En Uygun & Ucuz Van Antalya Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Antalya Hava Durumu

( Antalya ) °C

Antalya Yerel Saati

16:39 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1129 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

2 Saat

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Van uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Antalya Şehrinde Gezilecek Yerler

Antalya şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Antalya Şehri Hakkında

Antalya şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden birisidir Antalya. Denizi, yeşili, doğası, yapısı her anlamda hayran kalınacak bir şehirdir. 2 milyonun üzerinde olan nüfusu ile de büyük şehirdir. Antalya’ya her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu sebeple hem kara hem deniz hem de hava yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. En popüler ulaşım aracı ise uçaklardır. Özellikle yurt dışından gelen misafirler için kara yoluna göre çok daha iyi bir alternatiftir. Antalya uçak bileti alarak dünyanın her noktasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayfanın Antalya uçuşları kısmına bakarak seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antalya ayrıca en eski yerleşim alanlarından birisidir. Ortalama bir kronolojik sıra yaparsank Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlı Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yerleşim yeri olmuştur. Her dönemden kalma harika eserler ve yapılar bulunmaktadır. Konyaaltı, Kemer, Manavgat gibi ilçeleri ise en aktif turizm bölgelerinin bulunduğu yerlerdir.


En Ucuz Van Antalya Uçuşları

Van - Antalya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Van Antalya uçak bileti için direkt uçuşlar bulunmaktadır. Direkt uçuşları düzenleyen hava yolu şirketi Sun Express‘tir. (Uçuş tarifeleri değişebilir/iptal olabilir). Diğer firmalarla ise aktarmalı olarak uçuş düzenleyebilirsiniz. Uçuş aktarmaları İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana gibi çok sayıda il üzerinden gerçekleşebilir. Aktarmalı bilet alırken fiyatlardan sonra önemli olan bekleme süreleri ve hava limanlarıdır. Desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda ücretsiz olarak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Van Antalya uçak bileti satın alabilirsiniz.

Van Antalya Sun Express uçuşları

Van ile Antalya arasında her gün karşılıklı olarak aktarmasız uçuşlar bulabilirsiniz. Uçuşun yoğun olduğu yaz dönemlerinde ise birden fazla uçuş bile bulabilirsiniz.


Van Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Van şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Van Ferit Melen hava limanı için otobüs seferleri

Van belediyesine ait otobüs seferleri bulunmaktadır. 351 nolu otobüs ile hava limanına ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Van Ferit Melen hava limanı için halk otobüsleri

Mavi halk otobüsleri 30 dakikada bir şehir merkezi ile hava limanı arasındaki ulaşımı sağlamaktadır.

Van Ferit Melen hava limanı için taksi kullanımı

Şehir merkezi ile hava limanı şehir merkezi yakın mesafede olduğu için taksi ücretleri yüksek olmayacaktır.

Van Ferit Melen hava limanı için hususi araçlar yada araç kiralama yöntemi

Özel araba ile hava limanı ulaşımları sağlanabilmektedir. Havalimanında ki otoparkı kullanabilirsiniz.


Antalya Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Antalya Havaş Servisleri

Hava limanından şehir merkezine 5M Migros AVM, Atatürk bulvarı, Akdeniz üniversitesi, Antalya otogarı, Dumlupınar bulvarı, gazi bulvarı ve çevre yolu güzergahlarını takip ederek ulaşmaktadır.

Yolcu indirme güzergahları ise Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City, 5M Migros AVM’dir.  Hava limanından yaklaşık 35 dk de ulaşmaktadır.  Antalya ilçelerine gidecekseniz Havaş servisleri ile otogara giderek ilçe otogarından dilediğiniz ilçe otobüslerine binerek ilçe seyahatlerinize devam edebilirsiniz.

Antalya Havaş servisinin ücreti 12 TL dir.

Antalya Hava Limanı Belediye Servisleri

600 nolu otobüs: Antalya Hava limanı, şehir merkezi ve son durak olan şehirler arası otobüs terminali arasında ulaşım sağlanmaktadır. (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

800 nolu otobüs: Antalya Belediyesi Otobüsü Lara bölgesinden Muratpaşa Belediyesi’nin önünden Terracity AVM, Shemall AVM, Laura AVM, Şirinyalı, Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel), Işıklardan geçerek Şehir Merkezi, 5M Migros, İl Sağlık Müdürlüğü, Gürsu ve Sarısu Bölgesine gitmektedir.  (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

Antalya Hava Limanı Taksileri

Antalya Hava Limanından şehir merkezine ya da ilçelerine seyahat etmek istiyorsanız hava limanı çıkışında bulunan taksilerden faydalanabilirsiniz. Taksi ulaşımı rahat olsa da diğer ulaşım alternatifleri arasında en pahalı ulaşım şekli olarak göze çarpmaktadır.