Sivas Otelleri Rezervasyon

Sivas Otelleri Rezervasyon

Sivas Otelleri Rezervasyon

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın 🙂 Uçak bileti satın almak için Sivas Uçak Bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır.

İş için ya da farklı sebeplerden dolayı Sivas‘a seyahat etmeniz gerekiyorsa Sivas otel rezervasyonu ihtiyacınız olabilir. Geçtiğimiz senelerde Sivas’ta fazla sayıda otel yoktu fakat gelen ziyaretçi ye rahatlıkla yetebiliyordu. Fakat şehrin turizm ve sanayi olarak gelişme göstermesi uçak seferlerinin çoğalması ile birlikte Sivas’a gelen ziyaretçilerin sayısı da arttı böylelikle mevcut otel kapasitesi şehre yetmemeye başladı ve otel sayısı artan talebe oranla hızla artış göstermeye başladı. Bizde bu yazımızda Sivas’a seyahat etmeyi düşünen yolcularımıza Sivas’taki oteller hakkında detaylı bilgi ve öneriler vermek istedik. Dilerseniz Sivas’ta gezilecek yerler sayfamızı ziyaret ederek Sivas ziyaretinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.Sivas Otel Royal

Royal Sivas Otel

Eğer şehir merkezinde işiniz varsa ve şehrin kalbinde bir otel arıyorsanız aradığınız kesinlikle Royal Sivas Otel dir. Şehrin göbeğinde uygun fiyatlı ve konforlu odaları ile Sivas şehrinde size önerebileceğimiz Royal Sivas Otel. Rezervasyon için 0850 360 99 89 nolu numarayı arayabilir. Yada Royal Sivas Otel internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Royal Sivas Otel Fiyatları

Royal Sivas Otel fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte dönem dönem kampanyalar ile uygun fiyata alınabilmektedir. Kış sezonunda yapılan kampanya ile birlikte Bir kişi konaklamada 110 TL iki kişi konaklamada 180 TL ye konaklama şansı yakalayabilirsiniz.

Royal Sivas İletişim

Royal Sivas Otel’e rezervasyon yada bilgi için 0850 360 99 89 nolu Royal Sivas iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

hilton sivas otel

Sivas Hilton Otel

Sivas hilton otel Sivas şehrinde 2017 yılında faaliyete geçmiş yeni bir oteldir. Otel içerisinde Spor salonu, Spa salonu ve restorant gibi bir çok özelliği bulunmaktadır. Spa salonu aylık üyeliği olan Sivaslı misafirlere ve otelde konaklayan misafirler tarafından kullanılmaktadır. Hilton Sivas otelin bünyesinde bulunan konser salonunda ünlü sanatçılar gelerek sahne almaktadır. Sivas’a seyahat edecek ve otel arıyorsanız Hilton Sivas otel güzel bir seçenek olabilir fakat otelin en büyük dez avantajı şehir merkezine yaklaşık 20dk lık bir yürüyüş mesafesinde olmasıdır. Aracınız varsa oteli tercih edebilirsiniz fakat yoksa şehir merkezine gidip gelmeniz sorun teşkil edecektir. Şehir merkezine uzak olmasına karşın Sivas’ta bulunan tek alışveriş merkezine de yakın konumu da avantaj olarak nitelendirilebilir.