En Uygun & Ucuz Trabzon Bursa Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Bursa Hava Durumu

( Bursa ) °C

Bursa Yerel Saati

21:08 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

893 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 41 Dakika

Popüler Hava Yolları

Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Bursa Şehrinde Gezilecek Yerler

Bursa şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Bursa Şehri Hakkında

Bursa şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bursa, oldukça gelişmiş ve sanayi bakımından ileri şehirlerimizin arasında yer almaktadır. İl sıralaması olarak bakacak olursak güncel kaynaklarda Türkiye’nin en kalabalık 4. şehri olarak geçmektedir. Yani İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra yer almaktadır. Şehrin sanayi şehri olmasından ve kalabalık olmasından bahsettik; tarihinden bahsetmemek pek olmayacaktır bu durumda. Anadolu topraklarının en eski yerleşim yeri olmasının yanında Osmanlı Devleti’nin ilk başkentidir. Peki bu durum bize ne anlatıyor? Ne çıkarmamız gerekir? Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olması, şehri mimari ve yapısal anlamda oldukça zengin kılmıştır. Birçok tarihi eser ve okunması gereken mimari dokularıyla karşımızda durmaktadır.


En Ucuz Trabzon Bursa Uçuşları

Trabzon - Bursa uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Trabzon Bursa uçak bileti direkt uçuş olarak kesilebilen bir bilettir.  Yolculuk kara yolu ile uzun süre sürmekteysede hava yolu ile kolaylıkla ulaşılabilir. Uçuşu direkt olarak düzenleyen firma Anadolu Jet hava yollarıdır. Uçuşlar haftanın belirli günlerinde yapılmaktadır. Diğer firmalar henüz Bursa hava limanını aktif olarak kullanmamaktadırlar. Ayrıca bu hat üzerinde aktarmalı olarak da bulabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde ise uçuş taleplerine göre uçak seferleri eklenebilir ve ya iptal de olabilir. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Trabzon Bursa uçak bileti satın alabilirsiniz.


Trabzon Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Trabzon şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (ŞEHİR MERKEZİ)

Trabzon Hava limanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında olup Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehir merkezinden Havaş servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA HAVAŞ (HOPA, ARDEŞEN, RİZE ve GİRESUN)

Havalimanı ile Hopa (yaklaşık 3,5 saat sürmektedir) , Ardeşen (yaklaşık 2,5 saat sürmektedir), Rize (yaklaşık 1,5 saat sürmektedir) ve Giresun (yaklaşık 3 saat sürmektedir) arasında servisler bulunmaktadır. Detaylı bilgi edinmek için Havaş sitesini kontrol edebilirsiniz.

TRABZON HAVA LİMANI ULAŞIMINDA TAKSİ KULLANIMI

Taksiler ile 7/24 hava limanına ulaşım sağlayabilirsiniz.


Bursa Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Bursa hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Bursa Yenişehir Hava Limanı Servisleri

Bursa Kestel Metro İstasyonu ile Yenişehir ilçe merkezi arasında çalışır. Yolcu minibüsleri Havalimanı önüne kadar gelmektedir.

Bilgi için aşağıdaki telefonu arayabilirsiniz:

Yenişehir Koop Tel:
Yenişehir Seyahat Koop:       0 224 772 36 20

Bursa Yenişehir Belediye Servisleri

Bursa Yenişehir hava limanından Burulaş ismi ile belediye otobüsü ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş saatlerine göre ulaşım yapılmaktadır. 80 numaralı hat ile Kent meydanına seyahat edebilirsiniz.