LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

Sunexpress Uçak Bileti için en ucuz fiyatlar için sadece : plusFLY.com

Gerek zevkine gerek tatil veya iş seyahatleri için sizlere büyük fırsatlar sunarak en rahat şekilde tüm bölgeye seyahat etmenizi kolaylaştıracak plusfly.com en ucuz fiyatlar ile sizlere sunulmaya devam ediyor. Her türlü seyahatlerinizde sizlere ayrıcalıklarla dolu kampanyalar ile keyifli yolculuklar sunan kendi alanında her daim yenilikçi tavrı ile tercih edilen Sunexpress uçak bileti sizlerin ihtiyacı olduğu her zaman yani başınızda. Gerek tatil gerek iş seyahatlerinizde sizlere sunulan kaliteli hizmet ile bilet arayışı zahmetinden sizleri kurtararak istediğiniz gün ve saatlerde kolaylıkla ulaşabileceğiniz plusFLY sizler için en iyi hizmeti vermekte.

Yılların birikimi ve üstün hizmet kalitesi ile sizlerde tüm seyahatlerinizde sizlere öncü olacak Sunexpress hava yolları ile vakit kaybetmeden buluşun. Keyifli ve zevkli uçuşlar için doğru adreste olduğunuzu kesinlikle göreceksiniz. Sizlere özel kampanyalar ile bütçenize en uygun uçak bilet fiyatları ile artık istediğiniz yere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Ne gereksiz zaman kaybı nede çok uçuk fiyatlar ödeme kaygınız olmayacak. Sizlere de hayatınızı her alanda kolaylaştıracak en rahat ve en keyifli seyahatler ile en kısa sürede istediğiniz yere uçabileceksiniz. Kaliteli hizmet anında çözüm için sizlerde firmamızın kolay bilet bulma imkanına her şekilde rahatlıkla faydalanabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen en ucuz uçak bileti için şimdi hareket zamanı.

Sunexpress Firması Hakkında Genel Bilgiler

Hava Yolları 1989 yılında Antalya merkezli olarak kurulan ,Türkiye’nin yurt dışına ilk seferleri düzenleyen hava yoludur. SunExpress Lufthansa ve Türk Hava Yollarının ortak şirketi olup Türk Hava Yollarının yan kuruluşudur. SunExpress İkinci merkezini 2006 yılında İzmir’de açıp üçüncü merkezini’de Sabiha Gökçen Hava limanı olarak belirlemiştir.Avrupa’ya tarifeli veya charter uçuşlar düzenlemektedir.

Hava yolu bünyesinde yurt içi ve yurt dışı toplamda 2000 üzerinde kişiye istihdam sağlamaktadır. 2014 yılında 7 milyon 300 bin yolcu taşımıştır. 2010 yılında Türkiye’de ilk kez Anadolu şehirlerini Almanya’nın önemli yerlerine bağlayan tarifeli uçuşlara başlayan Hava Yollarının Sun Points özel yolcu programı, yolcularına özel avantajlar sunar. SunExpress toplam 54 adet Boeing 737-800, 5 adet de Boeing 737-700 model uçağa sahiptir. Toplam koltuk kapasitesi 10951 dir.

Sunexpress Uçak İçindeki İkramlar Hakkında

SünEco paketi içerisinde Sun Light Bistro Deluxe mönüsü satın alabilirsiniz ya da uçuş esnasında seçim yapabilirsiniz. ŞunÇlaşsiç paketi içerisinde sandviç, ve çikolatanın yanında iki adet alkolsüz içecek seçebilirsiniz. Sun Premium paketi içerisinde sıcak yemek, uluslararası uçuşlarda 5, iç hat uçuşlarında ise 3 adet içecek elde edebilirsiniz.

Sunexpress Check in işlemleri hakkında bilgiler

İnternet üzerinden tüm iç hat ve Alanya-Gazipaşa, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, İstanbul (SAW), İzmir, Samsun ve Trabzon çıkışlı dış hatlarda online check-in yapabilirsiniz.

Sunexpress Yolcu servisleri hakkında

Hava yolu uçuşlarında hava limanı veya şehir merkezine ulaşım hizmetini yolcu servisleri hakkındaki detaylı bilgileri Sun Express’in hava limanı servis sayfasından öğrenebilirsiniz.

Ayrıca işlemlerinizi Telefon üzerinden devam ettirmek isterseniz Sunexpress iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

sunexpress uçuş kuralları                      anadolujet bagaj kuralları