En Uygun & Ucuz Trabzon Kayseri Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Kayseri Hava Durumu

( Kayseri ) °C

Kayseri Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

421 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 3 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global

En Uygun & Ucuz Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Kayseri Şehrinde Gezilecek Yerler

Kayseri şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Kayseri Şehri Hakkında

Kayseri şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kayseri hakkında kısa bir bilgi verecek olursak ; İç Anadolu bölgesinde yer alan, volkanik şehirlerden biridir. Türkiye’nin en yüksek dağlarından birisi olan Erciyes Dağı bu il sınırları içerisinde bulunmaktadır.Oldukça geniş yolları ile tarihi ipek yolunun geçiş noktalarından birisidir.Kayseri kültürel ve yemek zenginliği açısından da önemli şehirlerimizden birisidir. Kayseri deyince aklımıza ilk gelen şeyler pastırma ve sucuk tur. Kayseri’ye gitme imkanını bulursanız eğer Erciyes Dağına uğramanızı tavsiye ederiz.


En Ucuz Trabzon Kayseri Uçuşları

Trabzon - Kayseri uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Trabzon Kayseri uçak bileti aktarmalı uçuş olarak uçak bileti kesilmektedir. Yine alternatifi olan uçuşlardan birisidir. Gezi, eğitim ya da iş amaçlı olsun fark etmez, hemen her dönemde bulabileceğiniz aktarmalı uçuşlar vardır. Aktarmalar ise İstanbul Sabiha Gökçen, Atatürk hava limanından yapılmaktadır. Ankara Kayseri arası direkt bir uçuş olmadığı için Ankara üzerinden aktarma olmuyor. Uçuşlar Türk Hava Yolları, Atlas Global, Pegasus ya da Anadolu Jet gibi firmalar ile gerçekleşebilir. Aktarmalı uçuşlarda direkt uçuşlar gibi düşük fiyatlı olabilmektedir. Bunun sağlamasını yapmanın en kolay yolu hemen sitemiz üzerinden arama yapmaktır. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Trabzon Kayseri uçak bileti satın alabilirsiniz.

Aktarmalı uçuşlar da direkt uçuşlar gibi ekonomik fiyatlarda olabilmektedir. Aktarmalı uçuş dediğimiz iki uçak kullanmaktır. Aktarmaları firmalar ayarladığı için siz tek bir bilet alıyor gibi bilet alırsınız. Bagajınız da aktarma içerisinde transfer edilir ve son indiğiniz yerde size tekrar teslim edilir.

Alternatifi olduğunu söylemiştik; hemen onu da belirtelim. Ankara ile Kayseri yakın illerdir. Eğer direkt uçak isterseniz Trabzon Ankara uçak bileti  sayfamızı ziyaret ederek biletinizi alabilirsiniz. Ankara Esenboğa hava limanından servisler ile AŞTİ’ye geçerek oradan kara yolu ile Kayseri yolculuğu yapabilirsiniz.


Trabzon Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehir merkezinden Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (HOPA, ARDEŞEN, RİZE ve GİRESUN)

Havalimanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için Havaş sitesini kontrol edebilirsiniz.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Taksiler ile 7/24 hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz.


Kayseri Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kayseri hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Kayseri Hava Limanı Havaş Servisleri

Kayseri Hava Limanı Kayseri Merkez Havaş Servisleri

Kayseri Erkilet hava limanından Kayseri şehir merkezine inen her uçak için Havaş servisleri bulunmaktadır. Yolcu indirme noktaları Kayseri Havalimanı, Tren Garı,Yeni Sanayi Dsi Kavşağı, Eski Şeker Karakolu,Şehirlerarası Otobüs Terminali Karşısı(Byz Avm Otoparkı) dır. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 30 dakika kadar sürmektedir. Kayseri hava limanı havaş ücreti 12 TL dir. Detaylı bilgi için Kayseri Havaş İletişim 0555 985 11 10 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Kayseri Hava Limanı Talas Havaş Servisleri

Kayseri hava limanından Talas’a havaş servisleri bulunmaktadır. Talas havaş servis kalkış yeri Anayurttur. Hava limanından hareket eden servislerde Anayurt’a gitmektedir. Kayseri hava limanına inen her uçak için Talas’a servis hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Kayseri Forum Avm-Farabi Sok. Ptt Başmüdürlüğü-Tuna Tramvay Durağı- İpeksaray Avm Önü-M.Şimşek Cad. Cemil Baba Parkı-Erciyes Üniversitesi Talas Bulvarı Hastane Girişi-Anayurt Meydan dır. Yolculuk süresi yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Kayseri hava limanı talas havaş servislerinin ücreti 12 TL dir.

Kayseri Hava Limanı Belediye Otobüs Seferleri

Yaklaşık 400 metre yürüyerek otobüs durağına geçebiliyorsunuz. 100 ve 102 nolu otobüsler hava limanı yolu üzerinden geçiyor. Bu otobüslerle Yeni Mahalle, Mevlana, Sümer Yüzme Havuzu gibi duraklardan geçerek Hunat’a kadar gidebilirsiniz.

Kayseri Hava Limanı Taksi Ulaşımı

Şehir merkezine en pratik ulaşım taksi olacaktır hava limanı yakın olduğu için uygun bir fiyata ulaşım sağlayabilirsiniz.