En Uygun & Ucuz Samsun İstanbul Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

İstanbul Hava Durumu

( İstanbul ) °C

İstanbul Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

618 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 19 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Anadolu Jet

En Uygun & Ucuz Samsun Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Samsun uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


İstanbul Şehrinde Gezilecek Yerler

İstanbul şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


İstanbul Şehri Hakkında

İstanbul şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir yanından aldığı göçler ile nüfus oldukça yükselmiştir. Ama şehri şehir yapan sadece nüfusu değildir. Tarih kokan ve eşsiz manzarası olan bir şehirdir. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmed’in fethiyle birlikte ise Türklere geçmiştir. M.Ö. ye dayanan tarihi ile birçok anıtı, tarihi eseri ve daha hala keşfedilmemiş birçok sırrı bünyesinde barındırmaktadır.

Günümüzde ise her anlamda dünya sıralamasına giren bir şehir konumuna gelmiştir. Şehir’de bulunan 2 hava limanı ile birlikte tüm uçaklar inebilmektedir. Ayrıca yapılan 3. hava limanı ile Dünya’da bir hub merkezi olarak Dünya’daki aktarmalı uçuşların merkez noktası olma hedefi önümüzdeki günlerde hava limanının tamamlanması ile birlikte hizmete başlayacaktır. Dünyanın her noktasından ulaşım kolay olduğu için ekonomik yönüyle İstanbul şehrini daha ileri noktalara taşımaktadır. İstanbul şehrinde birçok sanat gösterimi, eğitim imkanları, mimari ve yapı çalışmaları, kültür çalışmaları ve spor dalları gibi alanlarda da gelişmiş yönüyle şehir ziyaretçilerinin ilgilisi çekmektedir.


En Ucuz Samsun İstanbul Uçuşları

Samsun - İstanbul uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Samsun İstanbul uçak bileti her dönem çok tercih edilen biletlerdendir. Uçuş direkt olarak gerçekleşmektedir. Dileyen yolcular fiyatlarına ya da zamanına göre aktarmalı olan uçuşlarda tercih edebilmektedir. Uçuşlar Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ya da Pegasus gibi köklü firmalar ile sağlanmaktadır. Tüm firmaları güncel olarak fiyat, uçuş süresi sıralamasına göre sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Samsun İstanbul uçak bileti satın alabilirsiniz.

İki mesafe arası kara yolu ile uzun sürmektedir. 736 Km olan bu mesafe 8-10 saat aralığında gidilmektedir. İş, eğitim, gezi ya da askeri amaçla bu seyahati yapabilirsiniz.

Samsun İstanbul Türk hava yolları uçuşları

Uçuşlar her gün İstanbul Atatürk hava limanı ile karşılıklı olarak uçuşlar bulunmaktadır.

Samsun İstanbul Anadolu Jet uçuşları

Her gün İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına uçuşlar bulunmaktadır.

Samsun İstanbul Pegasus uçuşları

Her gün İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına uçuşlar bulunmaktadır.


Samsun Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun hava limanına BAFAŞ otobüsleri ile ulaşım

Şehir merkezinden hava limanına bu otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi, Atakum ve Bafra’dan hava limanlarına ulaşım sağlanmaktadır.

Samsun hava limanına HAVAŞ otobüsleri ile ulaşım

Şehir merkezi, Atakum Ataken fakültesi eczanesi önü ve Ordu ile hava limanı arası ulaşımları Havaş seferleri ile sağlayabilirsiniz.

Samsun hava limanına taksiler ile ulaşım

Hemen hemen tüm hava limanları için olan pratik bir ulaşım aracıdır. Samsun hava limanı Çarşamba’da olduğu için biraz maliyetli olabilir.

Samsun hava limanına özel araçlarla yada kiralanan araçlar ile ulaşım

Hava limanında aracınızı bırakabileceğiniz otopark bulunmaktadır.


İstanbul Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

İstanbul hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

İstanbul Sabiha Gökçen Servisleri

Havabüs Servisleri

Havabüs servislerini kullanarak Taksim ve Kadıköy başta olmak üzere bir çok noktaya kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz, servis ücretleri 10 TL(Taksim) ve 15 TL(Kadıköy) olmakla birlikte farklı zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir. Aynı şekilde hava limanından aynı noktalara yarım saatte bir sefer düzenlenmektedir.

Sabiha Gökçen hava limanı taksileri

Özel olarak taksi tutarak istediğiniz yere kolayca ulaşabilirsiniz fakat bu ulaşım şekli diğer seçeneklerden daha pahalı bir seçim olacaktır.

Sabiha Gökçen hava limanı araba kiralama

İstanbul Sabiha Gökçen hava limanın dan gideceğiniz yer uzak ve toplu taşıma yönünden sıkıntılı ise araba kiralamak ta akıllıca bir alternatif olabilir. Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Hava Limanı Servisleri

Havabüs Servisleri

Havabüs hava limanı servislerini kullanarak şehir merkezlerdeki önemli noktalara ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Servis ücretleri ise 6 TL(Yenikapı) ve 12 TL(Taksim) olmakla birlikte ilerde değişiklik gösterebilir.

Metro ve Belediye otobüsleri

Metro ve Belediye otobüsle ile İstanbul şehrinin en önemli noktalarına ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır. Bu ekonomik açıdan en uygun seçenek olarak göze çarpmaktadır. Hava limanından indiğinizde de binadan çıkış sağlamadan direk metro istasyonuna giderek ulaşımınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Atatürk hava limanı taksileri

Taksi ile istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat km bazlı ücret tahsil ettiği için diğer seçeneklerden çok pahalı bir yol olacaktır.

Atatürk hava limanı araba kiralama

Hava limanından şehir merkezine yapacağınız ulaşımlarda da araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İniş terminalindeki ofislerden yararlanabilirsiniz.