Polat Termal Rezervasyon İletişim

Polat Termal Rezervasyon İletişim

Otel Rezervasyon Whatsapp Destek

Denizli, doğal yapıları ve şifalı suları ile ünlü bir şehirdir. Tatil için, konaklama için ya da sağlık için Polat Termal oteli tercih edebilirsiniz. Otel, 1989 yılından bu zamana hizmet vermektedir. Yılların tecrübesi ve kalitesi ile huzur dolu zaman geçirirsiniz. Tarihi antik kentin ve travertenlerin hemen yanı başına kurulmuştur. Dünyada ilk *****5 Yıldızlı otel ünvanına sahiptir.

Otel içeriğine genel olarak bakacak olursak konaklama, yeme içme, havuzlar, spa ve düğün & organizasyon etkinlikleri olarak bölümlere ayrılmaktadır. Ayrıca artık tüm otellerde neredeyse standart hale gelen wi-fi, minibar, özel kasa, saç kurutma makinesi gibi ayrıntılarda yer alıyor.

Polat termal otel bünyesinde 252 oda bulunmaktadır. Polat termal otelde misafirlerin hoşça vakit geçirmeleri için bir çok hizmet bulunmaktadır. Bunun başlıcası bir çok rahatsızlığa iyi gelen termal şifalı sulardır. Polat termal otel’in şifalı suları havuzların yanında odalarda da verilmektedir. Polat termal otelin bu şifalı sularında rahatsızlıklarınızdan arınırken verdiği dinlendirici etki ile hayatın verdiği yorgunluklardan kaynaklı streslerden kurtulur ve güzel ve şifalı bir tatil yapmış olursunuz.

Polat termal otel in bünyesinde spor salonu, Spa ve masaj bölümleri, Türk hamamı ve sauna hizmetleri verilmektedir. Bu hizmet ve olanaklardan tüm Polat termal müşterileri faydalanabilmektedir. Birbirinden konforlu odalar ve stresiniz den arınacağınız güzel bir tatil için hemen Polat termal otele rezervasyon yaptırın.

Termal otel & Spa

Şifalı su ile zinde kalabilirsin. Cilt ve vücut bakımı, masajlar, yosun & çamur terapi ve diğerleri ile kendinize zaman ayırabilirsiniz. Fitness salonunda enerjinizi doğru yönlendirebilirsiniz.

Odalar

Odalar ise 4’e ayrılıyor. Standart oda, Suit oda, Kral dairesi ve özel villa olan bölümlerden isteğinize göre seçebilirsiniz.

Polat Termal otele rezervasyon için bize ulaşın, tatilinize planlayıp sizlere yardımcı olalım.

Polat termal otel fiyatları

Standart oda oda kahvaltı fiyatı 97 TL dir.

Standart oda yarım pansiyon fiyatı 108 TL dir.

Standart oda alkolsüz her şey dahil fiyatı 169 TL dir.

Polat Termal  İletişim

Polat Termal Otel iletişim hattını arayarak rezervasyon ve bilgi alabilirsiniz 0850 360 99 89.

Otel Resimleri