Ramazan Uçak Bileti Kampanyaları 2019

Ramazan Uçak Bileti Kampanyaları 2019

Pegasus, Thy, Anadolu jet ve Sun Express firmalarının Ramazan Uçak Bileti kampanyaları nı bu sayfadan takip edebilirsiniz. Henüz hiç bir firma Ramazan ayı ya da Ramazan bayramı ile ilgili bir kampanya malesef paylaşmadı kampanyalar belli olur olmaz bu sayfada detayları yayınlayacağız.

Her yıl olduğu gibi bu sene de Ramazan ayı ve Ramazan bayramında uçak bileti talebi oldukça yoğun olacak. Özellikle son yıllarda uçak ile seyahatin yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Ama uçak biletleri sabit bir fiyata sahip olmadığı için bir nevi rekabet ortamında satışı gerçekleşir. Promosyonlu ve kampanyalı biletleri almak için bazı yolcular aylar öncesinden rezervasyonlarını yaparlar. Uçaklarda son koltuklar ise genelde en yüksek fiyat sınıflarından satılır.

Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor ?

Ramazan ayı tarihleri 2019 yılında 6 Mayıs tarihinde başlayarak 3 Haziran tarihinde sona erecektir.

Ramazan bayramı 2019 tarihleri ise Ramazan ayının bitişinden itibaren 4 Haziranda bağlayacak ve 6 Haziran da sona erecektir.

Ramazan Ayı Uçak Bileti Kampanyaları

Ramazan ayında uçak biletleri kampanyaları ile oldukça uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Şuan kampanyalar belli olmadı fakat fiyatlar şimdiden uygun. 0850 500 0 777 nolu numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da Ramazan Ayı uçak bileti sorgulama sayfamıza göz atarak uçak bileti fiyatlarını kontrol edebilir ve satın alabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Uçak Bileti Kampanyaları

Ramazan bayramında şu an için her hangi bir kampanya tanımlanmadı ancak geçen süre içerinde bilet fiyatları artmaya devam ediyor bu tarihten sonra da her hangi bir kampanya olacağını açıkçası düşünmüyoruz bu yüzden bilet fiyatları daha fazla artmadan bir an önce biletinizi satın almanızda fayda olacaktır. Ramazan bayramı uçak bileti için hemen 0850 500 0 777 nolu numaralı çağrı merkezimizi arayarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz.