En Uygun & Ucuz Samsun Uçak Bileti İletişim


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Samsun Şehrinde Gezilecek Yerler

Samsun şehrinde gezilece ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Samsun Şehri Hakkında

Samsun şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Samsun, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük şehirleri arasında yer alan şehir doğası ve yeşilliği ile oldukça güzeldir. 1.2 milyon civarında nüfusu bulunmaktadır. Uzun ve köklü bir tarihi bulunan şehirde 19 Mayıs üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim, denizcilik, kültür, sanat ve spor alanlarında da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Şehre ulaşım ağırlıklı olarak kara ve hava yoluyla sağlanmaktadır. Hava yolu ise son dönemlerde en popüler ulaşım araçları arasında yer almaktadır. Siz de Samsun uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz.


En Ucuz Samsun Uçak Bileti

Samsun şehri için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizin için derledik. Aşağıda ki bölümden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Samsun şehri gelişmiştir ve hava trafiği de bu oranla yüksektir. Şehirden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlere direkt olarak karşılıklı uçuş bulabilirsiniz. Samsun uçuşları sadece iç hatlara değil dış hatlara da gerçekleşmektedir. Şehirden hareket eden firmalar Türk Hava Yolları, Sun Express, Pegasus, Anadolu Jet ve yurt dışı firmalarıdır. Aradığınız uçuşu bulamazsanız ya her gün uçuş yoktur ya da sefer bulunmamaktadır. Yaz dönemi Samsun uçuşları artacağından çok daha fazla güzergahtan Samsun Uçak Bileti bulmanız daha kolay olacaktır.

Alternatif olarak Ordu uçak bileti sayfasını ziyaret ederek fiyatlarına bakabilirsiniz. Samsun Ordu arası mesafe kara yolu ile 2 buçuk saatlik bir mesafedir. Yolcular bazen uçuş bulamadıklarında Ordu – Giresun hava limanını tercih edebiliyorlar.

Samsun Uçak Bileti İletişim

Samsun uçak bileti iletişim numarası 0850 500 0 777 dir. Samsun hava yolu bürosu ile Thy, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express uçak bileti satın işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Samsun Pegasus Uçak Bileti Telefon (0850) 500 07 77
Samsun THY Uçak Bileti İletişim (0850) 500 07 77

Havalimanından Samsun Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun havalimanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Hava limanın şehir merkezine olan uzaklığı 25 km dir. Yolcularında en çok merak ettiği konulardan birisi ise ulaşımın nasıl gerçekleşeceğidir. Samsun hava limanından şehir merkezine olan ulaşımı Havaş servisleri, Bafaş otobüs servisleri, Taksi hizmetleri, Araç Kiralama hizmetleri ve yolcuların özel araçları ile yapılmaktadır.

Bafaş otobüs seferleri

Bafaş firması Samsun Çarşamba hava limanından şehir merkezine ve Ordu şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır. Servisler uçuş saatlerine göre düzenlenmektedir. Yolcular bu servisleri kullanarak ulaşımlarını sağlayabilirler.

Havaş otobüs servisleri

Uçuş saatlerine göre düzenlenen Havaş servisleri ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Samsun Hava limanı Taksi Hizmetleri

Hava limanından kullanabileceğiniz diğer bir ulaşım imkanı da taksidir. Taksi pratikliği ve hızlı taşıması ile size faydalı bir alternatif olabilir. Hamile, yaşlı, engelli ya da kalabalık yolcular için daha kolay olmaktadır.

Samsun Hava Limanı

Samsun Karadeniz bölgesinin en çok uçuş alan hava limanları arasında yer almaktadır. Hem Samsun için hem de çevre iller için uçuşlarda Samsun hava limanı önemli rol oynamaktadır. Samsun uçuşları eğitim, gezi ya da iş  amaçlı olarak hareketliliğini korumaktadır. Şehir içerisinde bulunan 19 Mayıs üniversitesi öğrencilerin şehre ulaşmaları için Samsun hava limanı kullanmaya teşvik etmektedir.

Samsun hakkında da bilgi almanız için sayfa oluşturduk. “Samsun Şehir Rehberi” sayfasına bakarak şehir hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Samsun hava limanı 1958 yılında açılmıştır. Samsun’un Çarşamba ilçesinde bulunmaktadır. Hava limanına ulaşım servis, özel araç, taksi gibi araçlarla yapılmaktadır. Hava limanına özel araçlar ile ulaşmak isteyen yolcular içinde otopark bulunmaktadır.

Diğer şehirlerin uçuş bilgilerine göz atmak için Şehir Uçak bileti sayfasına göz atabilirsiniz.