LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

Thy Uçak Bileti | Thy Bilet Kampanyaları için plusFLY.com

Kendinize güzel bir tatil veya iş seyahati planlıyorsanız kesinlikle bu tatil için zamanınızı yollarda harcamak istemeyeceksiniz. Eğer ki böyle bir durumda kaldığınızda yola çıkmak için yapacağınız en iyi düşünce Thy uçak bileti alarak kendinize kazandığınız zamanın oldukça fazla olmasını sağlamaktadır. Bu alanda biletinizi almak için kesinlikle tam hava alanına kadar gitmenize kesinlikle gerek yoktur. Yapmanız gereken siz değerli müşterilerimizin bizim gibi firmalarla iletişime geçerek biletinizi almak olacaktır. Kendinize yapmak istediğiniz güzel seyahatin yolculuğu da onun gibi güzel olmasını istiyorsanız Thy uçak bileti ile birlikte kendinize verdiğiniz özen ve kalitenin tam olarak hizmetini alabilmek siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetin en iyisi olduğunu ve faydalanacağınız firmalarında en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Firmalar içinde en kaliteli ve en iyi hizmeti veren firmalar arasında olan Türk Hava Yolları müşterileri için gelişmiş bir hizmet vermektedir ve verdiği hizmetleri değerli müşterilerine kalitenin ve ucuzluğun sunduğu Türk Hava Yolları uçak bileti ile birlikte siz değerli müşterilerimiz için gelmektedir. Bütün bu hizmetlerden faydalanmak kesinlikle sizlerin isteğinizle birlikte yapmanız gereken yola çıkmadan önce biletinizi almak için bizlere gelmenizdir. Geriye kalan tek ihtiyacınız Thy uçak bileti ile birlikte istediğiniz seyahate çabucak çıkabilirsiniz. Geriye kalan sizler için hizmet vermekten memnun olan çalışanlarımızla birlikte bizi tercih etmeniz olacaktır.

THY Firması hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin en eski ve milli hava yolu firması olan THY, ayni zamanda en iyi hava yolu firmalarının üyesi olduğu Star Alliance üyeliğine sahiptir. Hava yolunun Merkez binası İstanbul Atatürk Hava Limanında bulunmaktadır. Uçuş ağıyla dünya genelinde en fazla tercih edilen hava yolu firmalarının dan biri olan Türk Hava Yolu Uzak doğu, Avrupa, Orta doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika ya kadar uçuşlarıyla ulaşmayı başarmış tır. Türk Hava Yolları yaklaşık 265 noktaya sefer düzenlemektedir ve Dünyanın ilk 5 hava yolu arasında yer almaktadır. Thy ilk seferini 1947 yılında Atina ya yapmıştır. Daha sonra sefer sayılarını hızla artırmaya başlayan firma Kahire, Beyrut ve daha sonra yavru vatan Lefkoşa ya uçuş düzenlemeye başlamıştır.

Hızla büyüyen firma dünyanın bir çok noktasına açılarak Dünyanın en iyi hava yolları arasında yer alarak kaliteli kadrosu, hizmet kalitesi ve teknolojik alt yapısı ile yolcularına en iyi hizmetle buluşturmaktadır. Dünyayı genişlet sloganı ile dünyayı keşfetmeye yönlendiren Dünya çapında reklamlara imza atan Thy Barcelona ve Manchester United gibi firmalara sponsorluk ile akıllarda yer etmeyi başarmıştır. Widen Your World yani Dünyayı genişlet sloganı ile dünyayı keşfetmeye yönlendiren reklamlar yapmıştır. En uygun Türk Hava Yolları uçak biletlerini web sitemiz kolaybilethatti.com da satın alabilirsiniz.

THY Uçak İçi İkramlar

Türk Hava Yolları ikramları ücretsizdir. İç hat uçuşlarında ekmek arası ve içecek seklindedir. Yurt dışında ise genelde sıcak yemek ikramı yapılır. Business class yolcular için özel sunum ve yemekler ikram edilir. Türk Hava Yolları A.Ş çatısı altında hizmet veren Turkish Do&Co şirketi tarafından üretilen ikramlar yolcular tarafından ilgi görmektedir. İç hatlarda ekmek arasında tavuk yada peynir şeklindedir. Bunların yanında ise barbunya ve benzeri meze çeşitleri ve çikolatalı yada muzlu mus sunulmaktadır. Dış hatlarda ise siz yolcuları için sıcak yemek sunumu yapan Türk hava yolları karnıyarık ve benzeri gibi lezzetli yemeklerini yolcularına ücretsiz olarak sunmaktadır.

Türk Hava Yolları Uçak İçi Eğlence Hakkında

Türk Hava Yolları yolcularının daha keyifli vakit geçirmesi için uçak içinde bir takım eğlence hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler yurt içi uçaklarında maalesef mevcut değildir. Yurt dışı uçuşlarında bulunan bu hizmet ise sadece belli uçak tiplerinde bulunmaktadır. Bu uçak tiplerinden b737-900, b777, a330 örnek olarak gösterebiliriz. Bu eğlence sistemlerinde dijital planet sistemi kullanılmakta olup bu sistemler koltuklara entegredir. Dijital planet sistemiyle birlikte dizi, belgesel, yemek, moda, spor gibi bir çok avantajdan faydalanırken dilerseniz film, radyo, müzik gibi imkanlardan da faydalanarak uçak içinde eğlencelerden faydalanabilirsiniz.

Hava yoluna telefon ile irtibata geçmek için THY iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

thy uçuş kuralları                      thy bagaj kuralları