Pamukkale Richmond Termal Otel

Pamukkale Richmond Termal Otel

Pamukkale Richmond Termal Otel

Pamukkale Richmond termal otel Pamukkale şehrinin Karayahıt bölgesinde bulunmaktadır. Karayahıt’ta meşhur kırmızı şifali sular bulunmaktadır bu sularda otelimizde mevcuttur. Bir çok rahatsızlığa iyi gelen bu kırmızı sularla hem sağlıklı hem de keyifli vakit geçirmenin yanında yüksek standartlarda termal tatil yapabilirsiniz. Ayrıca birbirinden konforlu odalarımız ile dinlenme şansına sahip olur ve otelin özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Richmond Termal Otelde misafirlerin keyifli vakit geçirmeleri için Oyun salonu, Fitness salonu, bilardo, masa tenisi, masaj, hamam ve sauna hizmetleri sunulmaktadır. Richmond Termal otel yarım pansiyon olarak sabah ve akşam yemeği verilmektedir. Yemek menülerimizde Türm mutfağının ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetler bulunmaktadır.

Tüm bu olanakların bulunduğu sağlıklı sular ile şifa kaynağı olan Richmond termal oteline sizleri de bekliyoruz. Unutamayacağınız bir tatil için aşağıdaki iletişim bilgileri ile Richomnd termal otele rezervasyon yaptırabilirsiniz ve unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Richmond Termal Otel Rezervasyon iletişim: 0850 360 99 89

Richmond termal otel fiyatları

Richmond otel standart oda Yarım pansiyon fiyatı 127.50 TL dir.

Richmond otel standart oda Tam pansiyon fiyatı 153 TL dir.

Diğer Termal otelimiz Grand Termal Otel sayfasına göz atabilirsiniz.