Sakarya Sev Turizm Otobüs Bileti

Sakarya Sev Turizm Otobüs Bileti

Sakarya Sev Turizm Otobüs Bileti

Sakarya Sev İletişim 0850 500 0 777 nolu numarayı arayarak müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme sonucunda biletinizi kredi kartı numarası vererek satın alabilirsiniz. Fakat bazı müşterilerimiz biletlerini telefondan satın almak istemiyor. Bu müşterilerimizin kolayca otobüs bileti satın alabilmeleri için internet üzerinden online olarak sistemimizden satın alabilirler. Online otobüs bileti satın alma sistemimize gidişi dönüş, gidiş tarihi ve dönüş tarihi gibi bilgileri yazarak bilet sorgulaması yapabilirsiniz.

Sizin için geliştirdiğimiz otobüs arama motoru sistemimiz sizin ekranınıza Sakarya Sev Turizm dahil seyahat edeceğiniz noktalar ve seyahat tarihine göre tüm alternatifleri listeleyecektir. Listelenen firma, saat ve fiyat seçenekleri arasından dilediğiniz seferi seçerek biletinizi online olarak kredi kartı taksit seçeneklerinden de faydalanarak satın alabilirsiniz.

Sakarya Sev Turizm Hakkında

Sakarya Sev Turizm, Otobüs ve seyahat sektörü içerisinde birçok firma bulunmaktadır. Bunlar içinde en yeni kurulmuş firmalar arasında yer almaktadır. Öyle ki 2011 yılında kurulmuştur.

Sefer ağına kısaca bir göz atacak olursak Marmara bölgesine daha çok seferler düzenlemektedir. Bulunduğu yerlerde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Araç içi ve dış donanlımları ise müşteri konforu ve güvenliğini sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Otobüsler Travego model olup, elektronik fren ve sürüş dengesi sistemlerini kullanarak güvenliği arttırmaktadır.

Sakarya Sev Turizm 2011 yılında hizmete girmiş ve bu tarihten beri yolları aşındırmış bir firmadır Sakarya merkezli kurulmuştur ve gün geçtikte seyahat ettiği noktalar da artmıştır. Bölgesel olarak Sakarya civarında en çok tercih edilen firma olarak göze çarpmaktadır. Sağladığı konfor, yetenekli ve profesyonel kabin ekibiyle şoförüyle güzergâhlar arasında en iyi şekilde hizmete devam etmektedir. İstanbul’dan Sakarya’ya kadar Adapazarı, Karasu gibi bölgelerde hizmetine ilk günkü özeniyle devam etmektedir.

Firmamız olarak belirlediğimiz politikalarda güvenlik ve müşteri memnuniyeti başı çekmektedir. Standartların üzerinde dünyadaki firmalara örnek olarak çalışmak esas hedefimizdir. Kaliteyi sürekli geliştirmek ve konforlu, ekonomik seyahat sağlamak esas görevimizdir.

Sakarya Sev Turizm, Sakarya halkının ihtiyaçları sonucunda ortaya çıkmış bir firmadır. Bölgesel olarak taşımacılıkta kalitesini yansıtarak son model otobüsleriyle en iyi hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca bu kadar tercih edilmesinin sebebi tabii ki en büyük destekçileri olan Sakarya halkıdır.

Misyonlarımız;

-Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek

-Hizmetimizde standartların üstünde hizmet verebilmek

-Müşterilere etkin ve kesin çözüm sunmak

-İstikrarımızı koruyarak bölgesel görüntüsünün dışına çıkmak

-Çalışanlarımızı ve müşterilerimizi ilk elden memnun edebilmek


Vizyonumuz 

Çağdaş, korumacı ve müşterilerinin hassasiyetlerini en iyi şekilde karşılamaya çalışan ekibimizle saygıda kusur etmeyen şekilde hemşerilerine sahip çıkan taşımacılık sektöründe marka olmayı amaçlayan, kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinen ve bu yolda en çok tercih edilen bölgesel veya bölge dışı firma olmak bizim en büyük arzumuzdur.Sakarya Sev Turizm ailesi olarak sizleri aramızda görmekten dolayı mutluluk duyarız.