LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Samsun Uçak Bileti | En Uygun Samsun Bileti Fiyatları : plusFLY.com

Bundan 20 yıl önce devletin tekelinde olan uçak seyahatleri çok astronomik rakamlarla olunca maddi durumu iyi olanların tercihi olan uçak seyahatleri çok talebin olmadığı ve geniş bir kitlenin kullanmadığı bir ulaşım şekli idi. İnsanlar kara yollarına mahkum bir hayat sürmek zorunda kalırdı. Otobüslerin konforlarının çok yüksek olmadığı, yer yer bozuk kara yolları ile işkenceye dönen yolculuklar kişileri hayatından bezdirirdi. Ancak şu an ki durumda özel hava yolları firmaları ile artan rekabetle birlikte zaman zaman uçak biletleri otobüs biletlerinden bile uygun olmakta. Lakin firmaların kampanyalarını takip etmek gerekiyor. Sitemiz ile Samsun uçak bileti gibi farklı şehirlere en ucuz biletleri kolaylıkla bulacak ve satın alabileceksiniz.

Size en ucuz bileti sunmak üzere çalışan sitemizi kullanarak seyahat edeceğiniz tarihi, yolcuları ve seyahatin nereden nereye olacağını seçerek birçok hava yolları firmalarının seferlerini listeleyecek ve içlerinden en uygun olanını bularak biletinizi kredi kartınızla kolayca satın alabileceksiniz. Bu yolla Samsun uçak bileti ihtiyacınızı en ekonomik sitemizi kullanarak tedarik edebilirsiniz.

Alternatif olarak Ordu uçak biletine de bakabilirsiniz. Samsun Ordu arası mesafe kara yolu ile 2 buçuk saatlik bir mesafedir. Yolcular bazen uçuş bulamadıklarında Ordu – Giresun hava limanını tercih edebiliyorlar.

samsun uçak bileti

Samsun uçuşları hakkında

Samsun şehir olarak gelişmiştir ve hava trafiği de bu oranla yüksektir. Şehirden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlere direkt olarak karşılıklı uçuş bulabilirsiniz. Samsun uçuşları sadece iç hatlara değil dış hatlara da gerçekleşmektedir. Şehirden hareket eden firmalar Türk Hava Yolları, Sun Express, Pegasus, Anadolu Jet ve yurt dışı firmalarıdır. Aradığınız uçuşu bulamazsanız ya her gün uçuş yoktur ya da sefer bulunmamaktadır. Yaz dönemi Samsun uçuşları artacağından çok daha fazla güzergaha uçuş bulmanız daha kolay olacaktır.

Samsun hava limanına ulaşım nasıl olur?

Hava limanına taksi, özel araç, kiralık araçlarla ulaşabilirsiniz. Hava limanında otopark hizmeti bulunmaktadır. Çarşamba’da bulunduğu için özel servisler ve otobüsleri de kullanabilirsiniz. HAVAŞ servis konusunda hizmet vermektedir. Hareket güzergahlarını ve saatlerini siteden öğrenebilirsiniz. Eğer hava limanı ve ulaşım hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Samsun hava limanı sayfasını oluşturduk, göz atabilirsiniz.