En Uygun & Ucuz Samsun Antalya Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

25 Dakika

Antalya Hava Durumu

( Antalya ) °C

Antalya Yerel Saati

15:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

689 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

1 Saat 25 Dakika

Popüler Hava Yolları

Atlasglobal, Pegasus


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Antalya Şehrinde Gezilecek Yerler

Antalya şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Antalya Şehri Hakkında

Antalya şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Akdeniz’in en güzel şehirlerinden birisidir Antalya. Denizi, yeşili, doğası, yapısı her anlamda hayran kalınacak bir şehirdir. 2 milyonun üzerinde olan nüfusu ile de büyük şehirdir. Antalya’ya her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu sebeple hem kara hem deniz hem de hava yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. En popüler ulaşım aracı ise uçaklardır. Özellikle yurt dışından gelen misafirler için kara yoluna göre çok daha iyi bir alternatiftir. Antalya uçak bileti alarak dünyanın her noktasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayfanın Antalya uçuşları kısmına bakarak seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antalya ayrıca en eski yerleşim alanlarından birisidir. Ortalama bir kronolojik sıra yaparsank Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlı Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yerleşim yeri olmuştur. Her dönemden kalma harika eserler ve yapılar bulunmaktadır. Konyaaltı, Kemer, Manavgat gibi ilçeleri ise en aktif turizm bölgelerinin bulunduğu yerlerdir.


En Ucuz Samsun Antalya Uçuşları

Samsun - Antalya uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Samsun Antalya uçak bileti için direkt uçuş bulabilirsiniz. Bu iki mesafe arası kara yolu ile bir hayli uzun sürmektedir. Samsun Antalya arası direkt uçuşu Sun Express hava yolları ile yapabilirsiniz. Diğer firmalarda henüz direkt uçuş yapılmaktadır. Bu uçuş düzeni uçuş taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin yaz döneminde farklı bir firma ile de direkt uçuş yapabilirsiniz. Ama şimdilik Türk Hava Yolları gibi firmalar ile aktarmalı olarak uçuş sağlayabilirsiniz. İyisi mi siz uçuşlar bir kontrol edin. Sistemimizin güncelliği sayesinde var olan uçuşları anında görüntüleyebilirsiniz. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Samsun Antalya uçak bileti satın alabilirsiniz.

Samsun ile Antalya arasında 890 Km gibi bir mesafe vardır. 10-11 saat gibi bir mesafe süren bu aralığı hava yolu ile 1 buçuk saat gibi kısa bir zaman diliminde sağlayabilirsiniz.

 


Samsun Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun hava limanına BAFAŞ otobüsleri ile ulaşım

Şehir merkezinden hava limanına bu otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi, Atakum ve Bafra’dan hava limanlarına ulaşım sağlanmaktadır.

Samsun hava limanına HAVAŞ otobüsleri ile ulaşım

Şehir merkezi, Atakum Ataken fakültesi eczanesi önü ve Ordu ile hava limanı arası ulaşımları Havaş seferleri ile sağlayabilirsiniz.

Samsun hava limanına taksiler ile ulaşım

Hemen hemen tüm hava limanları için olan pratik bir ulaşım aracıdır. Samsun hava limanı Çarşamba’da olduğu için biraz maliyetli olabilir.

Samsun hava limanına özel araçlarla yada kiralanan araçlar ile ulaşım

Hava limanında aracınızı bırakabileceğiniz otopark bulunmaktadır.


Antalya Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Antalya hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Antalya Havaş Servisleri

Hava limanından şehir merkezine 5M Migros AVM, Atatürk bulvarı, Akdeniz üniversitesi, Antalya otogarı, Dumlupınar bulvarı, gazi bulvarı ve çevre yolu güzergahlarını takip ederek ulaşmaktadır.

Yolcu indirme güzergahları ise Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City, 5M Migros AVM’dir.  Hava limanından yaklaşık 35 dk de ulaşmaktadır.  Antalya ilçelerine gidecekseniz Havaş servisleri ile otogara giderek ilçe otogarından dilediğiniz ilçe otobüslerine binerek ilçe seyahatlerinize devam edebilirsiniz.

Antalya Havaş servisinin ücreti 12 TL dir.

Antalya Hava Limanı Belediye Servisleri

600 nolu otobüs: Antalya Hava limanı, şehir merkezi ve son durak olan şehirler arası otobüs terminali arasında ulaşım sağlanmaktadır. (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

800 nolu otobüs: Antalya Belediyesi Otobüsü Lara bölgesinden Muratpaşa Belediyesi’nin önünden Terracity AVM, Shemall AVM, Laura AVM, Şirinyalı, Akra Barut Otel (Eski Dedeman Otel), Işıklardan geçerek Şehir Merkezi, 5M Migros, İl Sağlık Müdürlüğü, Gürsu ve Sarısu Bölgesine gitmektedir.  (Çift bilet uygulaması bulunmaktadır.)

Antalya Hava Limanı Taksileri

Antalya Hava Limanından şehir merkezine ya da ilçelerine seyahat etmek istiyorsanız hava limanı çıkışında bulunan taksilerden faydalanabilirsiniz. Taksi ulaşımı rahat olsa da diğer ulaşım alternatifleri arasında en pahalı ulaşım şekli olarak göze çarpmaktadır.