Uçak Büs Bileti | Vivalines Turizm Bileti Al 0850 500 0 777

Uçak Büs Bileti | Vivalines Turizm Bileti Al 0850 500 0 777

Uçak Büs Bileti | Vivalines Turizm Bileti Al 0850 500 0 777

Otobüs yolculuğu uçak firmalarının ve seferlerinin son zamanlarda hızlı bir şekilde artmasıyla birlikte tercih edilmeyen bir yolculuk biçimi haline geldi. Atlas global, Pegasus gibi hava yollarının bilet fiyatları bazı durumlarda otobüs bileti fiyatlarından bile ucuz hale geldi. Bu gelişimi gören Vivalines Turizm otobüs yolculuğu ile ilgili farklı şeyler yapmak istemiş ve bununla ilgili çalışmalar yapmıştır. Sonuç olarak uçak yolculuğunu otobüs yolculuğu ile harmanlayarak yolcularına business bir otobüs yolculuğu hizmetini sunmaya hedeflemiştir. Diğer otobüs seferlerinden farklı olarak yolcunun talebine göre vip olarak evinden alarak servis hizmeti sunmuş otobüs içerisinde ise uçakta business class yolcuların kullandığı koltukları otobüste kullanmış kabin ekibinin giydiği kıyafetleri otobüs hosteslerin de kullanmıştır. Ayrıca uçaklarda bile verilmeyen yemek servisini Vivalines Turizm de bulabilirsiniz.

Bu farklı tarz ile İstanbul-Ankara arası seferlere devam eden firma basında da kendine Uçak Büs adıyla geniş yer bulmuştur. Yolcular tarafından oldukça ilgi görmüş ve diğer destinasyonlarda da hizmet vermesi merakla beklenen bir firma haline gelmiştir.

plusfly google play        plusfly apple store

Uçak büs, Vivalines Turizm Bileti Nasıl Alınır ?

Web sayfamızdan online olarak sadece uçak bileti satın alınabilmektedir. Fakat çağrı merkezimiz üzerinden Vivalines Turizm gibi firmaların otobüs biletini temin etmekte mümkün olabilmektedir. Çok yakında biletbuss.com markası adı altında tüm firmaların otobüs biletlerini temin etmeniz mümkün olacaktır. Bilet satın almak için 0850 500 0 777 nolu telefon numaramızı arayabilirsiniz.