Türkiye’de ve dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan Sivas Hobbit evleri farklı mimarisi ile görenlerin ilgisini çekiyor. Sivas’ın Paşabahçe mesire alanında yer alan Hobbit evleri Türkiye’nin en iyi yönetilen rekreasyon projesi seçildi. Sivas yamaç evleri günü birlik vakit geçirmek isteyenlerin yanında bir kaç gün doğayla baş başa vakit geçirmek isteyenler tarafından yoğun ilgileri ile yüksek doluluk oranlarına ulaşmaktadır. Sivas Hobbit evleri kış sporları ile kendini kanıtlamış Sivas Yıldız Dağı’na yaklaşık 50 km uzaklıktadır.

Sivas seyahetiniz de turlara katılmak isterseniz Sivas Kalkışlı Turlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.Kış aylarında doğa ile baş başa bir tatilin yanı sıra evlerin önünden geçen servisten faydalanarak Yıldız dağında kayakta yapabilirsiniz. Sivas Paşabahçe mesire alanında yer alan Hobbit evlerinde mesire alanında yer alan Tenis Kortu, Basketbol sahası, Çocuk parklarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda alanın içerisinde At, koyun, tavuk gibi hayvanlarda barındırılacaktır.

sivas hobbit evleri

Sivas Belediyesi tarafından yapılan Paşa bahçe mesire alanına ilk olarak 6 adet yapılan Hobbit evleri medyada büyük yer bularak herkes tarafından merak edilen ve butik tatil yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir rota haline geldi. Gelen talepleri karşılamak için daha sonra ilave evler yapılarak toplam ev adedi 23 adete çıkarıldı. Sivas Hobbit evleri 1 Oda ve 1 salondan oluşmaktadır. Salon içerisinde yemek yapabilmeniz için amerikan mutfak mevcuttur.Talep etmeniz halinde Sivas Yamaç Evleri yetkilileri tencere, tabak gibi araç gereçleri sağlayacaklardır. Ayrıca özellikle kış aylarında ev içerisinde keyifli vakit geçirmeniz için şömine de bulunmaktadır fakat şömine yakma ücreti 30 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Sivas Hobbit Evlerini içerisinde barındıran Sivas Paşabahçe konum olarak Sivas merkeze 6-7 km, Hava limanına 40 km, Sivas Yıldız dağına ise 50 km uzaklıktadır. Transfer fiyatlarına yazının devamında ulaşabilirsiniz.

sivas yamaç evler

Hobbit evlerinde konaklama yaptığınız sürece Paşabahçede yürüyüş yapabilir, bölgede bulunan kafelerde vakit geçirebilir, aracınız var ise yada transfer temin ederek yıldız dağına ve şehir merkezine gidebilirsiniz.

Hobbit evlerinde konaklama yaptığınız sürece Sivas Gezilecek Yerler sayfamızı ziyaret ederek Sivas’ı keşfedebilirsiniz.

Sivas Hobbit ( Yamaç ) Evleri Odaları

Sivas Hobbit Evleri 1 Oda ve 1 Salon bulunmaktadır, Tüm odalardaki salonlar amerikan mutfak bulunmaktadır. Standart, Aile Odası ve Suit oda olarak 3 oda tipi bulunmaktadır. Standart odalarda 1 adet 2 kişilik yatak 2 Adette çek yat bulunmaktadır ve en fazla 4 kişi konaklayabilmektedir.Aile odalarında ise 1 Adet 2 kişilik yatak 1 adet 1 kişilik yatak ve 2 tanede açılabilir kanepe bulunmaktadır ve en fazla 5 kişi konaklayabilmektedir 2 yatakta aynı odada bulunmaktadır.

Suit odalarda ise 1 adet 2 kişilik yatak 1 adet ise açılabilir kanepe bulunmaktadır. Toplamda 3 kişi konaklayabilmektedir. Suit odalarda Sabah kahvaltısı, mini bat ve şömine fiyata dahildir.

Sivas Hobbit Evleri Oda Fiyatları

Sivas Hobbit Evler Fiyatları 300 TL den başlamaktadır. Oda tipine göre farklılıklar göstermektedir.

Sivas Hobbit Evleri Transfer Fiyatları

Sivas Hava Limanı – Sivas Hobbit Evler Transfer Fiyatı Tek Gidiş 100 TL

Sivas Hobbit Evler – Sivas Şehir Merkezi Transfer Fiyatı Tek Gidiş 50 TL

Sivas Hobbit Evleri – Sivas Yıldız Dağı Transfer Fiyatı Aynı gün Gidiş Dönüş 250 TL

Transfer ve Otel Fiyatları konusunda bilgi almak için plusfly.com/sivas-hava-limani-transfer/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Sivas uçak bileti satın aldıktan sonra Sivas’a kolayca gelebilir ve Hobbit evlerinde farklı butik bir tatil ile stresinizden arınabilirsiniz.

blanksivas yamaç evlerisivas hobbit evler