Türk Hava Yolları ve Onur Air’den Bagaj Çalışmaları

Türk Hava Yolları ve Onur Air’den Bagaj Çalışmaları

Türk Hava Yolları ve Onur Air’den Bagaj Çalışmaları

Geçtiğimiz günlerde hem Türk Hava Yolları hem de Onur Air bagajlarla ilgili olarak yeni uygulamalar getirdi. İçerikler farklı olsa da yolcular açısından oldukça avantajlı ve pratik görünen uygulamalar diyebiliriz.

Türk Hava Yollarının uygulaması ile başlayalım;

Yolcular bagajları ile uğraşmak zorunda kalmayacaklar. İstanbul Taksim’de bulunan Miniport ofislerine bagajlarını teslim edebilirler. Uçuş öncesi Taksim miniport ofislerine bagajı teslim ederek yolculuğa kadar olan kısımda İstanbul’da rahatlıkla hareket edebilir. Miniport’tan Atatürk hava limanına Aras Kargo ile  bagajlar taşınır. Yolculuk yaklaşıp hava limanına geçilince de Miniport ofisinden bagaj alınabilir. Aynı şekilde uçuş sonrası da bu kolaylığı kullanabilirsiniz.

Onur Air ise,

Bir bakıma kargo hizmeti gibi düşünebilirsiniz. Belirli kriterler sınırında bagajlar taşınabilmektedir. Evden eve olan bu uygulama için kurallar, koşullar ve işleyişi detayıyla birlikte Onur Air sayfasından öğrenebilirsiniz.

 

Türk Hava Yolları ve Onur Air uçak bileti almak sayfamızı kullanabilirsiniz. Ayrıca detaylı bilgi ve bilet almak için ücretsiz olarak çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.