En Uygun & Ucuz Siirt Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Siirt uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Siirt Şehrinde Gezilecek Yerler

Siirt şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Siirt Şehri Hakkında

Siirt şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

M.Ö. 2000’li yıllarda Hititlerin yerleşim yeri olarak başlayan ve milat öncesi dönem, İslam egemenliği dönemi, Anadolu Selçukluları dönemi ve Osmanlı Devleti dönemi gibi alt dönemlerde incelenmesi mümkün zengin bir tarihe sahip olan Siirt, cumhuriyet döneminde il ilan edilmiş şehirlerimizden biridir.Gerek gezilecek yerler olsun gerek yemekleri olsun çeşitliliği yüksek olan illerimizden birisidir.


En Ucuz Siirt Uçak Bileti

Siirt şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Siirt uçuşları Borajet hava yolları tarafından yapılmaktaydı. Ancak firma son yaptığı değişikle uçuşları kaldırma kararı alınca bu hava limanından uçuşlarda kaldırıldı. Bu durum Siirt’ten hiç uçuş olmayacağı anlamına gelmiyor. İlerleyen zamanlarda talep doğrultusunda Ankara ve İstanbul hava limanına uçuş düzenlenme ihtimali bulunmaktadır. Siirt uçak bileti almak için sefer bilgilerini sayfamızı kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Uçuşlarla ilgili bir gelişme olduğunda bu sayfada gerekli güncellemeler yapılacaktır.


Havalimanından Siirt Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Siirt havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Siirt hava limanından ulaşımda belediye otobüs seferleri

Siirt Hava limanından ulaşımınız için belediye otobüsleri hizmet veriyor. En ekonomik alternatif olan belediye otobüsleri ile yaklaşık 14 kilometrelik mesafede bulunan şehir merkezine konforlu bir yolculuk yapma imkanı sunuyor.

Siirt hava limanından ulaşımda taksiler

Taksileri kullanarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Siirt Hava Limanı

1994 yılından beri hizmetini sürdürmekle birlikte modern bir görünüme ve koşullara ulaşması için her yıl çalışmaların sürdürüldüğü bir hava limanı özelliğinde sahip olan Siirt Hava limanı yalnızca İç Hatlarla uçuşlarıyla hizmet veriyor. 1994 yılından beri iç hatlarda hizmetini sürdüren bir hava limanı mevcut olan Siirt’in orta doğusundaki Pınarca Mevkinde bulunan hava limanından şehir merkezine rahatlıkla gidilebildiği gibi şehir merkezinden hava limanına gidişler için seçenekler de bulunuyor.

Pınarca ilçesinde bulunan Siirt Hava limanından şehrin merkezine belediye otobüsleri, belediye servisleri ve araç kiralama ile ulaşım imkanı bulunduğu gibi, özel araçlarınızla da kara yolu üzerinden şehir merkezinden hava limanına ulaşabilirsiniz.