Uçak Bileti İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim Telefon Numarası 0850 500 0 777

Uçak Bileti İletişim Hattı 0850 500 0 777

Uçak bileti satın alma işlemlerinizi plusfly.com Ana sayfamızdan online olarak kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Web sitemizde yüzlerce hava yolunun fiyatlarını listeleyebilir ve satın alabilirsiniz. Online olarak satın alabilmenizin yanında 24 saat hizmet veren çağrı merkezimiz aracığı ile biletinizi telefon aracılılığı ile de satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi aramak ve müşteri temsilcimiz ile birlikte bilgilerinizi ileterek biletinizi satın almak olacaktır.

Uçak bileti iletişim hattımız sabah saat 9 dan itibaren olmak üzere gece saat 01:00 e kadar hizmet vermektedir. Hava yolu çağrı merkezileri aksine bilet hattımzdan yapacağınız görüşmeler normal telefon görüşmesi ücretlendirmesi dışında ekstra hiç bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Bazı hava yolu firmalarında telefon firmanızın uyguladığı ücretler dışında dakikasına 1,5 TL – 2 TL gibi ücretle gerçekleştiriyorsunuz. Bilet değişikliği, bilet iptali ve bilet satın alma gibi işlemler için telefon görüşmenize 10-20 hatta daha fazla ücretlerde ödemek durumunda kalabiliyorsunuz. Bu gibi ücretlendirmeleri yapmadan uçak bileti satın alma işlemlerinizi uçak bileti iletişim hattını arayarak kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak Bileti İletişim Numaraları

Her hava yolu firmasının kendisine ait bir çağrı merkezi telefon numarası vardır. Yani bilet satın almak için bir çok hava yolu firmasının numarasını bilmek ve her satın alma işleminiz için her birini arayarak bilet sorgulama işlemini yapmanız gerekmektedir. Fakat plusFly.com uçak bileti iletişim hattı ile bu gibi işlemler yapmadan. Tek bir numaradan arama yaparak hemen hemen tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat istisnai durum olarak bazı firmalardan ve acentelerden aldığınız biletlere her hangi bir işlem yapılamama durumu oluşabiliyor.

Bu gibi durumlarda ise size hava yolunun çağrı merkezi numarasını iletiyor ve orayı aramanız hususunda sizi yönlendiriyoruz. Akabinde verdiğimiz numara ile iletişime geçerek uçak biletinizde bilet değişikliği, bilet iptali gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu işlem için hava yoluna bir miktar çağrı merkezi ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak uçak bileti satın alma işlemleriniz için tümü ile hizmete açık olan çağrı merkezimizi arayabilir ve taksit seçeneklerimizden de faydalanmak sureti ile biletinizi kısa sürede kesebilirsiniz.