En Uygun & Ucuz Tunceli Uçak Bileti Satış Noktaları İletişim 0850 500 0 777


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Tunceli uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Tunceli Şehrinde Gezilecek Yerler

Tunceli şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Tunceli Şehri Hakkında

Tunceli şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tunceli, Türkiye’nin doğu anadolu bölgesinde yer almaktadır. 80 bin üzerinde nüfusu bulunmaktadır. Şehirde sert bir kara iklimi gözlenmektedir. Yazlar serin ve kısa kışlar uzun ve soğuk geçmektedir. Şehirde Munzun üniversitesi bulunmaktadır.

Şehirde gezilecek yerler;

  • Munzur vadisi milli parkı
  • Ovacık
  • Pertek
  • Hozat

En Ucuz Tunceli Uçak Bileti

Tunceli şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Tunceli’de maalesef hava limanı bulunmamaktadır. Bilet almak isteyen yolcular kara yolu ile Erzincan, Elazığ ya da Erzurum gibi yakın illere geçerek seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Tunceli yönüne yapılan seyahatlerde en fazla tercih edilen Erzurum’a Erzurum uçak bileti  sayfasını ziyaret ederek uçuş sorgulayabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

 


Havalimanından Tunceli Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Tunceli havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Tunceli’de hava limanı yoktur. Tunceli’ye en yakın hava alanı, kent merkezine yaklaşık olarak 120 Km. uzaklıkta yer alan ve iç hatlara hizmet veren Elazığ Hava alanıdır. Elazığ hava limana seyahat ederek Elazığ terminalinden Tunceli’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.