Sivas Otelleri, Sivas Otel, Sivas Royal Otel Rezervasyon

Sivas Otelleri, Sivas Otel, Sivas Royal Otel Rezervasyon

Royal Sivas Otel İletişim :  0346 221 20 80

Sivas’ta bir kaç yıl öncesine kadar çok fazla konaklama yapabilecek otel yoktu olanlar ise daha çok şehir merkezinde küçük oteller idi. Fakat şehrin gelişmesi birlikte otel sayısı artmakla birlikte şehir merkezinin yanında şehre yakın bir çok noktada da otel sayısı hızla artmıştır. Bu otellerin yapılması ve faaliyete geçmesi ile birlikte Sivas şehrinde konaklayabileceğiniz Sivas Royal Otel dahil bir çok otel bulunmaktadır.

Otel sayısının çoğalmasına rağmen bazı otellerin kalitesiz olması bazı Sivas otellerinin fiyatları da verdikleri hizmete oranla yeterli olmadığını değerlendirdiğimizden dolayı Sivas şehrinde konaklama yapabileceğiniz fiyat, şehre yakınlık gibi tüm kriterlerde tüm beklentilerinizi karşılayabilecek otel olan Sivas Royal Otel‘i konaklama yapmak için müşterilerimize önermeye karar verdik.

Sivas Royal Otel

sivas otel

Sivas şehir merkezinde olan otel şehir meydanına da 1 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Ayrıca şehrin merkezinde olan hemen hemen her yere yürüyerek gitme şansıda vardır. Sivas Royal Otel’de 62 Adet oda bulunmaktadır. Bu odaların 3 tanesi suit, 3 tanesi aile odası, 8 Adet single, 10 adet sigara içilmeyen, 51 adet double yatak bulunan oda bulunmaktadır. Otelin altında bulunan otele ait olan restoranda şehrin ünlü döneri Mis döner bulunmaktadır. Otele gelen misafirler öğle yemeklerinde genel olarak bu restoranı tercih etmektedirler.

Sivas merkezini oluşturan 4 Yol mevkii ve Valilik binasının tam ortasında yer almaktadır. Ayrıca Sivas şehrine gelen turistlerin gezmek istedikleri Sivas kongre binası, çifte minare ulu camii gibi turistlik mekanlara da 2 dakikalık bir yürüme mesafesi ile ulaşmanız mümkün olmaktadır. Otel’de spa malesef bulunmamaktadır ve oda kahvaltı olarak sadece konaklama ihtiyaçlarınız için ideal bir seçim olmaktadır. Farklı beklentileriniz var ise Sivas Hilton Otel gibi farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Sivas Royal Otel, Sivas Otel rezervasyonu konusunda oldukça önemli bir noktada hizmet vermektedir. Rezervasyonunuzu yaptırma, otele giriş ve konaklama sırasında otel müdürü ve personelleri sizin rahat bir konaklama geçirmeniz için oldukça güler yüzlü ve ilgili bir tavırla yardımcı olmaktadırlar. Bu tavırlardan ve otelin uygun fiyat ve rahat olmasından kaynaklı otel müşterileri geldikleri otele tekrar gelmek istemekte ve bir sonraki konaklamalarında yine Sivas Royal Otel’i tercih etmektedirler.

Etiketler:

Otel Resimleri