En Uygun & Ucuz Tokat uçak bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Tokat uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Tokat Şehrinde Gezilecek Yerler

Tokat şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Tokat Şehri Hakkında

Tokat şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tokat hava alanı yapımına başlandığı an ile kullanımı arasında biraz fark vardır.Çeşitli sebeplerden dolayı hava alanı aktif olarak kullanılmamıştır.Şehir merkezine gayet yakın olan hava alanına ulaşım imkanları oldukça kolay görülmektedir.Turizm açısından Tokat Kalesi , Ballıca Mağarası ve Selemen yaylası gibi önemli yerleri bünyesinde barındıran bir ilimizdir.


En Ucuz Tokat Uçak Bileti

Tokat şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz seneye kadar Tokat uçak bileti almak Bora jet ve Anadolu jet hava yolu firmaları aracılığı ile mümkündü. Fakat Bora jet hava yolu firmasının faaliyetlerini geçici olarak durdurması ve Anadolu jet hava yolu firmasının da uçuşlarında Bora jet hava yollarının uçaklarını kullanmasından dolayı Tokat yönüne uçuşlar tamamen durdu.

Tokat şehrine seyahat etmek isteyen yolcular en yakın şehir olan Sivas uçuşlarını tercih etmektedir. Sivas şehrinden tokat şehrine ulaşım havaş servisleri ile oldukça kolaydır. Servis detaylarını aşağıda ki bölümden detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Tokat uçak bileti ne alternatif olarak Sivas uçuşları nı sorgulamak için Sivas Uçak Bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 


Havalimanından Tokat Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Tokat havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Tokat hava limanından ulaşımda firmaların servisleri

Ulaşımı ise hava yolu şirketlerinin servisleri veya özel servislerle hizmet veriliyor; minibüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerini sizlere sunuyor. Bir diğer alternatifse minibüs kullanmak.

Tokat hava limanından ulaşımda taksiler

Hava alanında bulunan taksilerle ulaşım kolaylıkla sağlanabilir. Ayrıca hava alanında bulunan firmalardan ”VIP Taksi” seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu taksiler için şehre gelmeden önce İnternet’ten veya telefonla randevu almanız hem size zaman kazandıracak hem de olası aksiliklerin önüne geçecektir.

Tokat Hava Limanı

Tokat hava limanı 1995 yılında hizmete girmiştir. Uluslararası üçlü kodu “TJK” olan hava limanı şimdilik sadece iç hatlara uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Hava limanının şehir merkezine olan uzaklığı 20 Km civarındadır. Hava limanı bünyesinde otopark bulunmaktadır.

Tokat Hava Durumu

Gün
Maks
Min

PlusFly Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

PlusFly Uygulama İndir
Tokat Haritada Göster

Tokat

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 21 dakika
  • Ankara 55 dakika
  • İzmir 1 saat 37 dakika
  • Antalya 1 saat 20 dakika
  • Adana 1 saat
  • Dalaman 1 saat 32 dakika
  • Isparta 1 saat 17 dakika