En Uygun & Ucuz Samsun Ankara Uçak Bileti

Son Bilet Rezervasyonu

10 Dakika

Ankara Hava Durumu

( Ankara ) °C

Ankara Yerel Saati

09:00 GMT +03

Yaklaşık Uçuş Mesafesi

330 Km.

Yaklaşık Uçuş Süresi

56 Dakika

Popüler Hava Yolları

THY, Pegasus, Onur Air, Atlasglobal

En Uygun & Ucuz Samsun Kalkışlı Uçak Biletleri

En uygun ve ucuz Samsun uçak bileti opsiyonlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız tarih aralıklarına göre farklılık göstermektedir.


Hızlı Erişim

Aşağıda ki hızlı erişimleri kullanarak Samsun uçak bileti ile ilgili içeriklere anında ulaşın.


Ankara Şehrinde Gezilecek Yerler

Ankara şehrinde gezilecek ve görülecek yerleri sizin için derledik. Şehir içerisinde ki popüler yerleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Ankara Şehri Hakkında

Ankara şehri hakkında ki tüm detayları aşağıdan okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ankara, Türkiye’nin başkenti olduğu için ayrı bir konuma sahiptir. Oldukça eski bir yerleşim yeridir. Gerek tarihi gerek kültürel mirası gerekse diğer alanlardaki gelişmişliği ile ön plana çıkmaktadır. Şehir nüfusu 5 milyonun üzerindedir. İç Anadolu bölgesinde bulunur ve karasal iklim hakimdir. Jeopolitik konum önemiyle de her yıl milyonlarca misafirde ayrıca ağırlamaktadır. Ulaşım, sadece deniz yoluyla yapılmaz, en popüler ulaşım aracı ise hava yolu kullanımıdır. Ankara uçak bileti alınarak sizde bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. ,

Ankara denilince akla daha resmi bir şehir gelse de oldukça renkli bir altyapıya sahiptir. Şehrin bir kesimi bürokratik havalara bürünürken diğer tarafı ise eğlenceli zamanlara tanıklık etmektedir. İmkanları oldukça geniştir. Şehir içerisinde spor, kültür, sanat, eğitim, iş ve ticaret alanlarında gelişmişlik seviyesi dünya standartlarındadır.


En Ucuz Samsun Ankara Uçuşları

Samsun - Ankara uçuşları hakkındaki detaylı bilgileri aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Samsun Ankara uçak bileti direkt uçuş olarak temin edilebilir. Yolculuklarınızda direkt uçuşu şimdilik Anadolu Jet hava yolları firması sağlamaktadır. Bu günden güne uçuş taleplerine ve yoğunluklarına göre değişiklik gösterebilir. Yolculuğu diğer firmalarla tercih ederseniz bu yolculuk aktarmalı olacaktır. Aktarmalar ise daha çok İstanbul Atatürk ya da Sabiha Gökçen hava limanı üzerinden sağlanmaktadır. İzmir üzerinden de aktarmalı uçuş yapılabilir ama zaman ve ekonomi olarak pek tutarlı olmuyor genelde. Arama formundan uçuş sorgulayarak en uygun Samsun Ankara uçak bileti satın alabilirsiniz.

Bu iki mesafe arası kara yolu ile 410 Km civarındadır. Kara yolu ile yaklaşık olarak 5-6 saat civarında sürmektedir. Hava yolu ile 1 saatte uçuşunuz tamamlanır.


Samsun Şehir Merkezinden Hava Limanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Samsun şehir merkezinden hava limanına ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Samsun hava limanına BAFAŞ otobüsleri ile ulaşım

Şehir merkezinden hava limanına bu otobüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi, Atakum ve Bafra’dan hava limanlarına ulaşım sağlanmaktadır.

Samsun hava limanına HAVAŞ otobüsleri ile ulaşım

Şehir merkezi, Atakum Ataken fakültesi eczanesi önü ve Ordu ile hava limanı arası ulaşımları Havaş seferleri ile sağlayabilirsiniz.

Samsun hava limanına taksiler ile ulaşım

Hemen hemen tüm hava limanları için olan pratik bir ulaşım aracıdır. Samsun hava limanı Çarşamba’da olduğu için biraz maliyetli olabilir.

Samsun hava limanına özel araçlarla yada kiralanan araçlar ile ulaşım

Hava limanında aracınızı bırakabileceğiniz otopark bulunmaktadır.


Ankara Hava Limanından Şehir Merkezine Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Ankara hava limanından şehir merkezine ulaşım ile ilgili tüm detayları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Çeşitli alternatif güzargahla varmak istediğiniz noktaya en kısa sürede varınız.

Ankara Belko Air Servisleri

Belko air Otobüsleri Seferleri Sabah 05:00’den Gece 24:00’e kadar her 30 dakikada bir, Gece 24:00’ten Sabah 05:00’e kadar her 60 dakikada bir sefer yapılmaktadır. Kızılay, Sıhhiye, Ulus, AŞTİ, Gar ve Pursaklar noktalarına 00:00 ile 06:00 arası saatte bir diğer saatlerde yarım saatte bir kalkmaktadır. Yukarıdaki duraklara ise hemen hava limanı çıkışından servisler kalkmaktadır. Hava limanından şehir merkezine yolculuk yaklaşık 60 dakika kadar sürmektedir.  Servis ücreti 11 TL dir. Hava limanından çıkışta hava limanı dışında yolcu bindirme durağı bulunmamaktadır.

Belko Air Yolcu indirme durakları

Man Kavşağı,  Ülker, Saray, Pursaklar, Hasköy Fruko, Dış kapı Hastanesi Durağı, Tren Garı Durağı, Kızılay,  Aşti Gelen katı ( Son Durak)

Ankara Hava Limanından Belediye Servisleri ( EGO )

442-3 nolu otobüs hava limanı ile Beş tepeler arasında seferler düzenlemektedir.

Ankara Esenboğa hava limanına ulaşım için taksi hizmeti

Ankara hava limanı ile şehir merkezi oldukça uzaktır.bu sebepten ötürü taksi kullanımı rahat bir ulaşım olması yanında oldukça pahalı bir ulaşım seçeneği olacaktır. Ankara hava limanında Ankara’nın her yerine 24 saat çalışan taksi bulmanız mümkündür.