LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

En Uygun & Ucuz Samsun Uçak Bileti


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Samsun Şehrinde Gezilecek Yerler

Samsun şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Samsun Şehri Hakkında

Samsun şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Samsun, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan şehir doğası ve yeşilliği ile oldukça güzeldir. 1.2 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. Uzun ve köklü bir tarihi bulunan şehirde 19 Mayıs üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim, denizcilik, kültür, sanat ve spor alanlarında da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehre ulaşım ağırlıklı olarak kara ve hava yoluyla sağlanmaktadır. Hava yolu ise son dönemlerde en popüler ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Siz de Samsun uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz.


En Ucuz Samsun Uçuşları

Samsun şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Samsun şehir olarak gelişmiştir ve hava trafiği de bu oranla yüksektir. Şehirden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlere direkt olarak karşılıklı uçuş bulabilirsiniz. Samsun uçuşları sadece iç hatlara değil dış hatlara da gerçekleşmektedir. Şehirden hareket eden firmalar Türk Hava Yolları, Sun Express, Pegasus, Anadolu Jet ve yurt dışı firmalarıdır. Aradığınız uçuşu bulamazsanız ya her gün uçuş yoktur ya da sefer bulunmamaktadır. Yaz dönemi Samsun uçuşları artacağından çok daha fazla güzergaha uçuş bulmanız daha kolay olacaktır.

Alternatif olarak Ordu uçak biletine de bakabilirsiniz. Samsun Ordu arası mesafe kara yolu ile 2 buçuk saatlik bir mesafedir. Yolcular bazen uçuş bulamadıklarında Ordu – Giresun hava limanını tercih edebiliyorlar.

 


Havalimanından Samsun Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun hava limanından BAFAŞ otobüsleri ile ulaşım

Hava limanından şehir merkezine bu otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi, Atakum ve Bafra’ya ulaşımları yapılmakta.

Samsun hava limanından HAVAŞ otobüsleri ile ulaşım

Şehir merkezi, Atakum Ataken fakültesi eczanesi önü ve Ordu ile hava limanı arası ulaşımları Havaş seferleri ile sağlayabilirsiniz.

Samsun hava limanından taksiler ile ulaşım

Hemen hemen tüm hava limanları için olan pratik bir ulaşım aracıdır. Samsun hava limanı Çarşamba’da olduğu için biraz maliyetli olabilir.

 

Samsun Hava Durumu

Gün
Maks
Min
Paz
21°C
9°C
Pts
20°C
11°C
Sal
26°C
11°C
Çar
23°C
18°C
Per
17°C
13°C

PlusFly Mobil Uygulamamızı Hemen İndirin

AppStore ve Google Store mağazalarından hemen uygulamamızı indirin, birçok uçak bileti kampanyalarından anında yararlanın.

Samsun Haritada Göster

Samsun

Uçuş Süreleri

  • İstanbul 1 saat 19 dakika
  • Ankara 56 dakika
  • İzmir 1 saat 37 dakika
  • Antalya 1 saat 25 dakika
  • Adana 1 saat 8 dakika
  • Bursa 1 saat 20 dakika
  • Gaziantep 1 saat 8 dakika