En Uygun & Ucuz Sivas Samsun Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Samsun Hava Durumu

( Samsun ) °C

Samsun Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

180 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

44 Dakika

Popüler Hava Yolları

Pegasus, Thy

En Uygun & Ucuz Sivas Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Sivas uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Sivas uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Samsun Şehrinde Gezilecek Yerler

Samsun şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Samsun Şehri Hakkında

Samsun şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Samsun, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan şehir doğası ve yeşilliği ile oldukça güzeldir. 1.2 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. Uzun ve köklü bir tarihi bulunan şehirde 19 Mayıs üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim, denizcilik, kültür, sanat ve spor alanlarında da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehre ulaşım ağırlıklı olarak kara ve hava yoluyla sağlanmaktadır. Hava yolu ise son dönemlerde en popüler ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Siz de Samsun uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz.


En Ucuz Sivas Samsun Uçuşları

Sivas - Samsun uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Sivas Samsun uçak bileti direkt uçuş olarak kesilememektedir. Aktarmalı olarak ve genelde İstanbul üzerinden aktarmalar olmaktadır. Bu iki mesafe arasında ise Anadolu Jet, Türk Hava Yolları ya da Pegasus hava yolları ile uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Sivas Samsun uçak bileti satın alabilirsiniz.

İki mesafe arasındaki uçuşlar aktarmalı olduğu için aktarma bekleme sürelerine ve hava limanlarının eşliğine dikkat etmenizde yarar var. Kara yolu ile bu mesafeyi kat etmek istediğinizde 328 Km yani 4-5 saat arası bir yolculuk süreniz olacaktır.


Sivas Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Sivas şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Sivas hava limanına ulaşım için Havaş servisleri

Uçuş saatlerine göre servisler düzenlenmektedir. Uçuşlardan 2 saat önce şehir merkezinden hareket etmektedir.

Sivas hava limanına ulaşım için belediye otobüs seferleri

Uçuş saatlerine göre belediyenin otobüs seferleri bulunmaktadır. Otogardan hareket ederek şehir merkezi ve hava limanı olarak bir güzergah izlemektedir.

Sivas hava limanına ulaşımda taksiler

Taksiler hava limanına 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca hava limanı çıkışında da taksi servisi bulabilirsiniz.

Sivas hava limanında ulaşımda özel araçların kullanımı yada araç kiralama yöntemi

Araçlar için hava limanında otopark bulunmaktadır. Otoparkı kullanarak yolculuğunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.


Samsun Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun Hava Limanı Bafaş Servisleri

BAFAŞ servisleri ile Samsun Merkez (Atatürk Kültür Merkezi), Atakum ve Bafra ya ulaşım sağlanabilmektedir. Bafra servislerinin kalkış saatleri ve fiyatları ile daha detaylı bilgi almak için BAFAŞ resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

Samsun Hava Limanı Samsun Şehir Merkezi Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 30 dakika sürmekte ve trafiğe göre değişiklik gösterebilmektedir. İnen her uçak için servis hareket etmektedir. Yolcu indirme noktaları Serra Otel karşısı, Atatürk kültür merkezi, Piazza, Kirazlık tır.

Samsun Hava Limanı Atakum Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. İnen uçaklar için servis düzenlenmektedir. Yolcu indirme noktaları Fakülte, honda, Türkiş, Yedaş ve Fener dir.

Samsun Hava Limanı Bafra Bafaş Servisleri

Yolculuk süresi yaklaşık olarak 80 dakika sürmektedir. Yolcu indirme noktaları Bafta otogar, engiz, taflan ve incesudur.