En Uygun & Ucuz Uşak Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Uşak uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Uşak Şehrinde Gezilecek Yerler

Uşak şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Uşak Şehri Hakkında

Uşak şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Uşak ilinin antik dönemdeki ismi “Termenothyrea” dır.İç ege bölgesinde yer alan Uşak, m.ö yaklaşık 4000 den sonra yerleşim düzenine geçtiği gözlemlenmiştir. Cumhuriyet döneminde ise 1953 yılında il merkezi olarak değişmiştir.


En Ucuz Uşak Uçak Bileti

Uşak şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Uşak uçak bileti satın almak geçtiğimiz senelerde Anadolu jet firmasınca yapılan seferlerden dolayı mümkündü. Fakat ilgili seferlerden beklenilen verim alınamadığından dolayı seferler durduruldu. Dolayısı ile Uşak şehrine uçak seferleri bulunmamaktadır. Uşak şehrine seyahat etmek isteyen yolcular genellikle İzmir şehrini tercih ederler. İzmir uçak bileti sayfasından uçuşları sorgulayabilir ve un uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.


Havalimanından Uşak Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Uşak havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Uşak hava limanı taksi ulaşımı

Uşak Hava limanından şehir merkezine gitmek için tercih edebileceğiniz en hızlı ulaşımı sağlayan taksilerdir. Trafiğin yoğunluk durumuna göre ulaşım zamanınız değişmekle birlikte, kısa zamanda merkezde olabilirsiniz. Taksileri hava limanında neredeyse günün her saati bulabilirsiniz. Bu anlamda en rahat ve hızlı kolaylık sağlayacaktır sizlere.

Uşak hava limanı otobüs ulaşımı

Ekonomik yönden düşünülürse Uşak Hava limanından şehir merkezine gidebileceğiniz bir diğer araç ise otobüsler. Uçağınız dan indiğiniz andan itibaren beklemeden otobüsler ile gideceğiniz yere kolaylıkla gidebilirsiniz. Banaz- Uşak otobüsleri ise hava limanı önünden geçmektedir.

Uşak Hava Limanı

Yapımı 1998 yılında tamamlanan ve hizmete açılan Uşak Hava limanında, araç kiralama ofisleri, kayıp eşya, danışma gibi yerlerin yanı sıra kafe ve büfe gibi yiyecek içecek ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bölümler vardır. Uşak hava limanında, iç Hatlar ve dış Hatlar olarak 2011 yılından itibaren sivil uçuşa kapatılan Uşak Hava limanında 2014 yılından itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Hava limanı ile karşılıklı seferler düzenleniyor.

Uşak Hava limanının şehir merkezine olan uzaklığı 7 Km’dir. Hava limanında özel araçlar için 50 araçlık otopark bulunmaktadır.