LÜTFEN BEKLEYİNİZ
Hoşgeldiniz, nereye uçmak istersiniz?

Fırsat Uçuşlarını Kaçırmayın

Pegasus Uçak Bileti | En Uygun Flypgs Bileti : plusFLY.com

Hava yolu ülkemizin en büyük hava yolu şirketlerinin başında gelmektedir.Hem konforlu hem de ekonomik olması nedeniyle en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biridir. Hava yolu ile hem ülkemizde hem de tüm dünyada dilediğiniz her yere uçma fırsatını yakalayabilirsiniz. Son yıllarda uçak bileti almak isteyenlerin ilk tercihi olan pegasus uçak bileti sitemiz aracılığıyla çok rahat bir şekilde satın alınabilmektedir. Önce kalkış yerinizi seçin ardından gitmek istediğiniz yeri ve gideceğiniz tarihi belirtin size en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.

Sitemizde tüm hava yolu şirketlerinin de tüm uçuşlarını takip etme fırsatı elde edebilirsiniz. Kolay anlaşılır ve sade sitemiz sayesinde hiçbir zorluk çekmeden tüm işlemlerinizi anında yapabilirsiniz. İstanbul gibi metropol şehirlerden Türkiye’nin her yerine pegasus bileti bulmak mümkündür. İster aylar öncesinden ister aynı gün pegasus uçak bileti satın alabilirsiniz. Aylar öncesinden alacağınız bilet tabi ki de aynı gün alacağınız biletten çok daha ucuz olacaktır.

Sitemizi ziyaret ederseniz siz de göreceksiniz ki sitemiz çok sade ve her yaştan insanın kolaylıkla işlem yapabileceği bir sitedir. Hiçbir zorluk çekmeden sitemizin yönlendirmeleri ile işlemlerinizi çok kısa sürelerde yapabilirsiniz. Gideceğiniz yere en ucuz ve avantajlı uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz. Aynı zamanda şirketlerin yaptıkları indirim kampanyaları ile çok daha ucuza uçabilirsiniz. Bu kampanyaları sitemizde bulabilirsiniz. Hava yollarında uçak içinde yapılan ikramlar ücretlidir daha detaylı bilgi bilgi için Pegasus uçak içi ikramlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Pegasus Airlines Hakkında Genel Bilgiler

Hava yolları yolcularına 1989 yılından beri hizmet vermekte olup, hava yolu firmaları arasından en ön büyük firmalarından birisidir. Kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş firma Türkiye’nin ilk low cost yani düşük maliyetli firması özelliği taşımaktadır bu kapsamda yolcuların a düşük maliyet sistemiyle hizmet vererek uygun fiyatlı seyahat olanağı tanıyan ve bunun yanında diğer ek hizmetleri de isteğe bağlı ücret karşılığında satışını gerçekleştirmektedirler. Genç ve dinamik uçak filosu ile tüm yenilikleri takip eden ve ayak uyduran önemli bir firmadır.

Türkiye’nin ilk özel hava yolu olması özelliğini de taşıyan FlyPgs hava yolları, Sabiha Gökçen hava limanı merkezli iç ve dış hat hatlara zamanında kalkış politikası ile kısa ve orta uzaklıktaki hatlarda diğer hava yollarına nazaran uygun fiyatlı ulaşım sağlar. Uçak bileti İnternet sitemizden online olarak kontrol edebilir dilerseniz telefon aracılığı ile bilet hattımızdan satın alabilirsiniz. Hava yolunun filosunda bir çok uçak bulunmaktadır. Bunların adetini söyleyecek olursak 6 adeti İzair’in ve bir tanesi de Pegasus Asia firmasına ait olmak üzere farklı markalarda toplamda 58 adet uçağı bulunmaktadır. 1 tane b 737-400 52 tane b 737-800 5 tane a 320-21

Pegasus Check-in İşlemleri

Check-in uçuştan 24 saat önce İnternet ten yapılabilir. Fakat firma koltuk seçimini otomatik olarak kendisi yapmaktadır. Eğer özel bir koltuk isterseniz firma bu koltuklar içinde ücret talep etmektedir.  Check-in işlemini Flypgs İnternet sayfasından kolayca yapabilirsiniz.

Pegasus İletişim Konusunda Önemli Bilgiler

Hava yolları başta olmak üzere Pegasus İletişim gibi bir çok çağrı merkezine ulaşmakta güçlük çekeriz. Fakat bu konuda size iyi bir haberimiz var ulaşmaya çalıştığınız çağrı merkezi ise bu hizmeti firmanın kendisinden değilde firmamızdan almak isterseniz hemen plusfly.com çağrı merkezimizi arayarak uçak bileti satışı, bilet değişikliği, bilet iptali gibi bir çok işleminizi bizi arayarak yapabilirsiniz.

pegasus uçuş kuralları                      bagaj kuralları