Sivas Pegasus iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Sivas Pegasus Telefon Numarasından uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

sivas pegasus iletişim

Sivas Pegasus İletişim Telefon Numaraları

Pegasus Sivas Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
Pegasus Sivas Ofis Telefon (0850) 500 23 11
Pegasus Sivas İletişim (0850) 500 23 11
Pegasus Sivas Acente Telefonu (0850) 500 23 11
Pegasus Sivas Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11

 

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Sivas Pegasus Uçuşları

Sivas Pegasus uçuşları ile ilgili daha detaylı bilgiyi https://aymilaturizm.com/sivas-pegasus/ internet sitesini ziyaret ederek edinebilirsiniz.

Pegasus hava yolları Sivas şehrinden haftanın her günü İstanbul sabiha gökcen uçuşlarını ve Haftanın 3 günü İzmir Adanan Menderes hava limanına uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Uçuş yoğunluğu yaz sezonunda artmakta hatta bazı tarihlerde her gün iki uçuş olarak gerçekleşmektedir. Kışın ise genellikle günde bir uçuş olarak gerçekleştirmektedir. İzmir uçuşları ise yaz sezonunda yapılmakta genellikle kış sezonunda azaltılmakta ya da kaldırılmaktadır.

Bu seferlere katılmak için uçak bileti satın almanız gerekmektedir. Biletinizi ister online olarak plusfly.com ana sayfasından, İster 0850 500 0 777 nolu uçak bileti çağrı merkezi aracılığı ile ya da Sivas büyük otel özsüt karşısı hadise mağazası üzerinde bulunan acentemizden taksit seçenekleri ve güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz.

Sivas Hakkında

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın ����

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır. En ekonomik uçak bilet seçeneklerinin sunulduğu site ile Sivas uçak bileti siteden kolayca temin edilebilir.

Sivas Gezilecek Yerler

Pegasus Sivas Şubesi

Merkezi konumda yer alan Sivas Pegasus Şubesi AYMİLA Turizm‘den Pegasus Uçak bileti alabilir, almış olduğunuz biletlerin değişikliklerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin neresinde olursanız olun Plusfly.com size en yakın şube olacaktır. İnternet üzerinde işlemleri yapabileceğiniz gibi çağrı merkezimiz üzerinden de işlem yapabilirsiniz. İşlemleri hızlı, güvenli olarak sağlarsınız.

Çağrı merkezleri ile işlemleri çok daha hızlı ve yetkili birisi eşliğinde yapabiliyoruz. Uçak bileti işlemlerinde sefer ve fiyat sorgulamak için, bilet almak, değişiklik işlemleri ve diğer ek hizmetler için ideal bir yöntem. Bizi arayarak yukarıda saydığımız işlemleri hemen yapabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan soruları sorabilir, gerekli yönlendirmeleri sağlayarak kolay yolu size gösterebiliriz. Uçak bileti almayı daha kolay hale getiriyoruz, her geçen gün yenilikler ekleyerek biraz daha büyüyoruz!

Sivas Hava Limanı Servisleri

Sivas hava limanı şehir merkezine biraz uzak bir hava limanıdır. Ulaşımlar belediye otobüs seferleri, Havaş servisleri, Taksi hizmetleri ya da özel araçlar ile sağlanmaktadır. Hava limanındaki uçuş sefer saatlerine göre ulaşımlar ayarlandığı için yolcular sıkıntı çekmemektedir. Sivas hava limanı sadece Sivas yolcuları tarafından değil, Tokat içinde kullanılmaktadır.

Sivas Belediyesi otobüs seferleri

Uçuş sefer saatlerine göre belediye otobüs seferleri düzenlemektedir. Düzenlenen seferler ile hava limanından iner inmez şehir merkezine kadar olan ulaşımı bu imkanla sağlayabilirsiniz.

Havaş otobüs seferleri

Havaş, şehir merkezine ve Tokat şehrine servis düzenlemektedir. Servisler uçuş saatlerine göre olup, sefer saatlerini İnternet sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sivas şehir merkezine ulaşım yaklaşık 40 dk sürmektedir ve ücreti 6 TL dir. (Ulaşım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir bunun için kesin bilgiyi Havaş’ın İnternet sitesi üzerinden alabilirsiniz.) Tokat’a olan ulaşımın süresi ise 90 dk ve ücreti 25 TL dir.

Ulaşım ücretleri ve tarifeleri değişiklik gösterebilmektedir. Havaş Sivas sayfasına giderek güncel ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sivas Hava limanı taksi ulaşımı

Hava limanından kullanabileceğiniz diğer bir ulaşım imkanı da taksidir. Taksi pratikliği ve hızlı taşıması ile size faydalı bir alternatif olabilir. Hamile, yaşlı, engelli ya da kalabalık yolcular için daha kolay olmaktadır.

Sivas Hava limanı Araç Kiralama

Sivas’ta bulunacağınız süreye göre ya da kişi sayınıza göre araç kiralamak oldukça makul bir alternatif olabilir. İş için ya da özel sebepler ile araba kiralamakta olan birçok yolcu bulunmaktadır. Araç fiyatlarını ve özelliklerini araç kiralama şirketlerine danışarak öğrenebilirsiniz.