Sivas THY İletişim

Sivas Thy İletişim :  0850 500 0 777

Sivas, İç Anadolu bölgesinde en çok uçuş alan yerlerden birisi olmasa da her gün düzenli olarak uçak seferi düzenlenen bir şehirdir. Türk hava yolları ile günde 2 kez İstanbul Atatürk hava limanı arasında yolculuk yapılabilmektedir. Tabi bu sefer düzeni de talebe göre değişiklik gösterebilir. En güncel uçuş bilgilerini THY iletişim çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz. En uygun fiyatları sizin için bulabilir, uçak biletinizi kesmede size yardımcı oluruz.

Sivas THY Acentesi İletişim

Sivas, tarihi ile çok güçlü bir şehir. Türklerin Anadolu’ya ilk gelişinden bu yana sürekli yerleşim yeri olmuş ve birçok tarihi sahneye tanıklık yapmıştır. Cumhuriyet’in ilk dönemlerinde Sivas Kongresi ile geleceğin önemli adımları da yine bu şehirde atılmıştır. Sultan şehir olarak tabir edilen Sivas’ta Nuri Demirağ hava limanı bulunuyor. Türk hava yolları, Pegasus ve Anadolu Jet gibi firmalar düzenli olarak bu hava limanını kullanıyor.

Merkezi konumda yer alan AYMİLA Turizm‘den Türk hava yolları biletleri alabilirsiniz. Uçak bileti alabilir, almış olduğunuz biletlerin değişikliklerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin neresinde olursanız olun Plusfly.com size en yakın şube olacaktır. İnternet üzerinde işlemleri yapabileceğiniz gibi çağrı merkezimiz üzerinden de işlem yapabilirsiniz. İşlemleri hızlı, güvenli olarak sağlarsınız.

THY İletişim Sivas Telefon Numarası

Çağrı merkezleri ile işlemleri çok daha hızlı ve yetkili birisi eşliğinde yapabiliyoruz. Uçak bileti işlemlerinde sefer ve fiyat sorgulamak için, bilet almak, değişiklik işlemleri ve diğer ek hizmetler için ideal bir yöntem. THY iletişim bizi arayarak yukarıda saydığımız işlemleri hemen yapabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan soruları sorabilir, gerekli yönlendirmeleri sağlayarak kolay yolu size gösterebiliriz. Uçak bileti almayı daha kolay hale getiriyoruz, her geçen gün yenilikler ekleyerek biraz daha büyüyoruz!