Sivas Europ Car Araç Kiralama 0346 224 00 13

Sivas Rent a Car Telefon Numarası 0346 224 00 13 dir. Sivas şehir merkezinde yada Sivas Nuri Demirağ hava limanında araba kiralamak isterseniz hemen ofisimizi arayabilirsiniz. Şehir merkezindeki ofisimizden teslim alabilirsiniz. Eğer uçakla Sivas şehrine geliyorsanız hava limanı çıkışında araç teslim personelimizden sözleşmenizi imzalayarak aracınızı hemen teslim alabilirsiniz. Sivas şehri ve çevre illerde dilediğiniz gibi aracınızı kullanabilirsiniz.

Sivas Araba Kiralama

Sivas Hava Limanı Araba Kiralama

Sivas hava limanı ofisinde araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. Fakat yüksek fiyatlardan dolayı daha önce bu ofisleri kiralayan firmalar çıkmak zorunda kalmıştır. Dolayısıyla an itibariyle hava limanında indiğinizde ofislere giderek araç kiralamak mümkün olmamaktadır. Bu yüzden uçmadan önce 0850 500 0 777 nolu telefon numaramızı arayarak aracınızı kiralamanız ve uçaktan iner inmez Sivas hava limanı araba kiralama ile aracınızın hazır olması ile birlikte aracınızı teslim alabilirsiniz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Sivas Araç Kiralama Sınıfları Nelerdir?

Araç kiralarken dilediğiniz bütçe ve konforda tercih ederek kiralayabilirsiniz. Araç sınıfları ekonomik, orta ve lüks olarak üç ayrı gruba ayrılmaktadır. Bazı araçlarda bu grupların arasında yer almaktadır. Yani ara sınıfları da sayarsak araç sınıfları toplam 5 sınıf olarak ta tanımlayabilir.

Örneğin Renault Symbol en ekonomik araç sınıfında yer almaktadır. Fiat Egea ise ekonomik araç sınıfı ile orta sınıfın tam ortasındadır.

Sivas Rent A Car

Ford Focus tarzı arabalar orta sınıf olarak göze çarparken Bmw, Audi gibi markalarda lüks araç sınıfına girmektedir. Telefon numaramızdan bize ulaşarak fiyat konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun Sivas Araç Kiralama fiyatlarımız ile aracınızı kiralayabilirsiniz.