En Uygun & Ucuz Tekirdağ Çorlu Uçak Bileti Satış Noktaları İletişim 0850 500 0 777


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Tekirdağ uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Tekirdağ Şehrinde Gezilecek Yerler

Tekirdağ şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Tekirdağ Şehri Hakkında

Tekirdağ şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tekirdağ, kalabalık nüfuslu şehirlerimizden birisidir. Şehrin nüfusu 970 bin üzerindedir. Marmara denizine sınırı bulunmaktadır. Akdeniz iklimi ve kara iklimi arasında bir geçiş iklimine sahiptir. Şehirde Namık Kemal üniversitesi bulunmaktadır ve üniversite 35 binin üzerinde öğrenciğe ev sahipliği yapmaktadır.

Tekirdağ konumu itibariyle İstanbul’a en yakın illerimizden biridir.Çorlu hava alanı şehir merkezine yakın hava alanlarından birisidir.Tekirdağ Çorlu ilçesi Türkiye’nin en büyük ilçeleri arasında yer almaktadır.Turizm açısından öne Çorlu kalesi, Süleymaniye Cami ve Fatih Cami gibi önemli yapıtların yanı sıra şehir içerisinde bulunan tarihi çeşmeler ve tarihi köprüler görülmeye değer olduğunu size kanıtlıyor.


En Ucuz Tekirdağ Uçak Bileti

Tekirdağ şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Tekirdağ için arama yaptığınızda eğer bir sonuç ile karşılaşamaz iseniz aramanızı Çorlu olarak değiştirebilirsiniz. Tekirdağ’da Çorlu hava limanı bulunmaktadır. Uçuşlar Ankara aktarmalı olarak gerçekleştiği için her zaman uçak bileti bulamayabilirsiniz. Uçuş bulamadığınız zamanlarda ise aramanızı diğer en yakın alternatif olan İstanbul Atatürk hava limanı ile değiştirin. Uçuş bulmak daha kolay olacaktır ve yolculuğunuzun bir kısmı kara yolu ile olacaktır.

Alternatif bir uçuş isterseniz İstanbul uçak bileti alabilirsiniz. İstanbul Atatürk hava limanı Tekirdağ arasında birçok servis seferi bulunmaktadır.

 


Havalimanından Tekirdağ Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Tekirdağ havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Tekirdağ hava limanından ulaşımda otobüs seferleri

Tekirdağ büyükşehir belediyesi uçuş saatlerine göre şehir merkezi ile hava limanı arasında otobüs seferleri düzenlemektedir.

Tekirdağ hava limanından ulaşımda taksiler

Tekirdağ Çorlu Hava limanından şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler olacaktır. Hava limanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Tekirdağ hava limanından ulaşımda özel araçların kullanımı yada araç kiralama yöntemi

Her iki türlüde hava limanından şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca hava limanında bulunan otopark ile aracınızı kolaylıkla park edebilirsiniz.