LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Sivas İstanbul Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

İstanbul Hava Durumu

( İstanbul ) 13 °C

İstanbul Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

696 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 25 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Sivas Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Sivas uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Sivas uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İstanbul Şehrinde Gezilecek Yerler

İstanbul şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İstanbul şehrinde ne yenilir, içilir?


İstanbul Şehri Hakkında

İstanbul şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından aldığı göçler ile nüfus oldukça yükselmiştir. Ama şehri şehir yapan sadece nüfusu değildir. Tarih kokan ve eşsiz manzarası olan bir şehirdir. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmed’in fethiyle birlikte ise Türklere geçmiştir. M.Ö. ye dayanan tarihi ile birçok anıtı, tarihi eseri ve daha hala keşfedilmemiş birçok sırrı bünyesinde barındırmaktadır.

Günümüzde ise her anlamda Dünya sıralamasına giren bir şehir konunumuna gelmiştir. Şehirde 2 tane aktif bir tane de yapım aşamasında olan hava limanı bulunmaktadır. Dünyanın her noktasından ulaşım kolay olduğu için ekonomik yönüyle şehri daha ileri noktalara taşımaktadır. İstanbul uçak bileti birçok değişikliğinde önünü açmıştır. Birçok sanat gösterimi, eğitim imkanları, mimari ve yapı çalışmaları, kültür çalışmaları ve spor dalları gibi alanlarda da gelişmiş yönüyle karşımıza çıkmaktadır.


En Ucuz Sivas İstanbul Uçuşları

İstanbul şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sivas İstanbul uçak bileti , Sivas’tan en çok tercih edilen uçuşlar diyebiliriz. Sivas’tan direkt uçuşlar her gün İstanbul’a bulunmaktadır. Ve bu uçuşları Türk Hava Yolları, Pegasus ya da Anadolu Jet hava yolları gibi köklü firmalar ile gerçekleştirebilirsiniz. Sivas’tan her gün uçuş seferi bulabilirsiniz. İstanbul Atatürk hava limanına ve Sabiha Gökçen hava limanına karşılıklı olarak uçuşları görüntüleyebilirsiniz. Pegasus ve Anadolu Jet hava yolları İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına giderken, Türk Hava Yolları İstanbul Atatürk hava limanına karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Var olan tüm güncel uçuşları Plusfly.com üzerinden rahatlıkla görüntüleyebilir ve 2 adımda biletinizi güvenilir olarak alabilirsiniz.

Sivas ile İstanbul arasında ise bir hayli mesafe bulunmaktadır. Otobüs yolculuğu yapacak olsanız yaklaşık 11-13 saat arası süre harcayacaksınız. Sivas İstanbul uçak bileti alarak bu süreyi 1 saat 30 dakika gibi kısa bir süreye indirebilirsiniz. Özellikle günü birlik seyahat etmesi gereken yolcular için oldukça iyi bir yolculuk süresi diyebilirsiniz.


Sivas Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Havaş

Sivas şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan Sivas Nuri Demirağ Hava limanından şehir merkezine en uygun ulaşımlardan birisidir. Uçuşlara göre servis düzenlenir ve servis hareket saatlerini internet üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.

Belediye seferleri

Uçuştan iki saat önce hareket etmektedir.

Taksi

Genelde taksiler hava limanı ulaşımında sabit fiyatları vardır. Hızlı bir ulaşımın yanı sıra bulunduğunuz yere bağlı olarak uygun fiyatlarda olmayabilir.


İstanbul Hava limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İstanbul’da hava limanlarından şehrin her noktasına ulaşım çok kolaydır. Birçok farklı ulaşım aracı olduğu için daha rahat hareket edebiliyorsunuz.

İstanbul Atatürk hava limanından şehir merkezine ilk olarak servisler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun dışında metro, özel araç, belediye otobüsleri, taksi gibi ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Gideceğiniz daha uzak noktalara ise yine aktarma yaparak devam edebiliyorsunuz hatta marmara denizini geçebileceğiniz İDO seferleri de bulunmaktadır.

Yukarıdaki aynı durum İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı içinde geçerli. Zaten hava limanından çıkar çıkmaz karşınıza servisler gelecektir. Bu servisler ile Kocaeli, Bursa gibi uzak şehirlerin merkezlerine de geçebilirsiniz.