En Uygun & Ucuz Trabzon Dalaman Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Dalaman Hava Durumu

( Dalaman ) °C

Dalaman Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

1056 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 54 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

En Uygun & Ucuz Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Dalaman Şehrinde Gezilecek Yerler

Dalaman şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Dalaman Şehri Hakkında

Dalaman şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Dalaman, Muğla’nın bir ilçesidir. Ege bölgesinde yer almaktadır. Ege’nin iklimi ve denizi ile birlikte ise harika bir tatil noktasıdır. Her yıl binlerce turist Dalaman’a gitmektedir. Dalaman, tatil bölgesidir. Ve eğer tatil için, özellikle de yaz dönemlerinde biletler fiyat olarak yüksek olabilir. Dalaman uçak bileti için erken rezervasyonların önemi burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü yaz dönemleri için biletler ocak, şubat aylarında satılmaya başlar. Hatta daha da erken satılmaya başlar ama ağırlıklı olarak ocaktan sonra tüketilir. Bunun dışında uçak bileti kampanyalarını takip ederek de uygun bilet alabilirsiniz. Bazı biletler bedava, bazı biletler çok indirimli bazı biletlerde ek hediyeler yanında getirmektedir.


En Ucuz Trabzon Dalaman Uçuşları

Trabzon - Dalaman uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Trabzon Dalaman uçak bileti aktarmalı olarak kesilmektedir. Bu iki güzergah arasında daha çok yaz dönemlerinde uçuş olmaktadır. Ayrıca alternatif olan uçuşlardan da birisi sayılır. Bu hat üzerinde uçuş yapmak istediğinizde Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ya da Pegasus gibi firmaların uçuşlarını kullanabilirsiniz. Aktarmalı uçuş olduğu için İstanbul ya da Ankara üzerinden devam edecek seyahatiniz. İstanbul’da Sabiha Gökçen ya da Atatürk hava limanından aktarmalı olarak uçuş bulabilirsiniz. Güncel uçuşları ise sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Trabzon Dalaman uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bu uçuşun alternatifleri olduğundan bahsetmiştik. Alternatif uçuşlar ise yolcuların direkt uçuş istediği zaman ya da uçuş bulamadığı zaman kullandığı uçuşlar diyebiliriz. Trabzon- İzmir ve Trabzon- Antalya arası direkt uçuşlar bulunmaktadır. Ve İzmir de, Antalya da Dalaman’a oldukça yakın illerdir.

Trabzon ile Dalaman arasında 1340 Km gibi bir mesafe bulunmaktadır. Kara yolu ile 16-18 saat arasında yolculuk sürecektir.


Trabzon Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehir merkezinden Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (HOPA, ARDEŞEN, RİZE ve GİRESUN)

Havalimanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için Havaş sitesini kontrol edebilirsiniz.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Taksiler ile 7/24 hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz.


Dalaman Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Dalaman hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Dalaman hava limanı Havaş Servisleri

Dalaman hava limanı ile Marmaris ve Fethiye arasında Havaş servisler bulunmaktadır.

Dalaman Marmaris Havaş Servisleri

Dalaman’dan Marmaris’e Havaş servisleri bulunmaktadır. Marmaris ten Sefer saatleri 03:00 – 05:15 – 07:15 – 10:00 – 12:45 – 16:00 – 18:15 – 21:00 – 23:30 dur. Hava limanından ise inen her iç hat uçak için servis yapılmaktadır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Servis Güzergahı Marmaris, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ve Havalimanı’dır. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Dalaman Marmaris Havaş ücreti 20 TL dir.

Dalaman Fethiye Havaş Servisleri

Dalaman hava limanından Fethiye’ye Havaş servisleri bulunmaktadır. Fethiye’den servis kalkış saatleri  03:30 – 05:30 – 07:45 – 09:45 – 12:30 – 16:45 – 18:45 – 20:45 – 23:30 dur. Hava limanından ise iç hat inen tüm uçaklar için servis hareket etmektedir. Servis güzergahı Fethiye Şehirler arası Otobüs Terminali, Adnan Menderes Bulvarı, Günlükbaşı, Göcek, Dalaman, Hava limanı’dır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Dalaman fethiye havaş servisleri ücreti 17,50 TL dir.