En Uygun & Ucuz Van Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Van uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Van Şehrinde Gezilecek Yerler

Van şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Van Şehri Hakkında

Van şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Doğudaki büyük şehirlerden bir tanesi de Van’dır. Tarihi yapısı ve doğal güzellikleriyle her yıl birçok misafir gelip görmektedir. Van’ın simgesidir diyebileceğimiz Van gölü ve Van kedisi, bölgeyi anlatmakta yardımcı kelimeler olarak biz yazarlara yardımcı olmaktadır. Oldukça meşhur olmalarından kaynaklı hem gözde kolay canlandırılabilir hemde bölgeye gidip görme isteği uyandıracaktır. Bizim düşüncelerimiz sizin doğal olarak kendi gözlerinizle görmenizdir. Sadece Van’ı değil, Türkiye’nin diğer şehirlerini de görmenizi ve kendi topraklarımız üzerinde hareket etmenizi istiyoruz. Van uçak bileti alarak sizlerde ziyaret edebilirsiniz.

Van, şehir olarak tabii güzellikler anlamından oldukça zengindir. Bölgede bulunan çok sayıda gol, tarihi yapıtlar ilin tabii güzelliğini arttırmaktadır.Mesire yerleri bakımından Van şehir , Doğu Anadolu bölgesinin en zengin illerindendir. Aynı zamanda yüz ölçümü bakımdan da Türkiye’nin 6. büyük ilidir.

Van Ferit Melen Hava alanı ile ilgili söylenecek bir çok söz bulunmaktadır.Konum itibariyle il sınırları içerisinde bulunan hava alanı, eşsiz güzelliği ile Van Gölünün hemen yakınından hareket etmektedir.Van Ferit Melen hava alanı Türkiye’nin en doğusunda bulunur. Van Ferit Melen Hava Limanının bir diğer öne çıkan özelliği ise ilk defa uydu sistemleri ile iniş kullanılmıştır.


En Ucuz Van Uçak Bileti

Van şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Van uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Van hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Aslında başlıkta nerelere direkt uçuş yapabilirsiniz diye değişiklik yapabiliriz. Çünkü Van’dan Dünya’nın her noktasına uçuş yapabilirsiniz. Van uçuşları direkt olarak ise İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, İzmir gibi büyük şehirlere uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Zaten bu noktalarda Dünya’ya açılan kapı niteliğinde uçuşlar gerçekleşmekte dolayısı ile Van’dan aktarmalı olarak Dünya’nın bir çok şehrine seyahat edebilirsiniz. Yukarıdaki arama formunu kullanarak uçuşunuzu sorgulayabilir ve en uygun Van uçak bileti satın alabilirsiniz.

Van Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Van THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 23 11
Van Sun Express Uçak Bileti Telefonu (0850) 500 07 77
Van Bilet Alma Telefonu (0850) 707 03 78

Havalimanından Van Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Van havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Van Hava limanı otobüs seferleri

Van belediyesine ait otobüs seferleri bulunmaktadır. 351 nolu otobüs ile havalimanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Van  hava limanı halk otobüsleri

Hava limanın girişinde otobüs durağı bulunmaktadır. Mavi halk otobüsleri 30 dakikada bir şehir merkezi ile hava limanı arasındaki ulaşımı sağlamaktadır.

Van hava limanı taksi ulaşımı

Havalimanı ile şehir merkezi yakın mesafede olduğu için taksi ücretleri yüksek olmayacaktır.

Van Ferit Melen hava limanından ulaşım için hususi araçlar yada araç kiralama yöntemi

Özel araba ile hava limanı ulaşımları sağlanabilmektedir. Havalimanında ki otoparkı kullanabilirsiniz.

Van Hava Limanı

Van Ferit Melen Hava limanı 1943 yılında hizmete girmiştir. Tarihten de anlaşılacağı gibi Türkiye’nin en eski hava limanlarından birisidir. Sivil hava limanı kategorisinde yer almaktadır. Hava limanı içerisinde VIP, Sağlık Hizmetleri, Kafe ve Restaurant hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca hava limanında otoparkta bulunmaktadır.

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.