Sivas AnadoluJet iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Sivas Anadolu Jet Telefon Numarasından uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

sivas anadolu jet iletişim

Anadolu Jet hava yollarının uçuş yaptığı şehirlerden birisi de Sivas’tır. Sivas, İstanbul Sabiha Gökçen arasında her gün aktarmasız olarak uçuşlar bulabilirsiniz. Talebe göre Ankara gibi şehirlere de uçuş açıldığı dönemler olabiliyor. Uçak bileti almak, uçuş saatlerini keşfetmek, en uygun fiyatları bulmak ve diğer seçenekler için Anadolu Jet iletişim numaramızı arayın. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız işlemleri en hızlı ve en kolay şekilde tamamlarsınız. Ayrıca geniş içeriği ile plusfly.com üzerinden yapacağınız işlemlerde 2 adımda sağlanmaktadır.

Sivas Anadolujet İletişim Telefon Numaraları

 AnadoluJet Sivas Uçak Bileti Satış Ofisi (0850) 500 23 11
AnadoluJet Sivas Ofis Telefon (0850) 500 23 11
AnadoluJet Sivas Online Uçak Bileti (0850) 500 23 11
AnadoluJet Sivas Acente Telefonu (0850) 500 23 11
AnadoluJet Sivas Bilet Satış Ofisi (0850) 500 23 11
AnadoluJet Sivas Bilet Al (0850) 500 23 11
AnadoluJet Sivas Telefonu (0850) 500 23 11
AnadoluJet Sivas Çağrı Merkezi (0850) 500 23 11

Bu Konular da İlginizi Çekebilir.

Anadolu jet Sivas Uçuşları

Anadolu Jet Sivas Telefon Numarası 0850 500 0 777 dir. Anadolu Jet Sivas hava limanından Sabiha Gökçen hava limanına uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Sezonun yoğunluğuna göre Sivas’tan Sabiha Gökçen hava limanına haftalık 4 uçuş gerçekleştirilmektedir. Sefer sayıları artış ya da azalış gösterebilmektedir.

Sivas Anadolu Jet Acentesi İletişim

Sivas Anadolujet Acentesi büyük otel karşısı hadise mağazasının üzerindedir. Anadolu Jet Sivas uçak bileti satın almak için acenteye gidebilir ya da acenteye telefon ile ulaşarak biletleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  aymilaturizm.com sayfasına giderek acentenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sivas Anadolu Jet Acentesi İletişim Telefon Numarası 0346 221 44 41 dir.

Sivas Hakkında

Sivas, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kültür ve yapı bakımından oldukça zengin olan şehir İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. İklim olarak karasal iklim hakimdir. Yazları sıcak ve kurak geçerken kışları ise soğuk ve bol yağışlı olarak geçmektedir. Ülkede kışları en zor geçen soğuk geçen şehirlerimizin başında yer alır. Eğer Sivas’a kış aylarında gitmeyi düşünüyorsanız kalın giyinmeyi unutmayın.

İnsanlar çeşitli sebeplerle doğdukları topraklardan koparak farklı şehirlere özellikle para kazanma amacıyla yerleşirler. Ekonomik kaygılarla ve eğitim durumundan yurdundan kopan insanlar senede bir kaç kez memleketlerine gelip sevdikleriyle hasret giderirler. Ülkemizde en çok göç veren illerin başında gelir Sivas. Sivas’tan farklı şehirlere göç etmek zorunda kalan her insanın dönüş yolunda kullandığı ulaşım şekli ise değişen şartlarla birlikte artık hava ulaşımı olmaktadır.

Sivas Gezilecek Yerler

Sivas Hava Limanı Servisleri

Sivas hava limanı şehir merkezine biraz uzak bir hava limanıdır. Ulaşımlar belediye otobüs seferleri, Havaş servisleri, Taksi hizmetleri ya da özel araçlar ile sağlanmaktadır. Hava limanındaki uçuş sefer saatlerine göre ulaşımlar ayarlandığı için yolcular sıkıntı çekmemektedir. Sivas hava limanı sadece Sivas yolcuları tarafından değil, Tokat içinde kullanılmaktadır.

Sivas Belediyesi otobüs seferleri

Uçuş sefer saatlerine göre belediye otobüs seferleri düzenlemektedir. Düzenlenen seferler ile hava limanından iner inmez şehir merkezine kadar olan ulaşımı bu imkanla sağlayabilirsiniz.

Havaş otobüs seferleri

Havaş, şehir merkezine ve Tokat şehrine servis düzenlemektedir. Servisler uçuş saatlerine göre olup, sefer saatlerini İnternet sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sivas şehir merkezine ulaşım yaklaşık 40 dk sürmektedir ve ücreti 6 TL dir. (Ulaşım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir bunun için kesin bilgiyi Havaş’ın İnternet sitesi üzerinden alabilirsiniz.) Tokat’a olan ulaşımın süresi ise 90 dk ve ücreti 25 TL dir.

Ulaşım ücretleri ve tarifeleri değişiklik gösterebilmektedir. Havaş Sivas sayfasına giderek güncel ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sivas Hava limanı taksi ulaşımı

Hava limanından kullanabileceğiniz diğer bir ulaşım imkanı da taksidir. Taksi pratikliği ve hızlı taşıması ile size faydalı bir alternatif olabilir. Hamile, yaşlı, engelli ya da kalabalık yolcular için daha kolay olmaktadır.

Sivas Hava limanı Araç Kiralama

Sivas’ta bulunacağınız süreye göre ya da kişi sayınıza göre araç kiralamak oldukça makul bir alternatif olabilir. İş için ya da özel sebepler ile araba kiralamakta olan birçok yolcu bulunmaktadır. Araç fiyatlarını ve özelliklerini araç kiralama şirketlerine danışarak öğrenebilirsiniz.