En Uygun & Ucuz Samsun Dalaman Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

20 Dakika

Dalaman Hava Durumu

( Dalaman ) °C

Dalaman Yerel Saati

15:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

769 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 31 Dakika

Popüler Hava Yolları

Atlasglobal, Pegasus

En Uygun & Ucuz Samsun Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Samsun uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Dalaman Şehrinde Gezilecek Yerler

Dalaman şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Dalaman Şehri Hakkında

Dalaman şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Dalaman, Muğla’nın bir ilçesidir. Ege bölgesinde yer almaktadır. Ege’nin iklimi ve denizi ile birlikte ise harika bir tatil noktasıdır. Her yıl binlerce turist Dalaman’a gitmektedir. Dalaman, tatil bölgesidir. Ve eğer tatil için, özellikle de yaz dönemlerinde biletler fiyat olarak yüksek olabilir. Dalaman uçak bileti için erken rezervasyonların önemi burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü yaz dönemleri için biletler ocak, şubat aylarında satılmaya başlar. Hatta daha da erken satılmaya başlar ama ağırlıklı olarak ocaktan sonra tüketilir. Bunun dışında uçak bileti kampanyalarını takip ederek de uygun bilet alabilirsiniz. Bazı biletler bedava, bazı biletler çok indirimli bazı biletlerde ek hediyeler yanında getirmektedir.


En Ucuz Samsun Dalaman Uçuşları

Samsun - Dalaman uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Samsun Dalaman uçak bileti aktarmalı olarak kesilebilen bir bilet sınıfında yer almaktadır. Yolcular uçuşlarını İstanbul, Ankara gibi şehirleri kullanarak devam edebilmektedir. Eğer uçuş talebi ve yoğunluğu çok olursa direkt uçuşlar da eklenebilir. Pegasus, Anadolu Jet ya da Türk Hava Yolları gibi köklü firmalar ile bu seyahati gerçekleştirebilirsiniz. Arama yaparak uçuş yapan tüm firmaları güncel olarak görüntüleyebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Samsun Dalaman uçak bileti satın alabilirsiniz.

Kara yolu ile yapmak istediğinizde yaklaşık 12 saatlik bir yolculuk sizi beklemektedir. 1011 Km gibi bir mesafe olan bu yolculuğu hava yolu ile ulaşmak daha kolay olacaktır. 3-4 saat sürede bu uzun mesafeyi kat edebilirsiniz.

 


Samsun Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun hava limanına BAFAŞ otobüsleri ile ulaşım

Şehir merkezinden hava limanına bu otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi, Atakum ve Bafra’dan hava limanlarına ulaşım sağlanmaktadır.

Samsun hava limanına HAVAŞ otobüsleri ile ulaşım

Şehir merkezi, Atakum Ataken fakültesi eczanesi önü ve Ordu ile hava limanı arası ulaşımları Havaş seferleri ile sağlayabilirsiniz.

Samsun hava limanına taksiler ile ulaşım

Hemen hemen tüm hava limanları için olan pratik bir ulaşım aracıdır. Samsun hava limanı Çarşamba’da olduğu için biraz maliyetli olabilir.

Samsun hava limanına özel araçlarla yada kiralanan araçlar ile ulaşım

Hava limanında aracınızı bırakabileceğiniz otopark bulunmaktadır.


Dalaman Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Dalaman hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Dalaman hava limanı Havaş Servisleri

Dalaman hava limanı ile Marmaris ve Fethiye arasında Havaş servisler bulunmaktadır.

Dalaman Marmaris Havaş Servisleri

Dalaman’dan Marmaris’e Havaş servisleri bulunmaktadır. Marmaris ten Sefer saatleri 03:00 – 05:15 – 07:15 – 10:00 – 12:45 – 16:00 – 18:15 – 21:00 – 23:30 dur. Hava limanından ise inen her iç hat uçak için servis yapılmaktadır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Servis Güzergahı Marmaris, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman ve Havalimanı’dır. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Dalaman Marmaris Havaş ücreti 20 TL dir.

Dalaman Fethiye Havaş Servisleri

Dalaman hava limanından Fethiye’ye Havaş servisleri bulunmaktadır. Fethiye’den servis kalkış saatleri  03:30 – 05:30 – 07:45 – 09:45 – 12:30 – 16:45 – 18:45 – 20:45 – 23:30 dur. Hava limanından ise iç hat inen tüm uçaklar için servis hareket etmektedir. Servis güzergahı Fethiye Şehirler arası Otobüs Terminali, Adnan Menderes Bulvarı, Günlükbaşı, Göcek, Dalaman, Hava limanı’dır.  Hava limanı kalkışından sonra, şoförün önceden ikaz edilmesi durumunda, ana güzergahlar üzerinde belirtilen noktalarda yolcu indirmektedir. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir. Dalaman fethiye havaş servisleri ücreti 17,50 TL dir.