Vialand Tema Park Bileti Fiyatları, Üniteleri ve İletişim Bilgileri

Vialand Tema Park Bileti Fiyatları, Üniteleri ve İletişim Bilgileri

Vialand Tema Park Bileti Fiyatları, Üniteleri ve İletişim Bilgileri

Vialand bileti satın almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi çalışanlarımız size ulaşarak bilet işlemlerini tamamlayacaktır. Ya da dilerseniz 0850 500 0 777 nolu numaramızı arayarak ta satın alabilirsiniz.Vialand Bilet Fiyatları

Vialand Tam bileti fiyatı 99 TL dir.

Öğrenci Grubu (en az 5 kişi olmak şartı ile) kişi başı 89 TL

Engelli ve Refakatçileri kişi başı 89 TL

65 yaş ve üzeri 89 TL

04-14 Yaş arası çocuk 89 TLVialand Hakkında

Türkiye’nin en başarılı eğlence merkezlerinden en iyisi olan Vialand Tema Park’ta 120.000 m2 kullanım alanı ile 30 den fazla eğlenebileceğiniz ünitesine sahiptir. Bu ünitelerden faydalanmak için bir tek bilet almak yeterli olmaktadır.

vialand

Vialand Eğlence Üniteleri

Vialand’ta tek biletle tüm ünitelerden faydalanabilirsiniz. Gelin şimdi size biraz bu ünitelerden bahsedelim.

Vialand NEFES KESEN Roller Coaster Ünitesi

İsmiyle bile dikkat çekici değil mi? Heyecan mı arıyorsunuz? Nefeskesen tam size göre. 3 saniyede 110 Km gibi bir hızla nefesiniz kesilecek. (En az 140 cm boyunda olunması gerekiyor)

Gözlerinizi açık tutun, ellerinizi serbest bırakın ve aksiyonu ruhunuzda hissedin!

Vialand KİNG KONG

King Kong’u bilmeyen var mı? O dev goril İstanbul’da! O güçlü kollarıyla sizi yukarıya kaldıracak ve king kong’a bakarken heyecanlanacaksınız. Nefesini hissedecek ve eğleneceksiniz. (5 yaş üzeri)

Vialand İSTANBUL’UN SIRLARI

Hem yetişkinler hem de çocuklar için oldukça çekici bir ünite. İstanbul tarihindeki sahnelere farklı bir pencereden bakacaksınız. Hologram ve mapping teknikleri kullanılmakta, görsel bir şölen ile size birçok macerayı sunmaktadır. Eee İstanbul bu! Binlerce yıllık tarih, savaşlar, aşklar, maceralar geldi geçti üstünden. Sizde bu tarihe Vialand’de tanıklık edin.

Vialand FATİH’in RÜYASI

Bundan yaklaşık 564 sene önce bir şey oldu. Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u fethetti. Bu tarihi olayı daha yakından görmek istemez misiniz? (En az 106 cm boy ve 2 yaş üstü)


Vialand ZIP ZIP KANGURU

Zıplamak çocuksudur, zıplamak ruhu hareketlendirir, zıplamak eğlencelidir. Neden enerjinizi zıp zıp kanguruda atmıyorsunuz 🙂 (En az 140 cm boyunda olunması gerekiyor)

Vialand ANGRY BIRDS ÇILGIN YOLCULUK

Mobil olarak hayatımıza giren kuşlar, hem sinirli hem de sevimli halleriyle gönlümüzü kazandı. Önce oyunlarını oynadık sonra filmini izledik. Şimdi ise Vialand’de!

Angry Birds: Çılgın Yolculuk’ta kahramanımız Red ve arkadaşlarının yanında King Pig’e karşı yer almaya var mısın? 😉

Posted by Vialand on Mittwoch, 2. November 2016

Vialand CARTOON NETWORK SAHNESİ

Cartoon network izleyicisi sadece çocuklar değil, biz büyüklerde  gayet izliyoruz. Birçok çizgi film izleyebileceğiniz kanalın hayranı da çok. Özellikle çizgi dostları yakından tanımaya gelince çocukların nasıl heyecanlandığını bir görseniz 🙂 Vialand’de siz de çocuklarınıza unutulmaz görsel deneyimler yaşatabilirsiniz.

Vialand SİHİRLİ ODA

Sihir? İnsanların hep merak ettiği, beklenilenden farklı sonuçlar olan olaylar şimdi Vialand’de. Gördüğünüz gerçek mi? Yoksa zihniniz size oyun mu oynuyor? Oldukça eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Vialand BUZ DEVRİ PALAMUTLAR İÇİN ZAMAN YOK 4D

Buz devri serileri ailecek izleyebileceğiniz eğlenceli animasyonlardır. Sid, Manny ve Diego daha ilk bölümde öyle bir arkadaşlık kurdular ki bu arkadaşlık çevresi her gelen bölümde daha da genişledi.

Şimdi ise Vialand’de bu maceraya sizde katılın. Özel 4D efektleri ile maceranın içinde hissedeceğiniz eğlenceye ailecek katılabilirsiniz. (2 yaş üstü)Vialand 360

360, Vialand’de en çok heyecan verenlerden birisidir. Dünya’yı her açıdan ve yüksekten görünce kalp atışlarınız daha da artacak. Adrenalin mi istiyorsunuz? Durmayın 360’a! (En az 140 cm)

Vialand ADALET KULESİ

Yine Adalet Kulesi adrenalin arayanlar için bir yer. Yükseğe çıkıyorsunuz ve bir anda kulenin içine doğru… neyse devamı sürpriz olsun. Adalet Kulesi tüm heyecanı ile sizleri bekliyor (En az 130 cm)

Vialand ATLI KARINCA

Uzun yıllardır var olmuş bir eğlence. Birçok filme konu olmuş, bazılarının aşk anılarını süslemiş, çocukluğu hatırlatan renkli mi renkli eğlenceli mi eğlenceli. (2 yaş üstü)

Vialand BİR ZAMANLAR İSTANBUL

İstanbul tarihi ile oldukça farklı maceralara, savaşlara, aşklara, heyecanlara tanıklık etmiş bir şehirdir. Dünyanın her tarafından her sene binlerce turist İstanbul’a gelmektedir. Peki biz ne kadar tanıyoruz İstanbul’u? Vialand’da İstanbul’un tarih kokan sokaklarını tanıyacak eşsiz bir yolculuğa çıkacaksınız.

Vialand BULUT EKSPRESİ

Bulutların üzerinde harika bir seyahat sizi bekliyor. Vialand’ın en keyifli yolculuğu sizi bekliyor

Vialand CESUR SÜRÜCÜLER

Çocukların da araba sürmesine izin verin. Onlar için ayrılmış bu parkurda keyifli dakikalar geçirecekler. (En az 100-120 cm)

Vialand ÇARPIŞAN ARABALAR

Hemen hemen herkesinin canının çektiği eskimeyen eğlence. Bu parkurda rastgele çarpışmak ayrı bir eğlenceli. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla kıyasıya çarpışın! (En az 90-150 cm)

Vialand ÇILGIN NEHİR

9 kişilik kapasite ile büyük bir grup olarak uzun bir nehirde yolculuk yapmak ister misiniz? Biraz dönecek çokça eğleneceksiniz (En az 120 cm)

Vialand GELİN OYNAYALIM

Dünyanın en masumları olan çocuklar için eğlenebilecekleri şahane bir alan.

Vialand JET SKI

Direksiyona geçip suyun üzerinde kaymaya ne dersiniz? Çocuk ya da yetişkin bu keyfi yaşamalısınız (En az 130 cm)

Vialand KAHRAMAN İTFAİYECİLER

Bazılarının çocukluk hayalidir kahraman olmak. İtfaiyeci demek aslında kahraman demek. Geleceğin kahramanları hem eğlenecek hem de tatbikat yapacaklar.

Vialand KÜÇÜK MADENCİLER

Hem güvenilir hem de eğlenceli. Bu tren ile küçük dostlarımız yeni maceralara katılacaklar. (100-140 cm)

Vialand MACERAPEREST

Yine adrenalin dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Saatte 80 km hızla giden bu treni kaçırmak istemeyeceksiniz (En az 120 cm)

Vialand MİNİK KAŞİFLER

Çocuklarınız bu parkur ile dünyayı daha yakından tanıyacak. Dünyanın dört bir tarafının eğlenceli canlandırmalar ve ışıklar ile görsel bir şölen çocuklarınızı bekliyor


Vialand MİNİ KULE

Bu da çocuklar için bir yükseklik serüveni. Güvenilir ve eğlenceli bir parkur (En az 90- 140 cm )

Vialand NEŞELİ ÇİFTLİK

Bizim neşemiz olan çocukların neşeli bir çiftlik hayatı görmesine ne dersiniz? İnekler, tavuklar derken doğanın en eğlenceli köşesini Vialand’da bulacaksınız.

Vialand SAFARİ TÜNELİ

Bu tünelin kahramanı sizsiniz. Doğa, cesaret, avcılık, hayvanlar hepsi iç içe. Sürprizler ve heyecan dolu bir macera sizi bekliyor.

Vialand SARAY SALINCAĞI

Büyük küçük herkesin bindiği, çığlıkların ve heyecanın yükseklerde olduğu bir macera. Osmanlı Sarayının bahçesinde yaşadığınız eski/yeni bir eğlence yeri.

Vialand UÇAN ÇOCUKLAR

Çocuklar eğlenceden havalara uçacaksınız ama bu sefer gerçekten uçacaksınız 🙂

Vialand VİKİNG

Vikingler serttir. Çılgın sularda yürekli denizciler Vialand’de. Bu tren ile birazcık ıslanacak ama çokça eğleneceksiniz. (En az 120 cm)

Vialand İletişim

Vialand bileti satın almak için hemen Vialand iletişi hattı 0850 500 0 777 nolu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bize dilediğiniz zaman mesaj gönderebilirsiniz.