En Uygun & Ucuz Sivas Dalaman Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

15 Dakika

Dalaman Hava Durumu

( Dalaman ) °C

Dalaman Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

791 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 33 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus

En Uygun & Ucuz Sivas Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Sivas uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Sivas uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Dalaman Şehrinde Gezilecek Yerler

Dalaman şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Dalaman Şehri Hakkında

Dalaman şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Dalaman, Muğla’nın bir ilçesidir. Ege bölgesinde yer almaktadır. Ege’nin iklimi ve denizi ile birlikte ise harika bir tatil noktasıdır. Her yıl binlerce turist Dalaman’a gitmektedir. Dalaman, tatil bölgesidir. Ve eğer tatil için, özellikle de yaz dönemlerinde biletler fiyat olarak yüksek olabilir. Dalaman uçak bileti için erken rezervasyonların önemi burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü yaz dönemleri için biletler ocak, şubat aylarında satılmaya başlar. Hatta daha da erken satılmaya başlar ama ağırlıklı olarak ocaktan sonra tüketilir. Bunun dışında uçak bileti kampanyalarını takip ederek de uygun bilet alabilirsiniz. Bazı biletler bedava, bazı biletler çok indirimli bazı biletlerde ek hediyeler yanında getirmektedir.


En Ucuz Sivas Dalaman Uçuşları

Sivas - Dalaman uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Sivas Dalaman uçak bileti özellikle yaz dönemlerinde rağbet görmektedir. Dalaman, Fethiye taraflarına uçuş gerçekleştirmek, tatilini burada geçirmek isteyen yolcuların çokça kestiği bilet arasında yer almaktadır. Bu uçuşları Türk Hava Yolları, Pegasus ya da Anadolu Jet gibi köklü firmalar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sayfamızdan arama yaparken var olan tüm uçuşları artan fiyat sıralamasına görüntülersiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Sivas Dalaman uçak bileti satın alabilirsiniz.

Yolculuk sadece aktarmalı olarak gerçekleşebilir. Bu hat üzerinde henüz direkt uçuş bulunmamaktadır. Aktarmalar İstanbul Sabiha Gökçen ya da Atatürk hava limanından olabilir. Aktarmalı uçuşlarda dikkat etmeniz gereken bir iki unsur bulunmaktadır. Bu unsurlardan ilki aktarma bekleme süredir. Dikkatsizlikle alacağınız bir bilet sizi hava limanında saatlerce bekletebilir. Diğer unsun ise aktarma yapılan hava limanıdır. Hava limanları aynı olmalı. Yanlışlık iki farklı hava limanı alırsanız, size maddi zarar olarak geri dönüşleri olabilir.


Sivas Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Sivas şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Sivas hava limanına ulaşım için Havaş servisleri

Uçuş saatlerine göre servisler düzenlenmektedir. Uçuşlardan 2 saat önce şehir merkezinden hareket etmektedir.

Sivas hava limanına ulaşım için belediye otobüs seferleri

Uçuş saatlerine göre belediyenin otobüs seferleri bulunmaktadır. Otogardan hareket ederek şehir merkezi ve hava limanı olarak bir güzergah izlemektedir.

Sivas hava limanına ulaşımda taksiler

Taksiler hava limanına 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Ayrıca hava limanı çıkışında da taksi servisi bulabilirsiniz.

Sivas hava limanında ulaşımda özel araçların kullanımı yada araç kiralama yöntemi

Araçlar için hava limanında otopark bulunmaktadır. Otoparkı kullanarak yolculuğunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.


Dalaman Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Dalaman hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Dalaman hava limanı Havaş Servisleri

Dalaman hava limanı ile Marmaris ve Fethiye arasında Havaş servisler bulunmaktadır.

Dalaman Marmaris Havaş Servisleri

Dalaman’dan Marmaris’e Havaş servisleri bulunmaktadır. Marmaris ten Sefer saatleri 03:00 – 05:15 – 07:15 – 10:00 – 12:45 – 16:00 – 18:15 – 21:00 – 23:30 dur. Hava limanından ise inen her iç hat uçak için servis yapılmaktadır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Servis Güzergahı Marmaris, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ve Havalimanı’dır. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Dalaman Marmaris Havaş ücreti 20 TL dir.

Dalaman Fethiye Havaş Servisleri

Dalaman hava limanından Fethiye’ye Havaş servisleri bulunmaktadır. Fethiye’den servis kalkış saatleri  03:30 – 05:30 – 07:45 – 09:45 – 12:30 – 16:45 – 18:45 – 20:45 – 23:30 dur. Hava limanından ise iç hat inen tüm uçaklar için servis hareket etmektedir. Servis güzergahı Fethiye Şehirler arası Otobüs Terminali, Adnan Menderes Bulvarı, Günlükbaşı, Göcek, Dalaman, Hava limanı’dır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Dalaman fethiye havaş servisleri ücreti 17,50 TL dir.