Pegasus Uçak Bileti İletişim Hattı

Pegasus Uçak Bileti İletişim Çağrı Merkezi: 0850 500 0 777 

Online olarak uçak bileti satın almak için Uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hava yolları ile ilgili uçak bileti satın alma, bilet değişikliği yapma, bilet iptal yapma, fazla bagaj ekleme, evcil hayvan rezervasyonu, hava limanı servisleri gibi konularda yardım almanız gerekebilir. Hava yolunun ücretli 444 iletişim çağrı merkezini aramak yerine alternatif olarak İletişim hattımız 0850 500 0 777 numaramızı arayarak işlemlerinizi ücretsiz olarak tamamlayabilirsiniz.

Hava Yolu iletişim konusunda mantıklı seçimler

pegasus iletişim

Hepimiz iyi biliriz bir firmanın çağrı merkezine ulaşmakta çektiğimiz sıkıntıları. Bunları biraz örnekleyelim hava yolu firmasından uçuş tarihinden önce bilet aldınız diyelim; tabi dünyada her şey olabiliyor! uçak gününe bir kaç gün kala başınıza bir iş geldi ve uçuşunuzu gerçekleştiremeyeceksiniz. Herkesin yaptığı gibi sizde hemen telefonu aldığınız gibi hava yolu firmasının çağrı merkezini arar biletinizi değiştirmek yada iptal etmek istersiniz. Fakat şu an bu yazıyı bile okurken ne kadar uzun ve zahmetli bir iş olduğunu düşündüğünüzü anlar gibiyiz.

Hava yolu firmasının çağrı merkezini aradınız sizi dakikalarca bekletirler tabi bu ülkemizdeki çağrı merkezlerinin genel sorunu nedense talebe göre değilde ekonomi yapmak için hep az personel istihdam ediliyor buda çağrı merkezine ulaşmaya çalışan yolcuların yada başka bir değişle müşterileri hep zora sokuyor. Daha sonra müşteri hizmetleri temsilcisi telefonu cevaplıyor, işlem yapmak içinde sizi dakikalarca hatta bekletiyor. Sırf bu işlemi yapmamak adına bazen bileti yakmayı bile düşünüyorsunuz değil mi? Dakikalar geçtikten sonra işleminizi nihayet tamamlıyorsunuz ve belli bir ücretle biletinizi değiştiriyorsunuz.

Fakat bizce unuttuğunuz bir şey var! Hava yolu iletişim maalesef ücretsiz değil çoğu firma gibi bu firma da bu hizmet için ücret talep ediyor.  Örneklendirecek olursam firmayı aradınız bilet değişiklik için 50 TL ödediniz ve bu görüşme tam 30 dk sürdü üzgünüz ama telefon faturanızda size bir süpriz var 1,5 TL den 45 TL aldığınız hizmet için para ödemeniz gerekecek. Sabiha Gökcen İletişim hattını aramanızda malesef çözüm değil. Fakat Pegasus Çağrı merkezi anlamında ücretsiz hizmet sunan Çağrı Merkezimiz den bu hizmeti alsaydınız sadece bilet değişik ücreti olan 50 TL yi ödeyerek işleminizi bitirmiş olacaktınız.

 

Airlines telefon hakkında kısa bilgiler ?

Hava yolları ülkemizde low cost olarak çalışan ve uygun fiyatları ile yolcularına ucuz seyahat etme şansı tanıyan en önemli firmalardan birisidir.  Low cost kavramı, Hava yolu bazı konularda tasarruf sağlayarak uçak bileti fiyatlarını daha ekonomik vermektedir. Hava yollarının fiyatlarını daha uygun hale getirmek için bagajsız seyahat alternatifi yanında uçak içi yiyecek gibi çeşitli hizmetleri extra olarak fiyatlandırmaktadır. hava yollarından uçak bileti satın almak için 444 telefon numarasını arayabilirsiniz..

Hava yolu iletişim Üzerinde Oluşabilecek Aksaklıklar

2014-2015 ve 2015-2016 yılları verilerini kontrol ettiğimizde hava yolu taşımacılığının artmış olduğunu görmekteyiz. Yolcu oranlara baktığımızda daha az da olsa, problemlerinde aynı oran doğrusuna yakın bir eğim çizerek arttığını söylemek yanlış olmayacaktır. Oluşabilecek problemlere analitik ve ayrı ayrı spesifik yaklaşacak olursak  bu problemlerin başında yolcu hataları ve İnternet üzerinden oluşan problemler gelmektedir. Burada şunu söylemek istiyoruz; Yolcular İnternet üzerinden yaptığı işlemlerde hataların oluşturulma ihtimali biraz yüksek oluyor. Bir hata oluştuğunda ,aksaklıkla karşılaştığınızda  ya da direk çağrı merkezi ile irtibat kurmak istediğinizde deneyimli ve bilgili temsilcilerimiz ile pegasus bilet sorgulama telefon arayabilirsiniz 0850 500 0 777.