LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Samsun Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Samsun Şehrinde Gezilecek Yerler

Samsun şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Samsun şehrinde ne yenilir, içilir?


Samsun Şehri Hakkında

Samsun şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Samsun, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan şehir doğası ve yeşilliği ile oldukça güzeldir. 1.2 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. Uzun ve köklü bir tarihi bulunan şehirde 19 Mayıs üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim, denizcilik, kültür, sanat ve spor alanlarında da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehre ulaşım ağırlıklı olarak kara ve hava yoluyla sağlanmaktadır. Hava yolu ise son dönemlerde en popüler ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Siz de Samsun uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz.


En Ucuz Samsun Şehri Uçuşları

Samsun şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bundan 20 yıl önce devletin tekelinde olan uçak seyahatleri çok astronomik rakamlarla olunca maddi durumu iyi olanların tercihi olan uçak seyahatleri çok talebin olmadığı ve geniş bir kitlenin kullanmadığı bir ulaşım şekli idi. İnsanlar kara yollarına mahkum bir hayat sürmek zorunda kalırdı. Otobüslerin konforlarının çok yüksek olmadığı, yer yer bozuk kara yolları ile işkenceye dönen yolculuklar kişileri hayatından bezdirirdi. Ancak şu an ki durumda özel hava yolları firmaları ile artan rekabetle birlikte zaman zaman uçak biletleri otobüs biletlerinden bile uygun olmakta. Lakin firmaların kampanyalarını takip etmek gerekiyor. Sitemiz ile Samsun uçak bileti gibi farklı şehirlere en ucuz biletleri kolaylıkla bulacak ve satın alabileceksiniz.

 

Samsun şehir olarak gelişmiştir ve hava trafiği de bu oranla yüksektir. Şehirden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlere direkt olarak karşılıklı uçuş bulabilirsiniz. Samsun uçuşları sadece iç hatlara değil dış hatlara da gerçekleşmektedir. Şehirden hareket eden firmalar Türk Hava Yolları, Sun Express, Pegasus, Anadolu Jet ve yurt dışı firmalarıdır. Aradığınız uçuşu bulamazsanız ya her gün uçuş yoktur ya da sefer bulunmamaktadır. Yaz dönemi Samsun uçuşları artacağından çok daha fazla güzergaha uçuş bulmanız daha kolay olacaktır.

Alternatif olarak Ordu uçak biletine de bakabilirsiniz. Samsun Ordu arası mesafe kara yolu ile 2 buçuk saatlik bir mesafedir. Yolcular bazen uçuş bulamadıklarında Ordu – Giresun hava limanını tercih edebiliyorlar.

 


Havalimanından Samsun Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Hava limanından taksi, özel araç, kiralık araçlarla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Hava limanında otopark hizmeti bulunmaktadır. Özel servisler ve otobüsleri kullanarak Çarşamba’ya kadar ulaşabilirsiniz. HAVAŞ servis konusunda hizmet vermektedir. Hareket güzergahlarını ve saatlerini siteden öğrenebilirsiniz. Eğer hava limanı ve ulaşım hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Samsun hava limanı sayfasını oluşturduk, göz atabilirsiniz.