LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Trabzon Antalya Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Antalya Hava Durumu

( Antalya ) 15 °C

Antalya Yerel Saati

19:18 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

883 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 40 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Sun Express, Atlas Global

En Uygun & Ucuz Trabzon Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Trabzon uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Trabzon uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Antalya Şehrinde Gezilecek Yerler

Antalya şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Antalya şehrinde ne yenilir, içilir?


Antalya Şehri Hakkında

Antalya şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden birisidir Antalya. Denizi, yeşili, doğası, yapısı her anlamda hayran kalınacak bir şehirdir. 2 milyonun üzerinde olan nüfusu ile de büyük şehirdir. Antalya’ya her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu sebeple hem kara hem deniz hem de hava yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. En popüler ulaşım aracı ise uçaklardır. Özellikle yurt dışından gelen misafirler için kara yoluna göre çok daha iyi bir alternatiftir. Antalya uçak bileti alarak dünyanın her noktasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayfanın Antalya uçuşları kısmına bakarak seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antalya ayrıca en eski yerleşim alanlarından birisidir. Ortalama bir kronolojik sıra yaparsank Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlı Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yerleşim yeri olmuştur. Her dönemden kalma harika eserler ve yapılar bulunmaktadır. Konyaaltı, Kemer, Manavgat gibi ilçeleri ise en aktif turizm bölgelerinin bulunduğu yerlerdir.


En Ucuz Trabzon Antalya Uçuşları

Antalya şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Özellikle yaz dönemlerinde yoğun olan bir hattır diyebiliriz. Akdeniz ile Karadeniz’in buluşması niteliğinde bir uçuştur. Trabzon Antalya uçak bileti direkt olarak kesilebilir. Direkt olan uçuşları Pegasus, Sun Express ve Atlas Global hava yolları düzenlemektedir( Uçuş tarifeleri değişebilir/iptal olabilir). Bunun dışında diğer firmalar şimdilik aktarmalı olarak sefer düzenlemektedir. Normalde kara yolu ile seyahat ederken 15-17 saat sürerken, hava yolu ile sadece 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Aktarmalı uçak bileti alırken aktarma bekleme sürelerini kontrol edin. Uçuşlar Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana üzerinden gerçekleşebilir. Aktarma yaparken hangi hava limanı olduğunu da iki kere kontrol etmenizde yarar vardır.

Pegasus uçuşları

Haftanın belirli günleri karşılıklı olarak uçuş bulabilirsiniz. Aradığınız tarihe uçuş görüntülenmez ise bir gün öncesine veya sonrasına bakabilirsiniz.

Sun Express uçuşları

Haftanın belirli günleri karşılıklı olarak uçuş bulabilirsiniz. Aradığınız tarihe uçuş görüntülenmez ise bir gün öncesine veya sonrasına bakabilirsiniz.

Atlas Global uçuşları

Haftanın belirli günleri karşılıklı olarak uçuş bulabilirsiniz. Aradığınız tarihe uçuş görüntülenmez ise bir gün öncesine veya sonrasına bakabilirsiniz.

Diğer uçuşları

Diğer uçuşlar ise aktarmalı olarak sağlanmaktadır. Aktarmalar İstanbul ya da Ankara üzerinden olabilir. İstanbul aktarmalı uçuşların uçuş süresi 3 saat sürerken Ankara aktarmalı uçuşlar 2 saat 20 dakikalık bir uçuş süresi ile yolculuğu tamamlar. Bu sürelere aktarma bekleme süresi dahil değildir.


Trabzon Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Hava limanından şehir merkezine gitmek için dolmuş, otobüs, taksi, Havaş, araç kiralama gibi seçenekleriniz olduğu gibi bazı otellerin sunduğu servis hizmeti veriyor.Rize, Giresun gibi yakın şehirlerden de yolcu taşıdığı için bu illere de Havaş servisleri ile ulaşmanız mümkün olmasından dolayı Trabzon hava limanına kolaylıkla ulaşım yapabilirsiniz. Hava alanından çıkıp dolmuş durağına giderseniz şehir merkezine giden ve her 5-10 dakikada bir gelen dolmuşlar var. Hava alanından geçen Çimenli ve Yomra otobüslerini de kullanabilirsiniz.

Havaş

Yolcu çıkışının tamamlanmasının ardından kalkan Havaş servisleri ile hem Trabzon hem de Rize ve Giresun’un merkezine ya da ilçelerine ulaşabilirsiniz. Havaş servisleri Trabzon şehir merkezine ulaşırken sırasıyla Tanjant Yolu, Tanjant Erdoğdu Kavşağı, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Uzun kum ve Beşirli güzergahını takip ediyor. Yolculuk süresi gidilecek mesafeye ve durağa göre değişiyor ama toplamda bu güzergahın tamamlanması yaklaşık 30 dakikayı buluyor..
Rize yönüne gidecek yolcular için izlenen güzergah sırasıyla Of, İyidere, Derepazarı, Rize, Çayeli, Pazar ve Ardeşen. Bilet fiyatları mesafeye göre 15 ya da 20 TL olarak belirlenmiş. Giresun yönüne gidecek yolcular için izlenen güzergah da sırasıyla Akçaabat, Çarşıbaşı, Vakfıkebir, Beşi düzü, Eynesil, Çavuşlu, Görele, Tirebolu, Espiye, Keşap, Giresun ve Bulancak. Fiyatlar 20 TL civarında seyrediyor.


Antalya Hava limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Havaş

Şehir merkezinden Antalya Hava limanı arası Serik Caddesi (Çevre Yolu), Gazi Bulvarı, Dumlupınar Bulvarı, Antalya Otogarı, Akdeniz Üniversitesi, Atatürk Bulvarı, 5M Migros AVM güzergahını takip ederek ulaşmaktadır. Şehir merkezinden yaklaşık 45 dk de ulaşmaktadır.

Belediye Otobüsleri

600 nolu otobüs:Hava Liman – Serik Cd. – Aspendos Blv. – Ali Çetinkaya Cd. – Mevlana Cd. – Adnan Menderes Blv. Yener Ulusoy Blv. – Yüzüncü Yıl Blv.- Tarık Akıl topu Cd. (Antalya Eğitim Araştırma Hast. ) – Meltem Blv. Dumlupınar Blv. – Otogar İçi güzergahını takip ederek ulaşmaktadır.

800 nolu otobüs

Hava limanı – Hava limanı Lara Yolu – Rauf Denktaş Cd. – Barınaklar Blv. – Tekelioğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Metin Kasapoğlu Cd. – Burhanettin Onat Cd. – Balıkçıoğlu Cd. – Cebesoy Cd. – Fahrettin Altay Cd. – Adnan Menderes Blv. – 100.Yıl Blv. – Atatürk Blv. – Liman Kavş.- Akdeniz Blv. Sarı su Depolama Merkezi – Akdeniz Blv. – Atatürk Blv. – Tarık Akıl topu Cd. – Konya altı Cd. – Cumhuriyet Meydanı – İsmet Paşa Cd. – Atatürk Cd. – Işıklar Cd. – Metin Kasap oğlu Cd. – İsmet Gökşen Cd. – Tekeli oğlu Cd. – Barınaklar Blv. – Rauf Denktaş Cd. – Hava limanı Lara Yolu – Hava limanı Güzergahında gidip gelmektedir.

Araç Kiralama

Şirketimize bağlı olarak Antalya hava limanı şehir merkezi arası araç kiralama işlemini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Hemen sayfamıza girerek aracınızı kolay, ekonomik ve kaliteyle kiralayın! Aymila Cars