En Uygun & Ucuz Trabzon Kocaeli Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Kocaeli Hava Durumu

( Kocaeli ) °C

Kocaeli Yerel Saati

19:33 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

827 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 36 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kocaeli Şehrinde Gezilecek Yerler

Kocaeli şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Kocaeli Şehri Hakkında

Kocaeli şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kocaeli, Marmara bölgesinde yer almaktadır. Hem Karadeniz’e hem de Marmara’a denizine sınırı bulunan il sanayi ve ticaret bakımından oldukça gelişmiş bir ilimizdir. Nüfus yapısıylada oldukça kalabalık illerden birisidir. İstanbul ve Bursa’dan sonra üçüncü en kalabalık ildir; nüfusu 1.8 milyonun üzerindedir. İstanbul’a ulaşım oldukça kolaydır ve kısa sürelidir. Kocaeli üniversitesi ve Gebze teknik üniversitesi ile öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Denizi ve yeşilin bir arada bulunduğu güzel bir şehirdir.


En Ucuz Trabzon Kocaeli Uçuşları

Trabzon - Kocaeli uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Trabzon Kocaeli uçak bileti direkt olarak kesilebilen güzergahlar arasında yer almaktadır. Yolculuklarınızı aktarmalı ya da servis yolunu uzatmadan çok daha kolay olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yolculuk için direkt uçuş düzenleyen firma Anadolu Jet hava yollarıdır. Haftanın belirli günleri uçuşlar düzenlenmektedir. Bunun için ilk aradığınızda bir sonuç ile karşılaşmazsanız merak etmeyin ve diğer günleri de kontrol edin. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Trabzon Kocaeli uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bu iki güzergah arasında alternatif olarak uçuşlarda bulunmaktadır. Kocaeli ve Sabiha Gökçen hava limanları birbirlerini yakındır. Bu yüzden kara yolu ile servisler kullanarak Trabzon İstanbul uçak bileti alabilirsiniz.

Bu iki güzergah arasında kara yolu mesafe oldukça uzun sürmektedir. Yaklaşık 1000 Km’lik mesafeyi 1 buçuk saat gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

 


Trabzon Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehir merkezinden Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (HOPA, ARDEŞEN, RİZE ve GİRESUN)

Havalimanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için Havaş sitesini kontrol edebilirsiniz.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Taksiler ile 7/24 hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz.


Kocaeli Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kocaeli hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

 

Kocaeli Hava Limanı Belediye Servisleri

Uçak sefer saatlerine göre düzenlenen Kocaeli Büyük şehir Belediyesi’ne ait otobüsler ile hava limanı, Körfez, Derince, İzmit ve Otogar güzergahını izleyerek şehir merkezine gidebilirsiniz. Uçak olmadığı zamanlar servisler yapılmamaktadır. Kocaeli ne çok fazla uçuş olmadığından dolayı buradaki yolcular genellikle Sabiha Gökcen hava limanı servislerini kullanmaktadırlar.

Kocaeli hava limanından ulaşımda taksiler

Cengiz Topel Hava limanından şehrin merkezi 15 km uzaklıkta taksi ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.