En Uygun & Ucuz Trabzon Sivas Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Sivas Hava Durumu

( Sivas ) °C

Sivas Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

269 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

51 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

En Uygun & Ucuz Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Sivas Şehrinde Gezilecek Yerler

Sivas şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Sivas Şehri Hakkında

Sivas şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın ?

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır. En ekonomik uçak bilet seçeneklerinin sunulduğu site ile Sivas uçak bileti siteden kolayca temin edilebilir.


En Ucuz Trabzon Sivas Uçuşları

Trabzon - Sivas uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Trabzon Sivas uçak bileti sadece aktarmalı uçuş olarak kesilebilir. Bu hat üzerinde uçuşlar çok yoğun olmadığı için direkt olarak bir uçuş henüz eklenmedi. Ayrıcı kara yolu mesafesi de direkt uçuş eklenmesi önünde bir engel gibi duruyor. Aktarmalı uçuşlar ise İstanbul Sabiha Gökçen ve Atatürk hava limanı üzerinden Türk Hava Yolları, Pegasus ve Anadolu Jet ile sağlanabilir. Sivas- Ankara uçuşları başladığı zaman Ankara üzerinden de aktarmalı uçuş kullanabilirsiniz. Sivas ile Ankara arasında her zaman direkt bir uçuş bulunmamaktadır. Dönemlere göre bu durum değişiklik gösterebilmektedir. Size bu kadar net bilgi veriyoruz ama doğru bilgiyi uçuş aratarak öğrenebilirsiniz. Sayfamızdan yapacağınız aramalarda en güncel uçuşlar karşınıza çıkacaktır. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Trabzon Sivas uçak bileti satın alabilirsiniz.


Trabzon Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehir merkezinden Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (HOPA, ARDEŞEN, RİZE ve GİRESUN)

Havalimanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için Havaş sitesini kontrol edebilirsiniz.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Taksiler ile 7/24 hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz.


Sivas Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Sivas hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Sivas hava limanından ulaşım için Havaş servisleri

Sivas Nuri Demirağ hava limanından Havaş servisleri bulunmaktadır. Hava limanına inen her uçak için Sivas Şehir Merkezi ve Tokat Şehir merkezine servisler düzenlenmektedir. Uçak inişinden sonra yaklaşık olarak 25 dakika sonra hareket etmektedir. Yaklaşık 40 dakika seyahat süresi bulunmaktadır ve Sivas havaş servis ücreti 7 TL dir. Daha detaylı bilgi almak için Sivas havaş iletişim numarası 0346 223 15 17 arayabilirsiniz.

Sivas Havaş Servisi Yolcu Bırakma Noktaları

Büyük Otel, 4 Eylül Stadyumu, Kümbet Halı Saha, Sabancı Lisesi Durağı, Özel Harekat Şube Müdürlüğü​​

Sivas Belediyesi Hava Limanı Servisleri

Sivas Nuri demirağ Hava limanında Sivas Belediyesinin yaptığı servis hizmetini de kullanabilirsiniz. Servisler hava limanına inen her uçak için hareket etmektedir. Sivas Belediyesi hava limanı servislerinin yolcu indirme noktaları Büyük Otel, 4 Eylül Stadyumu, Kümbet Halı Saha, Sabancı Lisesi Durağı, Özel Harekat Şube Müdürlüğü​​ dür. Servis ücreti 5 TL dir.

Sivas Hava Limanı Taksi

Sivas Hava limanından Sivas şehir merkezine ulaşımında servislerin dışında taksi ulaşımını da tercih edebilirsiniz. Diğer ulaşım seçeneklerinden biraz daha pahalı olan taksi ulaşımı hava limanından şehir merkezine yaklaşık olarak 70 TL yazmaktadır. Sivas Hava limanında otopark ta bulunmaktadır.