En Uygun & Ucuz Şanlıurfa Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Şanlıurfa uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Şanlıurfa Şehrinde Gezilecek Yerler

Şanlıurfa şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Şanlıurfa Şehri Hakkında

Şanlıurfa şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Şanlı Urfa turizm açısından önemli “Peygamber Şehri” olarak anılan ilimizdir. Şehri gezerken içinize çekebileceğiniz mistik bir havaya sahiptir. Yöre insanıyla yapacağınız sohbetlerde ilginç efsaneler duyabilir, insanlarının içtenliğiyle içinizi ısıtabilirsiniz. Şanlı Urfa Kalesi, Balıklı göl, Göbekli tepe gibi başlıca gezilecek yerlerdendir.


En Ucuz Şanlıurfa Uçak Bileti

Şanlıurfa şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Şanlıurfa’dan İstanbul, Ankara ve İzmir gibi önemli şehirlerden direkt Şanlı Urfa uçak bileti uçuşlar bulabilirsiniz. Hava trafiği bakımından ortalama uçuşlara ev sahipliği yapmaktadır. Ve belirli dönemlerde yurt dışında da bazı noktalara direkt olarak uçuş sağlanmaktadır. Şanlı urfa uçak bileti seferlerini kısaca özetleyecek olursak İstanbul Atatürk hava limanı uçuşu Türk hava Yolları ile, Sabiha Gökçen uçuşu Pegasus ve Anadolu Jet ile, Ankara uçuşu Anadolu Jet ile ve İzmir uçuşu Pegasus hava yolları ile direkt olarak gerçekleşmektedir. Bu bahsi geçen uçuşlar ilerleyen dönemlerde değişiklik gösterebilir. Güncel bilgiyi çağrı merkezi telefonlarımızdan öğrenebilirsiniz.

 


Havalimanından Şanlıurfa Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Şanlıurfa havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Şanlıurfa hava limanından taksiler ile ulaşım

Şanlıurfa GAP Hava limanından şehrin merkez noktasına ulaşımda tercih edebileceğiniz en hızlı seçenek taksiler ve diğer seçenekler otobüslerdir. Hava limanında 24 saat hizmet veren taksiler sizin için bu anlamda iyi bir tercih olabilir.

Şanlıurfa hava limanından Havaş servisleri ile ulaşım (ŞEHİR MERKEZİ)

Şanlıurfa GAP Hava limanından şehrin merkezine Havaş otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Ekonomik yönden düşünülürse havaş otobüsleri ile yaklaşık 45 dakika süren konforlu bir yolculuğun ardından kendinizi şehrin merkezinde bulabilirsiniz. Havaş otobüsleri, uçağınızın inişinden 25 dakika sonra hava limanından kalkıyor. Sırayla; Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşar oğlu Petrol güzergahından geçiyor.

Şanlıurfa hava limanından Havaş servisleri ile ulaşım (SİVEREK)

Siverek ile hava limanı arasında da Havaş servisleri bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürmektedir. Detaylı bilgi için Havaş’ın sitesini kontrol edebilirsiniz.

Şanlıurfa hava limanından ulaşımda araç kiralama yöntemi

Araç kiralama ofisleri ile Şanlıurfa GAP Hava limanından araç kiralayarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Hava Limanı

Yapımı 10 yılda tamamlanan ve 2007 yılından beri hizmetini sürdüren GAP Hava limanı, sahip olduğu pist ile Türkiye’nin en uzun pistine sahip olma özelliğini taşıyor. Şanlıurfa GAP Hava limanında, İç Hatlar ve Dış Hatlar ile hizmet veriyor. Türk Hava Yolları, Anadolu jet, Onur Air ve Pegasus firmalar ile Şanlıurfa GAP Hava limanından İstanbul, İzmir ve Ankara hava limanlarına uçuşlar yapabilirsiniz.

Şanlıurfa GAP Hava limanında araç kiralama ofisleri, sabit telefon makineleri, doktor, büfe, otopark ve kayıp eşya servisi gibi hizmetler sunuluyor. Şanlıurfa’da şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta yer alan ve 2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren Şanlıurfa GAP Hava limanı bulunuyor.