutlu, heyecanlı hissedebilecek, eşinizi de şaşırtarak onun da mutlu olmasını sağlayabileceksiniz.

Yatta gerçekleştirilebilen en yaygın organizasyonlardan biri yıl dönümü kutlamalarıdır. Yatta evlilik teklifi ve yıl dönümü kutlamaları ile sadece size özel bir an yaşayabilir hatta yatta konaklama imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Denizde birkaç gün geçirerek sevdiğiniz insan ile özel zamanlar geçirirken asla unutmayacağınız bir yıldönümüne imzanızı atabilirsiniz. Konaklama, yemek ve diğer başka tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yat kiralama hizmetleri ile fazla bir şey düşünmeden rahatınıza bakabilirsiniz. Yatta yıl dönümü kutlamaları için organizasyon paketlerini inceleyebilirsiniz.

            Yatta Doğum Günü Partisi

Günlük hayatta en çok önem verilen organizasyonların başında yer alan doğum günü partileri de yine kişilerin en çok önem verdiği etkinlikler arasındadır. Sevgiliniz, anneniz, babanız, arkadaşınız, kardeşiniz ya da çocuklarınız için düzenleyebileceğiniz doğum günü partileri için lokasyon olarak birçok farklı seçenek yer alıyor. Ancak alışılmışın dışına çıkarak zamanınızı daha keyifli, ortamınızı da daha ferah yapabilecek olan en iyi tercihlerden biri yatta doğum günü partileridir.

Sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak için birçok farklı yol değerlendirebilirsiniz. Ancak bunlar arasında hem çarpıcı hem de unutulmaz bir doğum günü organize etmek istiyorsanız yatta doğum günü partisi yapmayı tercih edebilirsiniz. Yatta yapılan doğum günü partileri, istediğiniz kadar yolcu ile gerçekleştirilebilir. Doğum günü partisi yaparken ihtiyacınız olan tüm yiyecek, içecek ve benzeri gereksinimler için de organizasyon seçeneklerinden faydalanmanız mümkün. Yatta doğum günü partisi yapmanın ne kadar eğlenceli ve şaşırtıcı olabileceği ise tamamen hayal gücünüz ile sınırlıdır. Doğum günü partisi kapsamında talep ettiğiniz hizmetleri müşteri temsilcileri ile paylaşarak yat turunu harika bir doğum günü partisine dönüştürebilirsiniz.

            Yemekli Yat Turu

Yemekli yat turu daha çok iş gezileri ya da aile toplantıları için tercih edilen hizmetlerden biridir. Yat kiralama aktiviteleri ülkemizde daha çok Bodrum, İstanbul, Marmaris ve Göcek gibi farklı konumlarda gerçekleştirebileceğiniz bir aktivitedir. Sevdikleriniz ile görüşmek, denizde tur yaparken yemek yemek ya da iş toplantısı yapmak için yemekli yat turu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yemekli yat turu kapsamında hazırlanan yemek ve servis süreci hakkında öncesinde taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Yemek menüsü hakkında birçok seçenek arasından damak zevkinize en uygun seçeneği tercih ederek dünya mutfağının lezzetlerini de deneyimlemeniz mümkün. Yemekli yat turu bünyesinde yemek süresi boyunca hizmet edecek bir personel de yat kiralama hizmeti ile birlikte yatta hazır halde bulunur. Böylece kaliteli ve lüks bir yemekli yat turu yapabilirsiniz.

            Yatta Kurumsal Geziler

Yat kiralama hizmetlerinin en sık tercih edilme nedenlerinden biri de kurumsal geziler gerçekleştirilmesidir. Birçok büyük firma kurumsal geziler gerçekleştirmek için deniz turu yapmayı tercih ediyor. Ancak bu turları yaparken kalabalık ve rahatsızlık verebilecek durumlar ortaya çıkmaması için mutlaka özel araçlar ile deniz turu yapılması gerekir. Saatlik, günlük ve haftalık kiralama seçenekleri ile birçok firma tarafından yatta kurumsal geziler gerçekleştirilebilmektedir.

Müşterileriniz ile ister yemek yiyebilir ister iş toplantısı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra iş temposundan sıkıldığınızda ve müşterilerinizi rahatlatmak istediğinizde de yat turu bunun için harika bir fırsat olabilir. Deniz havası, sakinlik ve huzur çok daha sağlıklı düşünmeniz için size yardımcı olacaktır. Yatta kurumsal geziler gerçekleştirmek için PlusFly yat kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yat Kiralamada Verilen Hizmetler

Yat kiralama süreci boyunca verilen birçok hizmet vardır. Bu hizmetler temelde kiralama hizmeti alan kişinin taleplerine göre gerçekleştirilmektedir. Yat sürücüsü ve bir adet yat personeli yat kiralama hizmeti bünyesinde kişilere hizmet vermek üzere yatta hazır halde bekler. Böylece sadece yat turunun güzergâhını belirleyerek aklınıza başka herhangi bir şey takılmadan tur boyunca gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz.

Yat kiralayarak aldığınız hizmetlerin yanı sıra ekstra hizmetler de alabilirsiniz. Organizasyon hizmetleri bunlardan biridir. Yat kiralama hizmeti ile birlikte organizasyon hizmeti de alarak evlilik teklifi, yıl dönümü kutlaması, doğum günü kutlaması, iş toplantıları ve yemekli turlar gerçekleştirebilirsiniz.

İster kutlama ister iş amaçlı olsun yat kiralama hizmetleri sıkça tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Yat kiralama dendiğinde akla gelen bazı soruların cevaplarını sizler için derledik. Sıkça sorulan sorular ve cevapları için okumaya devam edin.

Yat Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çeşitli etkinlikler için yat kiralama hizmetlerinden yararlanan insanlar belli başlı konuları da merak ediyor. Özellikle de yararlanacağı hizmetler, faydalanacağı imkânlar başta olmak üzere daha birçok soruyu soran kişiler bu soruların yanıtını almak için de ilgili kurumu araştırmakta, çevresinden de fikir almaktadır.

Yat kiralama hizmetleri sürekli olarak insanlar tarafından tercih edilen hizmetler arasında yer alıyor. Ancak bu tarz hizmetler alınırken insanların aklına takılan birçok soru da olmakta. PlusFly kurumsal olarak verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini önceler. Yat kiralama hakkında sık sorulan bazı soruları ve cevaplarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz. Bununla birlikte merak ettiğiniz ancak yazımızda yanıtını bulamadığınız sorular için de doğrudan müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Yat kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorular arasında yat kiralama sürelerinin en az ne kadar olduğu, dışarıdan yata yiyecek getirilmesi durumu, yata istenilen yerden binilip binilmemesi durumu, ödemenin kredi kartından yapılma durumu ve daha birçok sorudur. Tüm bu sorularla birlikte daha birçok sorunun cevabı için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

            Minimum Yat Kiralama Süreleri Nedir?

Minimum yat kiralama süreleri, yat turu yapmak isteyen birçok kişi tarafından sorgulanmaktadır. Yat kiralamak için mutlaka günlük yat kiralama ya da haftalık yat kiralama hizmeti satın almanız gerekmez. Saatlik yat kiralama hizmetlerinden de faydalanarak birkaç saat boyunca tur yapmak üzere yat kiralayabilirsiniz.

Yat kiralamak müşterilerin taleplerine bağlı olarak saatlik, günlük ya da haftalık olarak gerçekleştirilebilir. Yat kiralama hizmetlerinin temel amacı müşteri memnuniyetini sağlarken aynı zamanda bütçe dostu hizmetler verebilmektedir. PlusFly bünyesinde verilen yat kiralama hizmetlerinden faydalanırken ihtiyacınız kadar süre yat kiralamanız olanaklıdır. Yat seçeneklerinden tutun da yat kiralama süresine kadar tamamen taleplerinize göre tercihlerde bulunmanız mümkün. Minimum saatlik yat kiralama hizmeti alarak kısa süreli yat turları da gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük yat kiralama hizmetleri ile koca bir gece eğlenceli saatler de geçirebilirsiniz. Tamamen kullanım amacı kişinin kendi seçimine bırakılmaktadır.

            Dışarıdan Yiyecek Getirebilir Miyim?

Yat kiralama hizmeti alınırken dışarıdan yiyecek getirmek mümkün değildir. Sadece yiyecek değil aynı zamanda içki ve benzeri içecekler de hizmet verilirken dışarıdan yata getirilemez. Yolcuların yiyecek ve içecek teminleri yat içerisinde karşılanmaktadır. Talep ettiğiniz tüm hizmetleri tek bir adreste bulmanın rahatlığı ile yat turu gerçekleştirebilirsiniz. Yat turları boyunca Dünya mutfağının çeşitli lezzetlerini deneyimlemeniz de mümkün. Talep ettiğiniz yemek hizmetini, menü seçenekleri arasından seçim yaparak alabilirsiniz. İster kısa süreli ister uzun süreli yat turları olsun her türlü turda yiyecek ve içecek temini yattan sağlanmalıdır. Tur süreci boyunca talep ettiğiniz yiyecek ve içecekler için tur öncesinde görüşme sağlamanız yeterli olacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi hizmet politikası kapsamında yasaktır. Yatlarda ihtiyacınız olan yiyecek ve içecek servisleri yapıldığından böyle bir talep yolcular tarafından çoğu zaman yetkili firmaya bildirilmiyor. Yemek menü ve içecek temini hakkında detaylı bilgiye rezervasyon işlemleri sırasında sahip olabilirsiniz.

            İstediğimiz Yerden Yata Binebiliyor Muyuz?

Yat kiralama hizmeti alan kişilerin sıkça sorduğu sorulardan biri de yata biniş noktalarıdır. Yat kiralama hizmeti ile birlikte belli merkezi noktalardan yata biniş gerçekleştirilmektedir. Ancak yata binmek için talep ettiğiniz herhangi bir noktadan seyahate katılım gösterilmesi mümkün değildir. Yat kiralama hizmeti alırken mutlaka merkezi biniş noktaları hakkında bilgi alın. Birçok noktada merkezi yata biniş imkânı bulunsa da bazı yolcuların merkezi noktalardan uzak olmaları halinde sorun yaşanmaması için biniş noktalarının önceden ifade edilmesinde fayda var.

İstediğiniz yerden yata binmenin mümkün olmaması beraberinde yata tek bir biniş noktası olduğu yanılgısını getirmemeli. Yata biniş için farklı merkezi noktalar arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Yat kiralama Marmaris, Bodrum gibi birçok farklı konumda verilen hizmetlerden biri olduğu için bilgi alırken hizmet alınan bölgeyi ifade etmeniz gerekir.

            Kaptan ve Yakıt Ücreti Fiyata Dâhil Mi?

PlusFly tarafından sunulan yat kiralama hizmetleri beraberinde birçok hizmeti de kapsar. Kapsanan bu hizmetlerden biri de kaptan ve yakıt ücretidir. Yakıt ücreti yat kiralama hizmeti kapsamında firma tarafından karşılanmaktadır. Aynı şekilde sürüş boyunca kaptan için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmez. Kaptan ve yakıt ücreti ödemeleri yapmadan verilen paket hizmetlerden yararlanırsınız. Böylece sabit bir ödeme ile talep ettiğiniz hizmeti alabilir, sonradan çıkan ekstra ödemeler ile karşı karşıya kalmazsınız.

            Kredi Kartıyla Ödeme Yapabilir Miyim?

Yat kiralama hizmetleri, hizmet sözleşmesi imzalanırken kredi kartı ile gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra nakit ödeme yapmak isteyen kişiler için de doğrudan yata biniş gerçekleştikten sonra ödeme yapmak mümkündür. Nakit ödeme işlemleri için kaptana elden ödeme yapabilirsiniz. Böylece ister kredi kartı ile ister nakit olarak ödeme gerçekleştirmeniz olanaklı hale gelir. Kredi kartı ile ödeme yapma talebiniz varsa mutlaka yata binmeden önce müşteri sorumlusu ile ödeme işlemlerini halletmelisiniz. Nakit ödemeler için yata binişten sonra kaptan ile görüşebilir ve ödeme yapabilirsiniz.

            Yat Kiralama Seçimini Nasıl Yapabilirim?

Yat kiralama hizmeti satın alırken yat tercihi yapmak müşteriler tarafından karar vermesi zor olan hususlardan biri olarak değerlendiriliyor. Yat kiralama seçimi yapılırken mutlaka yatların müsaitlik durumu öncelik olarak incelenmelidir. Birçok farklı yat seçeneği bulunmasının ana nedenleri yatların farklı amaçlar ile tercih ediliyor olmasıdır. Bununla birlikte yolcu kapasitesi de farklı yatlar bulunmasının nedenlerinden biridir.

Yat tercihi yaparken mutlaka kaç kişilik bir grup ile yat turu gerçekleştireceğinizi ve yat kiralama işlemini hangi amaçla yapacağınızı belirtmelisiniz. Böylece müşteri temsilcileri ile talepleriniz için en uygun yat kiralama tercihini yapmanız olanaklı hale gelir. PlusFly yat kiralama hizmetleri müşteri memnuniyetini önceleyen hizmetler ağından oluşmaktadır. Böylece talepleri karşılayan lüks ve kullanışlı yatlar ile yat turu yapabilir, bütçe dostu fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

    Yat Fiyatları ne kadar

Yat tur hizmeti satın alınırken beraberinde verilen birçok hizmet de satın alınır. Yat kiralama fiyatları üzerinde etkili olan birden fazla faktör bulunuyor. Bu faktörlerden biri de hizmet alınan bölgedir. Yat kiralama Bodrum, İstanbul, Marmaris gibi birden fazla konumda verilen bir hizmet olarak bilinmekte. Bu nedenle yat fiyatları üzerinde hizmet alınan bölgenin, yakıt ücretlerinin, hizmet alma süresinin ve benzeri faktörlerin etkisi bulunmaktadır.

Müşteri temsilcileri ile görüşme sırasında yat fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için taleplerinizi dile getirmeniz yeterli olacaktır. PlusFly kurumsal yat kiralama hizmetleri verilirken müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler ve bütçe dostu fiyat seçenekleri esas alınarak ücretler oluşturulur. Daha fazlası için PlusFly resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.