LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Sivas Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Sivas uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Sivas Şehrinde Gezilecek Yerler

Sivas şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Sivas Şehri Hakkında

Sivas şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın 🙂

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır. En ekonomik uçak bilet seçeneklerinin sunulduğu site ile Sivas uçak bileti siteden kolayca temin edilebilir.


En Ucuz Sivas Uçuşları

Sivas şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sivas hava limanı son zamanlarda uçuş açışından oldukça gelişim gösteren bir hava yoludur. 2017 yılında Sivas uçuşları karşılıklı olarak İzmir Adnan Menderes Hava limanı, İstanbul Atatürk hava limanı ve İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına uçuşlar bulunmaktadır. Ayrıca bunun dışında yoğun olarak kullanılan aktarmalı seferler Antalya ve Ankara şehirlerine yapılmaktadır. Sivas çevresinde bulunan Tokat şehrinde uçuşların iptal olmasından dolayı bu şehirde yaşayan yolcular Sivas uçak seferlerini kullanmakta olup bu durum seferlerde yoğunluk yaratmakla birlikte Sivas uçak bileti fiyatlarınında yükselmesine sebep olmaktadır.

 


Havalimanından Sivas Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Sivas havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Sivas hava limanından ulaşım için Havaş servisleri

Uçuş saatlerine göre servisler düzenlenmektedir. Hava limanında uçuşlardan sonra şehir merkezine giden servis bulabilirsiniz.

Sivas hava limanından ulaşım için belediye otobüs seferleri

Uçuş saatlerine göre servisler düzenlenmektedir. Hava limanında uçuşlardan sonra şehir merkezine giden servis bulabilirsiniz.

Sivas hava limanından ulaşımda taksiler

Hava limanı çıkışında da taksi servisi bulabilirsiniz.

Sivas hava limanından ulaşımda özel araçların kullanımı yada araç kiralama yöntemi

Araçlar için hava limanında otopark bulunmaktadır. Otoparkı kullanarak yolculuğunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.