En Uygun & Ucuz Sinop Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Sinop uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Sinop Şehrinde Gezilecek Yerler

Sinop şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Sinop Şehri Hakkında

Sinop şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sinop’un en önemli tanınanı biri ünlü düşünür Diyojen dir. Sinop Kalesi ve surlar şehrin en önemli tarihi kalıntılarıdır. Sinop Kalesi Gaspalılar, Grek, Pontus, Bizans, Osmanlı İmparatorlukları tarafından kullanılmıştır. Bugün kaleden Sinopu izlemek oldukça keyiflidir. Bir başka önemli hatıra ise M.Kemal Atatürk’ün harf inkılabını Sinop’ta hayata geçirmesi olmuştur.


En Ucuz Sinop Uçak Bileti

Sinop şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

 


Havalimanından Sinop Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Sinop havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Sinop hava limanından ulaşımda firma servisi

Türk Hava Yolları ile özel bir hava yolu şirketinin İstanbul’dan direkt uçuşlar gerçekleştirdiği hava limanından şehir merkezine ulaşımda en sık kullanılan ulaşım aracı THY’ye ait yolcu servisleri. Uçakların hava limanına ulaşmasının hemen ardından hareket eden araçların son durağı şehir merkezindeki Sinop PTT önü. Araçlar Otogar ve Sinop Cezaevi önünden de geçiyor.

Sinop hava limanından ulaşımda taksiler

Hava limanında hizmet veren taksiler, uçakların iniş saatinde hava limanında hazır bekliyorlar. Şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunan taksiler sabit ücretle şehir merkezine kadar hizmet veriyor.

Sinop hava limanından ulaşımda araç kiralama yöntemi yada özel araçların kullanımı

Her iki ihtimalde de hava limanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hava limanında aracınızı park edeceğiniz bir otopark bulunmaktadır.

Sinop Hava Limanı

Sadece iç hat uçuşlarına açık olan Sinop Hava limanı, yıllık yaklaşık 65 bin yolcu ağırlıyor. Buna rağmen çok gelişmiş sosyal alanların yer almadığı hava limanında bir adet pastahane ile bir adet restoranla hizmet veriyor. Hava limanında hava yolu şirketlerinin ofisleri ile check-in bankoları yer alıyor. Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Sinop’un hava limanı, şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Hava limanına özel servis, dolmuş, taksi ve özel araçlarla ulaşım imkanı yer alıyor.